Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 25.09.2023, 15:04
Zatrzymano 64-letniego mieszkańca powiatu suskiego, podejrzewanego o niszczenie plakatów wyborczych.
Makowscy policjanci zatrzymali 64-letniego mieszkańca powiatu suskiego, podejrzewanego o zniszczenie plakatów wyborczych na terenie Makowa Podhalańskiego. Mundurowi ustalają, czy to również on jest odpowiedzialny za zniszczenie innych plakatów wyborczych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

24.09.br., po północy policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim podczas patrolu miasta, zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który niszczył plakaty wyborcze. Mężczyzna zanim został zatrzymany przez policjantów, próbował uciekać na rowerze. W przewożonym bagażu posiadał ze sobą nie tylko puszki farby w sprayu, ale też proce i kulki z farbą.
Sprawa jest rozwojowa.
Policjanci ustalają czy zatrzymany ma również związek ze zniszczeniem w podobny sposób innych plakatów wyborczych na terenie miasta i gminy Makowa Podhalańskiego.

Za: KPP Sucha Beskidzka.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image