Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Płatności bezgotówkowe w Gminie Bystra-Sidzina

Informujemy, że wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina, została uruchomiona usługa płatności bezgotówkowych.
Od października klienci Urzędu Gminy Bystra-Sidzina mogą dokonywać płatności w urzędzie z wykorzystaniem kart płatniczych i telefonów.

Płatności z wykorzystaniem terminala przyjmowane są w kasie urzędu gminy. Ponadto klienci urzędu będący użytkownikami aplikacji PeoPay oraz Blik mogą szybko i wygodnie dokonywać płatności w trybie on-line, bez konieczności przechodzenia do okienka kasowego, przy stanowisku ds. działalności gospodarczej, planowania przestrzennego, w Urzędzie Stanu Cywilnego, bądź dokonując opłaty za odpady komunalne czy podatki.

Uruchomienie w/w usług było możliwe dzięki z przystąpieniu Gminy Bystra-Sidzina do programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/bystra-sidzina/platnosci-bezgotowkowe-w-gminie-bystra-sidzina/3dn