Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Dziś wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje, że  11 września 2020 r. w godzinach 13.15-16.00 wystąpią  utrudnienia w ruchu drogowym w mieście Sucha Beskidzka, gminach Stryszawa i Zembrzyce, w związku z odbywającym się trzecim etapem 31 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. 

Trasa wyścigu będzie pokonana następującymi ulicami Suchej Beskidzkiej:  start z ulicy Zamkowej, po czym kolarze skierują się na ul. Rynek, ul. Mickiewicza, ul. Role, a następnie, drogą wojewódzką nr 946 na odcinku Sucha Beskidzka – Kuków, drogą powiatową nr K 1702 Kuków -Tarnawa Dolna, drogą krajową nr 28 na odcinku  Tarnawa Dolna – Sucha Beskidzka, z wjazdem do centrum Zembrzyc „starym mostem” i wyjazdem drogą wojewódzką nr 956 w kierunku drogi krajowej, z której to ponownie przejadą ul. Zamkową w Suchej Beskidzkiej. Sprzed suskiego zamku ponownie skierują się na ul. Rynek, ul. Mickiewicza w kierunku Stryszawy, Lachowic i Huciska, po czym opuszczają powiat suski, jadąc w kierunku Żywca.

Utrudnienia będą trwały do około godz.16:00.

W imieniu organizatorów za utrudnienia przepraszamy i prosimy o dostosowanie się do poleceń służb porządkowych podczas trwania wyścigu.

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/powiat/dzis-wystapia-utrudnienia-w-ruchu-drogowym/p2p