Z OSTATNIEJ CHWILI
Dewastacja pod Krzyżem Jubileuszowym na Krzeszowiakówce w Suchej Beskidzkiej. Zniszczono miejsce spotkań i modlitwy / Ponad 49 tys. zł na wypas owiec w rejonie Babiej Góry. Małopolska wspiera tradycję pasterską / Czasowe zamknięcie drogi w Stryszawie! / Spokojniejsze święta w Beskidach. GOPR podsumowuje interwencje i kończy sezon narciarski / Nowa przestrzeń dla pielgrzymów i turystów w Wadowicach. „Ogród Pielgrzyma” już otwarty / Siła kobiet z Małopolski – nadchodzi wyjątkowe wydarzenie w Krakowie / Maków Podhalański w zasięgu wiedzy o 5G. Spotkanie edukacyjne na UTW / Oddaj stary sprzęt i wesprzyj strażaków z Tarnawy Dolnej / Druhowie z OSP Osielec Górny podtrzymują wielkanocną tradycję śmigusa-dyngusa / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / Wesołych Świąt !
Dodano dnia 02.04.2024, 13:23
Zaginiona 11-latka odnaleziona przez wadowickich policjantów.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach poszukiwali 11-letniej dziewczynki. Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy zaginiona została odnaleziona na terenie miasta.

W niedzielę (31 marca br.), około godz. 22., dyżurny wadowickiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki Wadowic, że jej 11-letnia córka, wyszła z domu nie informując nikogo i do chwili obecnej nie powróciła. Ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania około godz. 19.00. Według przekazanych informacji dziewczynka nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego.

Policjanci bezpośrednio po otrzymaniu telefonicznej informacji o zaginięciu natychmiast podjęli działania poszukiwawcze.

Dyżurny powiadomił inne jednostki Policji i wysłał policyjne patrole celem sprawdzenia terenu miasta, jednocześnie przekazując rysopis zaginionej. W niespełna godzinę od momentu otrzymania informacji o zaginięciu, na ul. Batorego w Wadowicach,  policjanci zauważyli dziewczynkę, której wygląd odpowiadał opisowi przekazanemu przez dyżurnego.

Mundurowi potwierdzili, że była to zaginiona 11-latka.
Chwilę później, dziewczynka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziny.


źródło: KPP Kraków. 

 

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.