Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 03.03.2023, 16:27
Sucha Beskidzka: Nowy repertuar kina na marzec
Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przygotowało nowy repertuar kinowy od 8 do 26 marca. A co w nim ciekawego?
W propozycjach znalazło się aż 12 filmów! Wśród nich nie mogło zabraknąć największego hitu - "Heaven in hell", czyli miłosna opowieść o tym, jak trudno zdefiniować uczucia i jakże często życie w sferze emocjonalnej płata nam figle. Ten polski film pokazuje historię dwójki osób z różnych światów, którzy widzą w drugiej osobie dokładnie to, czego im najbardziej brakuje. Film urzekający, angażujący, zmuszający do refleksji.

Pojawił się również przebój zza oceanu "Wieloryb" - film opisujący życie Charliego, który zmaga się z chorobliwą otyłością. Z powodu jego przypadłości stracił kontakt nie tylko z rodziną, ale i rzeczywistością. "Wieloryb" to produkcja o heroicznej próbie powrotu na dawne tory i trudnej sztuce zmagania się z własną przeszłością. Z pewnością utkwi Wam w pamięci.

Trzecim filmem, na który należy zwrócić uwagę, to kontynuacja horrorów osadzonych w Woodsboro. Będzie to już szósta odsłona kultowego "Krzyku". Tym razem bohaterowie przeprowadzają się do Nowego Jorku, by rozpocząć nowe życie. Jednakże dawne zbrodnie podążą ich śladem i nie dadzą zaznać spokoju.

Suskie kino zaprasza również na filmy familijne dla całej rodziny - "Wróżka Zębuszka" oraz "Co w trawie gra". Oba te filmy dedykowane są już dla dzieci powyżej 7 lat.

- W aktualnym repertuarze nie pojawiły się filmy w 3D. Obiecujemy jednak, że jeśli premierę będzie miała produkcja, którą warto wyświetlić w 3D, to znajdziecie ją Państwo w kolejnych repertuarach - informuje Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image