Magazyn 112
Magazyn 112
4

W ciągu ostatniej doby strażacy odnotowali 32 zdarzenia. Jednak na tym nie koniec, wciąż usuwanie są skutki silnego wiatru.

Magazyn 112
2

Około godziny 20:30 strażacy dostali wezwanie do pożaru w Zawoi Przysłop. Paliła się trawa, a szybko rozprzestrzeniający się pożar realnie zagrażał osiedlu drewnianych domków.

Magazyn 112
0

W związku z silnym wiatrem kilka miejscowości pozostaje bez prądu. Energetycy mają pełne ręce roboty. Jednak nie tylko oni. Strażacy wzywani są do połamanych konarów i drzew. W Makowie Podhalańskim drzewo spadło wprost na dom.

Magazyn 112
7

Silnie wiejący wiatr porozrywał plandekę, zasłaniającą jedną ze ścian budynku na suskim Rynku.

Magazyn 112
2

Przez kilka ostatnich lat Gmina Maków Podhalański przoduje w niechlubnej statystyce pożarów traw. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku niewiele się zmieni.

Magazyn 112
1

Policjanci z "patrolówki" zatrzymali włamywaczy, którzy wracali z "grandy". Zatrzymanym grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Magazyn 112
5

W niedzielę na drogach powiatu suskiego doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń. W Białce potrącony został pieszy, a w Zawoi dachował samochód.

Magazyn 112
0

Informowaliśmy pod koniec stycznia o potrąceniu 72-letniego mężczyzny w Kukowie. Dzisiaj dotarła do nas smutna informacja, że mężczyzna niestety zmarł.

Magazyn 112
18

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, było powodem dzisiejszej stłuczki do jakiej doszło po południu w Makowie Podhalańskim.

Magazyn 112
9

Rano w Stryszawie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Bus zderzył się z samochodem osobowym.