Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 25.04.2023, 12:56
Nowy repertuar kina w Centrum Kultury i Filmu

Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej opublikowało najnowszy repertuar kinowy od 25 kwietnia do 14 maja.

Wśród filmów, na które warto zwrócić uwagę jest "John Wick 4", czyli spektakularny film akcji z Keanu Reevesem w roli głównej. Saga od premiery pierwszej części w 2014 zbiera doskonałe recenzje, a premierowy weekend w USA był jednym z najlepszych w historii tamtejszego kina.
Z kolei "Trzej Muszkieterowie: D′Artagnan" to również film akcji, ale o znacznie lżejszym kalibrze. Świetna propozycja o przygodach D′Artagnana, Atosa, Portosa i Aramisa dla całej rodziny.
W nowym repertuarze pojawił się również film, o który pytało wiele osób. Produkcja, obok której nie da się przejść obojętnie - Kubuś Puchatek w wersji horror.
Najnowszy repertuar to także wielki powrót najpopularniejszego filmu familijnego ostatnich miesięcy - "Kot w butach: ostatnie życzenie". Ci, którzy nie załapali się na styczniowe i lutowe seanse tego hitu, będą mieli okazję nadrobić zaległości. 

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image