Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Tańszy basen dla mieszkańców Gminy Stryszawa

Wójt Gminy Stryszawa informuje mieszkańców Gminy, że w 2019 roku Gmina Stryszawa nadal realizuje projekt „Aktywnie wypoczywam”. W ramach programu mieszkańcy mogą taniej  korzystać z suskiej Krytej Pływalni.

Dzięki udziałowi w projekcie wszyscy mieszkańcy Gminy Stryszawa mogą korzystać z czterozłotowej zniżki przy zakupie biletu wstępu na basen. Zniżka ta dotyczy pierwszej godziny. Warunkiem skorzystania z basenów, zjeżdżalni oraz jacuzzi podobnie jak w poprzednim roku jest okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie Gminy Stryszawa, czyli dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie Gminy.

Tańszy basen dla mieszkańców z terenu Gminy Stryszawa to ciekawa alternatywa spędzenia wolnego czasu przez dzieci i młodzieży. W 2018 roku w ramach programu Gmina wydała na to zadanie kwotę 36 690, 60 zł.

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/stryszawa/tanszy-basen-dla-mieszkancow-gminy-stryszawa/8jt