Dodano dnia 06.02.2019, 09:38
Tańszy basen dla mieszkańców Gminy Stryszawa
Wójt Gminy Stryszawa informuje mieszkańców Gminy, że w 2019 roku Gmina Stryszawa nadal realizuje projekt „Aktywnie wypoczywam”. W ramach programu mieszkańcy mogą taniej  korzystać z suskiej Krytej Pływalni.

Dzięki udziałowi w projekcie wszyscy mieszkańcy Gminy Stryszawa mogą korzystać z czterozłotowej zniżki przy zakupie biletu wstępu na basen. Zniżka ta dotyczy pierwszej godziny. Warunkiem skorzystania z basenów, zjeżdżalni oraz jacuzzi podobnie jak w poprzednim roku jest okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie Gminy Stryszawa, czyli dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie Gminy.

Tańszy basen dla mieszkańców z terenu Gminy Stryszawa to ciekawa alternatywa spędzenia wolnego czasu przez dzieci i młodzieży. W 2018 roku w ramach programu Gmina wydała na to zadanie kwotę 36 690, 60 zł.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image
Na tej stronie