Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Nowy repertuar kina w Centrum Kultury i Filmu

Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej opublikowało najnowszy repertuar kinowy od 25 kwietnia do 14 maja.

Wśród filmów, na które warto zwrócić uwagę jest "John Wick 4", czyli spektakularny film akcji z Keanu Reevesem w roli głównej. Saga od premiery pierwszej części w 2014 zbiera doskonałe recenzje, a premierowy weekend w USA był jednym z najlepszych w historii tamtejszego kina.
Z kolei "Trzej Muszkieterowie: D′Artagnan" to również film akcji, ale o znacznie lżejszym kalibrze. Świetna propozycja o przygodach D′Artagnana, Atosa, Portosa i Aramisa dla całej rodziny.
W nowym repertuarze pojawił się również film, o który pytało wiele osób. Produkcja, obok której nie da się przejść obojętnie - Kubuś Puchatek w wersji horror.
Najnowszy repertuar to także wielki powrót najpopularniejszego filmu familijnego ostatnich miesięcy - "Kot w butach: ostatnie życzenie". Ci, którzy nie załapali się na styczniowe i lutowe seanse tego hitu, będą mieli okazję nadrobić zaległości. 

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/nowy-repertuar-kina-w-centrum-kultury-i-filmu/uwd