Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Toporzysko: Kierowcy BMW ukarani mandatami za wykroczenia w ruchu drogowym

W ubiegłym tygodniu na drodze powiatowej w Toporzysku policjanci prowadzili kontrolę drogową. W trakcie działań mundurowi stwierdzili kilka wykroczeń drogowych.

W Toporzysku patrol policji zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki BMW, który to korzystał ze świateł przeciwmgielnych niezgodnie z przepisami. W toku kontroli ujawniono, iż stan techniczny pojazdu zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego oraz nie posiada wymaganego przepisami wyposażenia. Sprawca został ukarany mandatem. Zatrzymano także dowód rejestracyjny pojazdu.

W trakcie czynności na miejsce przyjechał inny kierujący samochodem marki BMW, który zatrzymał swój pojazd na skrzyżowaniu i również korzystał ze świateł drogowych niezgodnie z przepisami. W trakcie jego kontroli, ujawniono brak wymaganego przepisami wyposażenia pojazdu oraz brak prawa jazdy kierującego w czasie kontroli. Sprawca został ukarany mandatem.


Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/magazyn-112/toporzysko-kierowcy-bmw-ukarani-mandatami-za-wykroczenia-w-ruchu-drogowym/p1e