Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Suskie wydawnictwo książkowe wydało nowe tytuły. Idealne na Halloween!

Oferta wydawnictwa może być szczególnie atrakcyjna dla czytelników spragnionych mocnych wrażeń.


Wydawnictwo Phantom Books oferuje państwu książki z gatunku szeroko pojętej grozy, horroru oraz thrillera.

Jedną z najnowszych propozycji książkowych jest słowiańska antologia opowiadań grozy „Czarcie runo”, gdzie czytelnicy mogą zanurzyć się w mrocznym świecie naszych przodków - tajemnicze rytuały, gusła, zaklęcia, upiorne demony, strach. To wszystko znajdziesz w antologii „Czarcie runo”.

Naznaczony”, „Inwentaryzacja”, „Głucha przestrzeń”, „Przysługa” czy „Ballada o koszmarze”, to z kolei mroczne thrillery, w których można przeczytać o działaniu tajemniczych sił oraz sekt, a wszystko to w klimacie gęstej atmosfery i posępnej tajemnicy…

W ofercie Wydawnictwo Phantom Books znajdziemy również literaturę z dreszczykiem dla młodszego czytelnika. Trzyczęściowa „Kołyska Strachu”, czy „Opowiem Ci coś strasznego…” to nowa seria dla młodszych, ale i starszych czytelników, którzy lubią niesamowite historie okraszone nutką tajemnicy i niepokoju. Tutaj warto dodać, że autorem książek jest Tomasz Siwiec – mieszkaniec Suchej Beskidzkiej.Książki suskiego wydawnictwa można zamawiać bezpośrednio poprzez stronę wydawcy (tutaj), ale są one również dostępne w ofercie najpopularniejszych księgarni internetowych.

Obserwuj fp. wydawnictwa - Phantom Books.

Serdecznie Zapraszamy!
Zerknij na okładki:
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/suskie-wydawnictwo-ksiazkowe-wydalo-nowe-tytuly-idealne-na-halloween/uo7