Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 08.02.2024, 13:16
Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Centrum Kultury i Filmu.
Kabaret Moralnego Niepokoju był pierwszą grupą kabaretową, która wystąpiła na scenie Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej. Teraz, po blisko trzech latach artyści ponownie zagoszczą w naszym mieście, prezentując się w nowym programie „100 procent”.

Parafrazując filmowego Foresta Gumpa, program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest jak pudełko czekoladek – „nigdy nie wiadomo na co się trafi, ale wiadomo że będzie super”. Tak jest i tym razem. Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego (choć zabraknie go na scenie) w błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie.

Spektakl odbędzie się 16 marca o godz. 15.00. Bilety w cenie 120 zł do nabycia w recepcji Centrum Kultury i Filmu oraz w internecie.


Źródło: UM Sucha Beskidzka
(kliknij logo): 
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image