Dodano dnia 11.09.2020, 08:38
Dziś wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym
Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje, że  11 września 2020 r. w godzinach 13.15-16.00 wystąpią  utrudnienia w ruchu drogowym w mieście Sucha Beskidzka, gminach Stryszawa i Zembrzyce, w związku z odbywającym się trzecim etapem 31 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. 

Trasa wyścigu będzie pokonana następującymi ulicami Suchej Beskidzkiej:  start z ulicy Zamkowej, po czym kolarze skierują się na ul. Rynek, ul. Mickiewicza, ul. Role, a następnie, drogą wojewódzką nr 946 na odcinku Sucha Beskidzka – Kuków, drogą powiatową nr K 1702 Kuków -Tarnawa Dolna, drogą krajową nr 28 na odcinku  Tarnawa Dolna – Sucha Beskidzka, z wjazdem do centrum Zembrzyc „starym mostem” i wyjazdem drogą wojewódzką nr 956 w kierunku drogi krajowej, z której to ponownie przejadą ul. Zamkową w Suchej Beskidzkiej. Sprzed suskiego zamku ponownie skierują się na ul. Rynek, ul. Mickiewicza w kierunku Stryszawy, Lachowic i Huciska, po czym opuszczają powiat suski, jadąc w kierunku Żywca.

Utrudnienia będą trwały do około godz.16:00.

W imieniu organizatorów za utrudnienia przepraszamy i prosimy o dostosowanie się do poleceń służb porządkowych podczas trwania wyścigu.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image