Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Zaginiona 11-latka odnaleziona przez wadowickich policjantów.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach poszukiwali 11-letniej dziewczynki. Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy zaginiona została odnaleziona na terenie miasta.

W niedzielę (31 marca br.), około godz. 22., dyżurny wadowickiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki Wadowic, że jej 11-letnia córka, wyszła z domu nie informując nikogo i do chwili obecnej nie powróciła. Ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania około godz. 19.00. Według przekazanych informacji dziewczynka nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego.

Policjanci bezpośrednio po otrzymaniu telefonicznej informacji o zaginięciu natychmiast podjęli działania poszukiwawcze.

Dyżurny powiadomił inne jednostki Policji i wysłał policyjne patrole celem sprawdzenia terenu miasta, jednocześnie przekazując rysopis zaginionej. W niespełna godzinę od momentu otrzymania informacji o zaginięciu, na ul. Batorego w Wadowicach,  policjanci zauważyli dziewczynkę, której wygląd odpowiadał opisowi przekazanemu przez dyżurnego.

Mundurowi potwierdzili, że była to zaginiona 11-latka.
Chwilę później, dziewczynka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziny.


źródło: KPP Kraków. 

 

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/magazyn-112/zaginiona-11-latka-odnaleziona-przez-wadowickich-policjantow/4y0