Dodano dnia 11.01.2022, 14:49
Wycena nieruchomości online, czyli jak zadbać o atrakcyjność ogłoszenia
Sprzedaż mieszkania to przedsięwzięcie, w które warto się zaangażować – zwłaszcza jeśli zależy Ci na zawarciu korzystnej transakcji. Jak przygotować lokum i dlaczego warto przeprowadzić wycenę nieruchomości online? Sprawdzamy!

Porównywanie cen w sieci, czyli podstawowy błąd sprzedających

Wielu właścicieli domów i mieszkań decyduje się sprawdzić cenę lokum o podobnych cechach (metrażu, ilości pomieszczeń i lokalizacji) w sieci i na uzyskanych w ten sposób informacjach buduje swoje ogłoszenie. Niestety – takie rozwiązanie nie jest korzystne, co więcej, może opóźnić proces sprzedaży mieszkania. Jeśli chcesz sprawdzić, ile może być warte lokum, które planujesz sprzedać, skorzystaj z wyceniacza nieruchomości, dostępnego na urban.one. Narzędzie jest powszechnie dostępne i łatwe w obsłudze. Dysponując informacjami zawartymi w wygenerowanym raporcie, w przygotowanym ogłoszeniu będziesz mógł wskazać wszystkie zalety lokum, a to wyraźnie zwiększy atrakcyjność oferty.

Wycena nieruchomości online to sposób na atrakcyjne ogłoszenie

Raport, który możesz wygenerować za pośrednictwem U1 to rzetelne informacje, oparte na ponad 5,5 mln aktów notarialnych, zgromadzonych w Polskiej Bazie Cen Nieruchomości. Za stosunkowo niską kwotę otrzymasz praktyczne wskazówki, dzięki którym przygotujesz atrakcyjne ogłoszenie i zwiększysz szansę na korzystną transakcję. Jaki wpływ ma wycena nieruchomości online na Twoją ofertę?

- Wygenerowany raport to skarbnica wiedzy na temat punktów i lokali usługowych, placówek oświatowych, przychodni i innych, znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie Twojego lokum. Dzięki takiej wiedzy skierujesz ogłoszenie do konkretnego odbiorcy.

- Wycena nieruchomości online to również analiza opłacalności najmu. Być może zmienisz swoją decyzję, jeśli ta okaże się korzystna? A może – skierujesz ogłoszenie do osób, które chcą zainwestować w lokum, które będzie przynosiło korzyści?

- Decydując się na skorzystanie z wyceny na U1, uzyskasz informacje na temat 10 transakcji mieszkań w najbliższej okolicy i zdecydujesz, czy chcesz sprzedać lokum teraz, czy poczekać aż warunki będą korzystniejsze.

- Raport to również wiedza o tym, jak bezpieczna jest okolica, w której znajduje się mieszkanie. Informacje oparte na oficjalnych danych publicznych pozwolą Ci zdecydować czy podnieść atrakcyjność lokum, np. korzystając z usług firmy ochroniarskiej lub montując drzwi antywłamaniowe.Artykuł Partnera

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image