Magazyn 112
Magazyn 112
1

Śledczy zwalczający przestępczość gospodarczą z krakowskiej komendy wojewódzkiej zadali kolejny cios w internetową sprzedaż pirackich produktów. Tym razem policjanci zatrzymali dwóch internetowych piratów, którzy na portalach aukcyjnych oferowali gry do konsoli Sony PlayStation. Straty z tytułu naruszenia praw autorskich to ponad 200 tysięcy złotych. 

Magazyn 112
2

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do groźnego wypadku w Budzowie. Z pierwszych informacji jakie dotarły do naszej redakcji wynikało, że samochód potrącił 4 osoby. O tej porze roku piesi muszą pamiętać, ze mogą być kompletnie niewidoczni dla kierowcy samochodu. Dlatego wybierając się z domu zabierzmy elementy odblaskowe, albo latarkę.

Magazyn 112
3

We wtorek w Białce w ogniu stanął magazyn ze sklejką. Blisko 14 godzin trwała akcja gaśnicza.

Magazyn 112
10
Kilkanaście zastępów strażackich walczy z pożarem jaki dziś rano wybuchł w Białce.
Magazyn 112
3
W piątek wieczorem policja zatrzymała pięciu mężczyzn, którzy w Suchej Beskidzkiej z użyciem niebezpiecznego narzędzia, zaczepili dwóch obywateli Ukrainy. Teraz jednemu z napastników grozi do 12 lat więzienia.
Magazyn 112
14
Po południu w Makowie Podhalańskim doszło do groźnego zdarzenia. Rowerzysta został potrącony przez samochód. W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu został przewieziony do szpitala.
Magazyn 112
0

We wtorek doszło do dwóch kolizji. Sprawca jednej z nich był pod wpływem alkoholu i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Magazyn 112
1

Dwie osoby – w tym kobieta w ciąży, zostały ranne w wypadku do jakiego doszło dziś wieczorem w Bystrej. Według ustaleń sprawca zdarzenia był pijany.

Magazyn 112
6

Rano na na odcinku zakopianki w Naprawie doszło do tragicznego wypadku. 29-letnia kobieta kierująca samochodem marki Citroen, straciła panowanie nad pojazdem i na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu. Niestety w tym momencie tym pasem jechał samochód ciężarowy. Doszło do czołowego zderzenia.

Magazyn 112
0

Przed południem w Suchej Beskidzkiej kierowca jednośladu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobówce, w efekcie czego doszło do zderzenia obu pojazdów.