Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 02.04.2024, 13:23
Zaginiona 11-latka odnaleziona przez wadowickich policjantów.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach poszukiwali 11-letniej dziewczynki. Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy zaginiona została odnaleziona na terenie miasta.

W niedzielę (31 marca br.), około godz. 22., dyżurny wadowickiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki Wadowic, że jej 11-letnia córka, wyszła z domu nie informując nikogo i do chwili obecnej nie powróciła. Ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania około godz. 19.00. Według przekazanych informacji dziewczynka nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego.

Policjanci bezpośrednio po otrzymaniu telefonicznej informacji o zaginięciu natychmiast podjęli działania poszukiwawcze.

Dyżurny powiadomił inne jednostki Policji i wysłał policyjne patrole celem sprawdzenia terenu miasta, jednocześnie przekazując rysopis zaginionej. W niespełna godzinę od momentu otrzymania informacji o zaginięciu, na ul. Batorego w Wadowicach,  policjanci zauważyli dziewczynkę, której wygląd odpowiadał opisowi przekazanemu przez dyżurnego.

Mundurowi potwierdzili, że była to zaginiona 11-latka.
Chwilę później, dziewczynka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziny.


źródło: KPP Kraków. 

 

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image