Magazyn 112
Magazyn 112
3

Spragniony złodziej pojawił się w jednym z marketów w Suchej Beskidzkiej. Ze stoiska alkoholowego wziął 4 butelki wódki, przy czym dwie z nich otworzył i wypił na miejscu.
Magazyn 112
0
Policja zatrzymała mężczyznę, który wykorzystując dane personalne innej osoby wyłudził 3 kredyty. Niewykluczone, że mężczyzna na sumieniu ma jeszcze inne wyłudzenia.
Magazyn 112
0
Dziś wieczorem doszło do groźnego wypadku. W Palczy skuter zderzył się z osobówką.
Magazyn 112
2
Po południu w Suchej Beskidzkiej zderzyły się dwa samochody. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.
Magazyn 112
0

Na drogach powiatu suskiego warunki są trudne. Wciąż padający deszcz sprawił, że drogi są bardzo śliskie, dlatego należy zachować szczególną ostrożność. Tego zabrakło kierowcy Passata, który zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Audi.

Magazyn 112
2
Policja poszukuje złodzieja, który dzisiejszej nocy skradł 250 litrów paliwa. Nieustalony sprawca wypompował olej z baku samochodu ciężarowego.
Magazyn 112
4
Po południu w Makowie Podhalańskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów. O tym kto zawinił podczas kolizji zdecyduje teraz sąd.
Magazyn 112
0
Kolizje ze zwierzętami nie należą do rzadkości. W miniony weekend na drogach powiatu suskiego doszło do trzech takich zdarzeń.
Magazyn 112
6
Policja zatrzymała 31-letniego mężczyznę, który przegrał na maszynach pieniądze, a później chciał je odzyskać kradnąc.
Magazyn 112
28
Wczoraj wieczorem nieodpowiedzialnie zachował się 19-letni mieszkaniec powiatu suskiego. W Makowie Podhalańskim w terenie zabudowanym jechał 132 km/h.