Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Zatrzymano 64-letniego mieszkańca powiatu suskiego, podejrzewanego o niszczenie plakatów wyborczych.

Makowscy policjanci zatrzymali 64-letniego mieszkańca powiatu suskiego, podejrzewanego o zniszczenie plakatów wyborczych na terenie Makowa Podhalańskiego. Mundurowi ustalają, czy to również on jest odpowiedzialny za zniszczenie innych plakatów wyborczych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

24.09.br., po północy policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podczas patrolu miasta, zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który niszczył plakaty wyborcze. Mężczyzna zanim został zatrzymany przez policjantów, próbował uciekać na rowerze. W przewożonym bagażu posiadał ze sobą nie tylko puszki farby w sprayu, ale też proce i kulki z farbą.
Sprawa jest rozwojowa.
Policjanci ustalają czy zatrzymany ma również związek ze zniszczeniem w podobny sposób innych plakatów wyborczych na terenie miasta i gminy Makowa Podhalańskiego.

Za: KPP Sucha Beskidzka.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/makow-podhalanski/zatrzymano-64-letniego-mieszkanca-powiatu-suskiego-podejrzewanego-o-niszczenie-plakatow-wyborczych/udj