Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Oddział Kardiologiczny zostaje przystosowany dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej wydał nowy komunikat.

Szanowni Pacjenci! Mieszkańcy Powiatu Suskiego!

Działając na podstawie zobowiązania Wojewody Małopolskiego do zorganizowania dodatkowego zabezpieczenia łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że w ramach struktur naszej jednostki Oddział Kardiologiczny zostaje przystosowany do zwiększonych potrzeb utworzonego już Pododdziału Obserwacyjno-Covidowego, zlokalizowanego w strukturach Oddziału Reumatologicznego. 

Działalność Oddziału Kardiologicznego tymczasowo zostaje przeniesiona na Oddział Wewnętrzny, na specjalnie wydzielone łóżka nadzoru kardiologicznego. Oddział Reumatologiczny realizuje świadczenia zdrowotne w wytyczonym obszarze Oddziału Pediatrycznego. 

Szanowni Państwo! Dokładamy wszelkich starań, aby zredukować pojawiające się utrudnienia i niedogodności związane z nieustannymi zmianami organizacji naszej pracy. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i współpracę.

Dyrekcja i pracownicy

Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/wydarzenia/powiat/oddzial-kardiologiczny-zostaje-przystosowany-dla-pacjentow-z-podejrzeniem-lub-potwierdzonym-zakazeniem-wirusem-sars-cov-2/pew