Opublikowane na Powiat Suski Wiadomości: Sucha Beskidzka 24, Zawoja, Maków Podhalański, Jordanów, Stryszawa (https://www.powiatsuski24.pl/)

Wycena nieruchomości online, czyli jak zadbać o atrakcyjność ogłoszenia

Sprzedaż mieszkania to przedsięwzięcie, w które warto się zaangażować – zwłaszcza jeśli zależy Ci na zawarciu korzystnej transakcji. Jak przygotować lokum i dlaczego warto przeprowadzić wycenę nieruchomości online? Sprawdzamy!

Porównywanie cen w sieci, czyli podstawowy błąd sprzedających

Wielu właścicieli domów i mieszkań decyduje się sprawdzić cenę lokum o podobnych cechach (metrażu, ilości pomieszczeń i lokalizacji) w sieci i na uzyskanych w ten sposób informacjach buduje swoje ogłoszenie. Niestety – takie rozwiązanie nie jest korzystne, co więcej, może opóźnić proces sprzedaży mieszkania. Jeśli chcesz sprawdzić, ile może być warte lokum, które planujesz sprzedać, skorzystaj z wyceniacza nieruchomości, dostępnego na urban.one. Narzędzie jest powszechnie dostępne i łatwe w obsłudze. Dysponując informacjami zawartymi w wygenerowanym raporcie, w przygotowanym ogłoszeniu będziesz mógł wskazać wszystkie zalety lokum, a to wyraźnie zwiększy atrakcyjność oferty.

Wycena nieruchomości online to sposób na atrakcyjne ogłoszenie

Raport, który możesz wygenerować za pośrednictwem U1 to rzetelne informacje, oparte na ponad 5,5 mln aktów notarialnych, zgromadzonych w Polskiej Bazie Cen Nieruchomości. Za stosunkowo niską kwotę otrzymasz praktyczne wskazówki, dzięki którym przygotujesz atrakcyjne ogłoszenie i zwiększysz szansę na korzystną transakcję. Jaki wpływ ma wycena nieruchomości online na Twoją ofertę?

- Wygenerowany raport to skarbnica wiedzy na temat punktów i lokali usługowych, placówek oświatowych, przychodni i innych, znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie Twojego lokum. Dzięki takiej wiedzy skierujesz ogłoszenie do konkretnego odbiorcy.

- Wycena nieruchomości online to również analiza opłacalności najmu. Być może zmienisz swoją decyzję, jeśli ta okaże się korzystna? A może – skierujesz ogłoszenie do osób, które chcą zainwestować w lokum, które będzie przynosiło korzyści?

- Decydując się na skorzystanie z wyceny na U1, uzyskasz informacje na temat 10 transakcji mieszkań w najbliższej okolicy i zdecydujesz, czy chcesz sprzedać lokum teraz, czy poczekać aż warunki będą korzystniejsze.

- Raport to również wiedza o tym, jak bezpieczna jest okolica, w której znajduje się mieszkanie. Informacje oparte na oficjalnych danych publicznych pozwolą Ci zdecydować czy podnieść atrakcyjność lokum, np. korzystając z usług firmy ochroniarskiej lub montując drzwi antywłamaniowe.Artykuł Partnera

Adres źródła: https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/wycena-nieruchomosci-online-czyli-jak-zadbac-o-atrakcyjnosc-ogloszenia/j7q