Z OSTATNIEJ CHWILI
Strażacy z Jordanowa zapraszają na akcję krwiodawstwa / Przerwa w dostawie wody w Stryszawie – komunikat dla mieszkańców / Inwestycja drogowa nad Jeziorem Mucharskim nabiera tempa / Konie, sport i zdrowie. Trzy projekty z dofinansowaniem w Toporzysku / Suska Majówka 2026. Cztery dni muzyki, sportu i rodzinnych atrakcji / Zawoja stawia na energię natury. Nowy projekt odmieni centrum miejscowości / Służby łączą siły dla bezpieczeństwa w parkach narodowych Małopolski / Suskie szkoły wkraczają do świata high-tech. Nasza młodzież podbija krakowską Nokię / Nadleśnictwo Sucha współfinansuje remonty dróg w regionie / Powiat suski w centrum śledztwa CBA. Miliony i korupcja na ławie oskarżonych / Damian Polak liderem w powiecie suskim, Agnieszka Żądło w zarządzie - Zmiany w Konfederacji Korony Polskiej / Babiogórzanki znów zachwyciły! Makowskie śpiewaczki wśród najlepszych na prestiżowym festiwalu / Suski Klub Karate najlepszy na jubileuszowym turnieju! Gospodarze triumfowali w Suchej Beskidzkiej / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / Majówka w Zawoi – tradycja, muzyka i aktywny wypoczynek pod Babią Górą
Dodano dnia 30.07.2020, 09:36
Toporzysko: Kierowcy BMW ukarani mandatami za wykroczenia w ruchu drogowym

W ubiegłym tygodniu na drodze powiatowej w Toporzysku policjanci prowadzili kontrolę drogową. W trakcie działań mundurowi stwierdzili kilka wykroczeń drogowych.

W Toporzysku patrol policji zatrzymał do kontroli kierującego samochodem marki BMW, który to korzystał ze świateł przeciwmgielnych niezgodnie z przepisami. W toku kontroli ujawniono, iż stan techniczny pojazdu zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego oraz nie posiada wymaganego przepisami wyposażenia. Sprawca został ukarany mandatem. Zatrzymano także dowód rejestracyjny pojazdu.

W trakcie czynności na miejsce przyjechał inny kierujący samochodem marki BMW, który zatrzymał swój pojazd na skrzyżowaniu i również korzystał ze świateł drogowych niezgodnie z przepisami. W trakcie jego kontroli, ujawniono brak wymaganego przepisami wyposażenia pojazdu oraz brak prawa jazdy kierującego w czasie kontroli. Sprawca został ukarany mandatem.


Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.