Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.10.2023, 20:51
Suskie wydawnictwo książkowe wydało nowe tytuły. Idealne na Halloween!

Oferta wydawnictwa może być szczególnie atrakcyjna dla czytelników spragnionych mocnych wrażeń.


Wydawnictwo Phantom Books oferuje państwu książki z gatunku szeroko pojętej grozy, horroru oraz thrillera.

Jedną z najnowszych propozycji książkowych jest słowiańska antologia opowiadań grozy „Czarcie runo”, gdzie czytelnicy mogą zanurzyć się w mrocznym świecie naszych przodków - tajemnicze rytuały, gusła, zaklęcia, upiorne demony, strach. To wszystko znajdziesz w antologii „Czarcie runo”.

Naznaczony”, „Inwentaryzacja”, „Głucha przestrzeń”, „Przysługa” czy „Ballada o koszmarze”, to z kolei mroczne thrillery, w których można przeczytać o działaniu tajemniczych sił oraz sekt, a wszystko to w klimacie gęstej atmosfery i posępnej tajemnicy…

W ofercie Wydawnictwo Phantom Books znajdziemy również literaturę z dreszczykiem dla młodszego czytelnika. Trzyczęściowa „Kołyska Strachu”, czy „Opowiem Ci coś strasznego…” to nowa seria dla młodszych, ale i starszych czytelników, którzy lubią niesamowite historie okraszone nutką tajemnicy i niepokoju. Tutaj warto dodać, że autorem książek jest Tomasz Siwiec – mieszkaniec Suchej Beskidzkiej.Książki suskiego wydawnictwa można zamawiać bezpośrednio poprzez stronę wydawcy (tutaj), ale są one również dostępne w ofercie najpopularniejszych księgarni internetowych.

Obserwuj fp. wydawnictwa - Phantom Books.

Serdecznie Zapraszamy!
Zerknij na okładki:
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image