Dodano dnia 30.07.2020, 09:36
Toporzysko: Kierowcy BMW ukarani mandatami za wykroczenia w ruchu drogowym

W ubiegłym tygodniu na drodze powiatowej w Toporzysku policjanci prowadzili kontrolę drogową. W trakcie działań mundurowi stwierdzili kilka wykroczeń drogowych.

W Toporzysku patrol policji zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki BMW, który to korzystał ze świateł przeciwmgielnych niezgodnie z przepisami. W toku kontroli ujawniono, iż stan techniczny pojazdu zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego oraz nie posiada wymaganego przepisami wyposażenia. Sprawca został ukarany mandatem. Zatrzymano także dowód rejestracyjny pojazdu.

W trakcie czynności na miejsce przyjechał inny kierujący samochodem marki BMW, który zatrzymał swój pojazd na skrzyżowaniu i również korzystał ze świateł drogowych niezgodnie z przepisami. W trakcie jego kontroli, ujawniono brak wymaganego przepisami wyposażenia pojazdu oraz brak prawa jazdy kierującego w czasie kontroli. Sprawca został ukarany mandatem.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image