Dodano dnia 10.10.2020, 10:42
Oddział Kardiologiczny zostaje przystosowany dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej wydał nowy komunikat.

Szanowni Pacjenci! Mieszkańcy Powiatu Suskiego!

Działając na podstawie zobowiązania Wojewody Małopolskiego do zorganizowania dodatkowego zabezpieczenia łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 informujemy, że w ramach struktur naszej jednostki Oddział Kardiologiczny zostaje przystosowany do zwiększonych potrzeb utworzonego już Pododdziału Obserwacyjno-Covidowego, zlokalizowanego w strukturach Oddziału Reumatologicznego. 

Działalność Oddziału Kardiologicznego tymczasowo zostaje przeniesiona na Oddział Wewnętrzny, na specjalnie wydzielone łóżka nadzoru kardiologicznego. Oddział Reumatologiczny realizuje świadczenia zdrowotne w wytyczonym obszarze Oddziału Pediatrycznego. 

Szanowni Państwo! Dokładamy wszelkich starań, aby zredukować pojawiające się utrudnienia i niedogodności związane z nieustannymi zmianami organizacji naszej pracy. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i współpracę.

Dyrekcja i pracownicy

Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image