Dodano dnia 03.10.2017, 12:27
Płatności bezgotówkowe w Gminie Bystra-Sidzina
Informujemy, że wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, w Urzędzie Gminy Bystra-Sidzina, została uruchomiona usługa płatności bezgotówkowych.
Od października klienci Urzędu Gminy Bystra-Sidzina mogą dokonywać płatności w urzędzie z wykorzystaniem kart płatniczych i telefonów.

Płatności z wykorzystaniem terminala przyjmowane są w kasie urzędu gminy. Ponadto klienci urzędu będący użytkownikami aplikacji PeoPay oraz Blik mogą szybko i wygodnie dokonywać płatności w trybie on-line, bez konieczności przechodzenia do okienka kasowego, przy stanowisku ds. działalności gospodarczej, planowania przestrzennego, w Urzędzie Stanu Cywilnego, bądź dokonując opłaty za odpady komunalne czy podatki.

Uruchomienie w/w usług było możliwe dzięki z przystąpieniu Gminy Bystra-Sidzina do programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image