Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Babia Góra z niecodzienną akcją marketingową dla kibiców

Koszulka piłkarska już dawno przestała służyć wyłącznie do rozpoznania swoich kolegów na boisku. Dane agencji Euromericas robią wrażnie: w ciągu minionej dekady sprzedaż trykotów w Europie wzrosła o ponad 60 procent. Komercyjna wersja koszulki piłkarskiej pozostaje jednak rzadkością w niższych ligach.
Suski klub zdecydował się na niecodzienną akcję marketingową dla kibiców: meczowa koszulka Babiej Góry trafiła do sprzedaży. To pierwszy klub z powiatu suskiego, który zdecydował się na taki ruch i jeden z niewielu występujących na szczeblu piątej ligi. Wśród dostępnych modeli jest niebiesko-biała „domówka” i czerwona wersja wyjazdowa. W ramach personalizacji kibice mają możliwość umieszczenia własnego numeru z tyłu koszulki. Za produkcję każdego egzemplarza odpowiada partner techniczny – salon sportowy Magic Sport z Chrzanowa.
Babia Góra Sucha Beskidzka w nowych strojach Jomy zadebiutowała podczas pierwszej kolejki obecnego sezonu ligi okręgowej. W poprzednich dwóch sezonach występowała w kompletach od Errea.

Tomasz Mielczarek

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/sport/pilka-nozna/babia-gora-z-niecodzienna-akcja-marketingowa-dla-kibicow/pic