Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Jaki kształt kolczyków wybrać - może serce?

Wyroby jubilerskie, w tym kolczyki, pierścionki lub łańcuszki to wszechstronna gama produktów, które zdobią kobiecą sylwetkę i podkreślają piękno okolic twarzy, dekoltu lub dłoni. Bogata historia biżuterii sięga czasów starożytnych, co świadczy o tym, że ludzie od zawsze lubili się zdobić, przejawiając tym samym swój status społeczny, lub chcąc wyglądać wyjątkowo podczas ważnych uroczystości. Jaką rolę w zestawach ozdób pełnią kolczyki i jak je dobrać by czuć się wyjątkowo?

Serce dla każdego

Szczegół zwraca uwagę, a kolczyki są tego najlepszym przykładem. Nawet maleńkie perełki, jeśli są wykonane z wysokiej klasy kruszcu, potrafią subtelnie błysnąć i przyciągnąć spojrzenia. Szeroka oferta kolczyków daje nieskończone możliwości ich kolekcjonowania i noszenia. Różne typy zapięć, surowców z jakich zostały wykonane, dodatków, ozdób, a kończąc na kształcie. To właśnie kształt jest często wyznacznikiem upodobań i stylu właścicielki, ale także jest wyznacznikiem wyboru, który powinien pasować do owalu twarzy lub układu rysów użytkowniczki. Są jednak modele, które nadają się na wszystkie okazje i pasują do każdego typu urody, a wśród nich dominuje serce.

Uniwersalny minimalizm

Kolczyki w kształcie serca są najczęściej subtelne, odznaczają się dziewczęcą świeżością i delikatnością. Sama forma ma bogatą symbolikę, oznajmującą o sile charakteru i emocjach, jakie nosi w sobie właścicielka. Popularny kształt jest znany na całym świecie, ale sprawdza się w każdych realiach, ozdabiając nie tylko wytworne, wieczorowe kreacje, ale także codzienne outfity noszone do pracy. Biżuteria z motywem serca jest ponadczasowa i nigdy się nie nudzi, kolczyki natomiast mimo prostej formy, mogą być urozmaicone ekstrawaganckimi zdobieniami, jeśli właścicielka pragnie wnieść w nie odrobinę luksusu. Sztukateria biżuteryjna oferuje zatem cyrkonie, diamenty i inne, eleganckie kruszce, które mogą rozjaśnić oblicze formy serca.

Źródło: ergold.pl/3187-zlote-kolczyki-serce-32425s.html


Kolczykowy prezent


Nie ma wątpliwości, że kolczyki w kształcie serca to doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zostanie doceniony. Jeśli odbiorcą jest osoba bliska emocjonalnie, jest to świetny wyraz uczuć. Jednocześnie prosta i subtelna forma nie jest zarezerwowana tylko dla wybranki serca, ponieważ ta ikoniczna biżuteria może być miłym gestem, wykonanym w kierunku przyjaciółki lub osoby z rodziny. Pewnym jest, że kolczyki w kształcie serca pasują do każdego typu urody, a ich uniwersalizm i delikatność ujmują. Nie ma zatem możliwości aby ten subtelny wyrób jubilerski okazał się nietrafiony.


Artykuł Partnera

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/jaki-ksztalt-kolczykow-wybrac-moze-serce/8du