Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Dni Otwarte Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej

Uprawianie muzyki poprawia między innymi pamięć, spostrzegawczość, wyobraźnię przestrzenną, rozbudza kreatywność, uwrażliwia na piękno oraz wspomaga koordynację ruchową, ułatwiając dzieciom i młodzieży naukę. Miejscem, w którym pod okiem wykwalifikowanej kadry można rozwijać muzyczne zdolności jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej, która w dniach 8 – 10 maja zaprasza na Dni Otwarte.
Wiele dzieci, a także ich rodzice zastanawiają się jak wygląda nauka w szkole muzycznej. Dni Otwarte stanowią znakomitą okazję do dowiedzenia się tego. W ich trakcie prowadzone będą lekcje otwarte, pokazy instrumentów. Goszczący będą mogli również wziąć udział w kursie przygotowawczym, a także uzyskać wszystkie informacje na temat zapisów i procesu rekrutacji.
Przypominamy, że nauka w Szkole Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej jest bezpłatna, a placówka wypożycza uczniom instrumenty.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/dni-otwarte-szkoly-muzycznej-i-stopnia-w-suchej-beskidzkiej/ug4