Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Poszukiwany wpadł bo wszczął awanturę

Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie, zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu suskiego, który będąc w gościnie u kolegi, miał się awanturować. Na miejscu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd, do odbycia zasądzonej wobec niego kary pozbawienia wolności.
Dzisiaj (03.01.br.), przed godziną 2:30 policjanci udali się na interwencję, gdzie według zgłoszenia, nietrzeźwy wszczął awanturę w domu u kolegi i nie chce opuścić mieszkania pomimo wezwań gospodarza. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego oraz 54-latka, którzy wcześniej mieli wspólnie spożywać alkohol. Po sprawdzeniu danych awanturnika w policyjnych bazach okazało się, że jest osobą poszukiwaną przez sąd celem odbycia kary 6 miesięcy w zakładzie karnym. 54-latek został zatrzymany i doprowadzony do suskiej komendy, gdzie w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych spędził noc, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.
Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/magazyn-112/poszukiwany-wpadl-bo-wszczal-awanture/jc1