Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Centrum Kultury i Filmu.

Kabaret Moralnego Niepokoju był pierwszą grupą kabaretową, która wystąpiła na scenie Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej. Teraz, po blisko trzech latach artyści ponownie zagoszczą w naszym mieście, prezentując się w nowym programie „100 procent”.

Parafrazując filmowego Foresta Gumpa, program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest jak pudełko czekoladek – „nigdy nie wiadomo na co się trafi, ale wiadomo że będzie super”. Tak jest i tym razem. Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego (choć zabraknie go na scenie) w błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie.

Spektakl odbędzie się 16 marca o godz. 15.00. Bilety w cenie 120 zł do nabycia w recepcji Centrum Kultury i Filmu oraz w internecie.


Źródło: UM Sucha Beskidzka
(kliknij logo): 
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/sucha-beskidzka/kabaret-moralnego-niepokoju-wystapi-w-centrum-kultury-i-filmu/4ha