Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Profesjonalna maszyna do lodów – zwiększ obroty swojej cukierni.

Chociaż lody i desery lodowe największą popularnością cieszą się latem, to zarabiać na nich można również jesienią i zimą. Kluczem do sukcesu jest jakość – kremowe i rozpływające się w ustach lody mogą zapewnić rzeszę wiernych klientów. Aby je produkować, nie obejdzie się jednak bez odpowiedniego sprzętu. Jaka maszyna do lodów jest potrzebna?


Jaki jest sekret pysznych lodów rzemieślniczych?

Na rynku jest wiele urządzeń zaprojektowanych z myślą o produkcji lodów. Jednak domowa maszyna do lodów nie sprawdzi się w cukierni, restauracji czy lodziarni – tu potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Sekret pysznych lodów rzemieślniczych kryje się w sposobie ich przygotowania. Mieszanka musi zostać poddana określonym procesom – są to choćby:
Jaka maszyna do lodów jest potrzebna?

Produkcja lodów dzieli się na kilka etapów, a każdy z nich wymaga innego sprzętu. Stąd też profesjonalna maszyna do lodów nie jest jednym urządzeniem – to zestaw różnych maszyn. Widać to dobrze, jeżeli przejrzy się katalogi dystrybutorów sprzętów dla cukierni. Przykładowo firma Hert, która prezentuje swoją ofertę na stronie hert.pl, proponuje następujące urządzenia:
Jak urządzić zaplecze cukierni, aby produkować lody rzemieślnicze?

Ponieważ do produkcji lodów rzemieślniczych potrzebna jest więcej niż jedna maszyna do lodów, to pojawia się pytanie, jak zaprojektować zaplecze zwłaszcza niewielkiej cukierni, aby pomieścić w nim potrzebne urządzenia. Z pomocą przychodzą producenci i dystrybutorzy profesjonalnego sprzętu, oferując maszyny do lodów o różnej wielkości.

Jeżeli prowadzisz niewielką cukiernię, możesz zaopatrzyć się w sprzęt typu 2 w 1 (np. dojrzewalnik z pasteryzatorem) albo wybrać urządzenia nablatowe. Pierwszy typ maszyn do lodów pozwala zyskać miejsce na zapleczu bez konieczności pomijania niektórych etapów produkcji. Urządzenia drugiego rodzaju wyróżniają się z kolei kompaktowymi wymiarami – bez problemu wygospodarujesz na nie przestrzeń na blacie.

Połączenie profesjonalnych maszyn i sprawdzonych receptur to prosty przepis na sukces – pyszne, kremowe i unikalne lody, które będą sprzedawać się przez cały rok.

Artykuł Partnera.

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/profesjonalna-maszyna-do-lodow-zwieksz-obroty-swojej-cukierni/4zr