Dodano dnia 03.01.2022, 13:37
Poszukiwany wpadł bo wszczął awanturę
Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie, zatrzymali 54-letniego mieszkańca powiatu suskiego, który będąc w gościnie u kolegi, miał się awanturować. Na miejscu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd, do odbycia zasądzonej wobec niego kary pozbawienia wolności.
Dzisiaj (03.01.br.), przed godziną 2:30 policjanci udali się na interwencję, gdzie według zgłoszenia, nietrzeźwy wszczął awanturę w domu u kolegi i nie chce opuścić mieszkania pomimo wezwań gospodarza. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego oraz 54-latka, którzy wcześniej mieli wspólnie spożywać alkohol. Po sprawdzeniu danych awanturnika w policyjnych bazach okazało się, że jest osobą poszukiwaną przez sąd celem odbycia kary 6 miesięcy w zakładzie karnym. 54-latek został zatrzymany i doprowadzony do suskiej komendy, gdzie w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych spędził noc, a następnie został przewieziony do zakładu karnego.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image