Dodano dnia 15.10.2020, 19:08
Babia Góra z niecodzienną akcją marketingową dla kibiców
Koszulka piłkarska już dawno przestała służyć wyłącznie do rozpoznania swoich kolegów na boisku. Dane agencji Euromericas robią wrażnie: w ciągu minionej dekady sprzedaż trykotów w Europie wzrosła o ponad 60 procent. Komercyjna wersja koszulki piłkarskiej pozostaje jednak rzadkością w niższych ligach.
Suski klub zdecydował się na niecodzienną akcję marketingową dla kibiców: meczowa koszulka Babiej Góry trafiła do sprzedaży. To pierwszy klub z powiatu suskiego, który zdecydował się na taki ruch i jeden z niewielu występujących na szczeblu piątej ligi. Wśród dostępnych modeli jest niebiesko-biała „domówka” i czerwona wersja wyjazdowa. W ramach personalizacji kibice mają możliwość umieszczenia własnego numeru z tyłu koszulki. Za produkcję każdego egzemplarza odpowiada partner techniczny – salon sportowy Magic Sport z Chrzanowa.
Babia Góra Sucha Beskidzka w nowych strojach Jomy zadebiutowała podczas pierwszej kolejki obecnego sezonu ligi okręgowej. W poprzednich dwóch sezonach występowała w kompletach od Errea.

Tomasz Mielczarek

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image