Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.04.2023, 13:35
Dni Otwarte Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej
Uprawianie muzyki poprawia między innymi pamięć, spostrzegawczość, wyobraźnię przestrzenną, rozbudza kreatywność, uwrażliwia na piękno oraz wspomaga koordynację ruchową, ułatwiając dzieciom i młodzieży naukę. Miejscem, w którym pod okiem wykwalifikowanej kadry można rozwijać muzyczne zdolności jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej, która w dniach 8 – 10 maja zaprasza na Dni Otwarte.
Wiele dzieci, a także ich rodzice zastanawiają się jak wygląda nauka w szkole muzycznej. Dni Otwarte stanowią znakomitą okazję do dowiedzenia się tego. W ich trakcie prowadzone będą lekcje otwarte, pokazy instrumentów. Goszczący będą mogli również wziąć udział w kursie przygotowawczym, a także uzyskać wszystkie informacje na temat zapisów i procesu rekrutacji.
Przypominamy, że nauka w Szkole Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej jest bezpłatna, a placówka wypożycza uczniom instrumenty.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image