Dodano dnia 02.10.2019, 18:17
Jaki kształt kolczyków wybrać - może serce?
Wyroby jubilerskie, w tym kolczyki, pierścionki lub łańcuszki to wszechstronna gama produktów, które zdobią kobiecą sylwetkę i podkreślają piękno okolic twarzy, dekoltu lub dłoni. Bogata historia biżuterii sięga czasów starożytnych, co świadczy o tym, że ludzie od zawsze lubili się zdobić, przejawiając tym samym swój status społeczny, lub chcąc wyglądać wyjątkowo podczas ważnych uroczystości. Jaką rolę w zestawach ozdób pełnią kolczyki i jak je dobrać by czuć się wyjątkowo?

Serce dla każdego

Szczegół zwraca uwagę, a kolczyki są tego najlepszym przykładem. Nawet maleńkie perełki, jeśli są wykonane z wysokiej klasy kruszcu, potrafią subtelnie błysnąć i przyciągnąć spojrzenia. Szeroka oferta kolczyków daje nieskończone możliwości ich kolekcjonowania i noszenia. Różne typy zapięć, surowców z jakich zostały wykonane, dodatków, ozdób, a kończąc na kształcie. To właśnie kształt jest często wyznacznikiem upodobań i stylu właścicielki, ale także jest wyznacznikiem wyboru, który powinien pasować do owalu twarzy lub układu rysów użytkowniczki. Są jednak modele, które nadają się na wszystkie okazje i pasują do każdego typu urody, a wśród nich dominuje serce.

Uniwersalny minimalizm

Kolczyki w kształcie serca są najczęściej subtelne, odznaczają się dziewczęcą świeżością i delikatnością. Sama forma ma bogatą symbolikę, oznajmującą o sile charakteru i emocjach, jakie nosi w sobie właścicielka. Popularny kształt jest znany na całym świecie, ale sprawdza się w każdych realiach, ozdabiając nie tylko wytworne, wieczorowe kreacje, ale także codzienne outfity noszone do pracy. Biżuteria z motywem serca jest ponadczasowa i nigdy się nie nudzi, kolczyki natomiast mimo prostej formy, mogą być urozmaicone ekstrawaganckimi zdobieniami, jeśli właścicielka pragnie wnieść w nie odrobinę luksusu. Sztukateria biżuteryjna oferuje zatem cyrkonie, diamenty i inne, eleganckie kruszce, które mogą rozjaśnić oblicze formy serca.

Źródło: ergold.pl/3187-zlote-kolczyki-serce-32425s.html


Kolczykowy prezent


Nie ma wątpliwości, że kolczyki w kształcie serca to doskonały pomysł na prezent, który z pewnością zostanie doceniony. Jeśli odbiorcą jest osoba bliska emocjonalnie, jest to świetny wyraz uczuć. Jednocześnie prosta i subtelna forma nie jest zarezerwowana tylko dla wybranki serca, ponieważ ta ikoniczna biżuteria może być miłym gestem, wykonanym w kierunku przyjaciółki lub osoby z rodziny. Pewnym jest, że kolczyki w kształcie serca pasują do każdego typu urody, a ich uniwersalizm i delikatność ujmują. Nie ma zatem możliwości aby ten subtelny wyrób jubilerski okazał się nietrafiony.


Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image