Magazyn 112
Magazyn 112
7

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiaj w godzinach popołudniowych w Makowie Podhalańskim. Bus przewożący pasażerów z nieznanych przyczyn wjechał w tył samochodu dostawczego, ten zaś z impetem wjechał w Opla Vectrę.

Magazyn 112
7

W godzinach popołudniowych w Makowie podhalańskim doszło do kolizji z udziałem dwóch pojazdów. Jednym z nich była karetka pogotowia ratunkowego, która na sygnale jechała do wypadku.

Magazyn 112
0

W miniony weekend doszło do trzech niegroźnych kolizji i jednego wypadku. W wyniku kolizji do szpitala przewieziono 10-latkę do szpitala. W Juszczynie 22-letni kierowca quada z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Suchej Beskidzkiej na obserwację.

Magazyn 112
1

W Naprawie doszło do kolizji, której przyczyną było najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze.

Magazyn 112
2

W miniony weekend doszło do 4 kolizji oraz jednego wypadku. Kierowca samochodu marki VW zderzył się z motorowerem kierowanym przez 14-latka. Nieletni z obrażeniami i podejrzeniem złamania kości miednicy został przewieziony do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Magazyn 112
3

Miniony weekend nie należał do najspokojniejszych na drogach powiatu suskiego. Funkcjonariusze policji zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców w Suchej Beskidzkiej i Białce. Jeden z zatrzymanych nich to rowerzysta.

Magazyn 112
3
Dziś popołudniu w Makowie Podhalańskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wyniku zdarzenia trzyosobowa rodzina została przewieziona do szpitala.
Magazyn 112
5

Około godziny 14:30 w miejscowości Kuków doszło do kolizji, w wyniku której kierujacy samochodem VW został przewieziony do suskiego szpitala.

Magazyn 112
9
To już kolejne niebezpieczne zdarzenie do jakiego doszło w ciągu ostatnich dwóch dni na drogach powiatu suskiego. Tym razem w Suchej Beskidzkiej czołowo zderzyły się dwa samochody.
Magazyn 112
2
Sześć uszkodzonych pojazdów to efekt dwóch kolizji do jakich doszło we wtorek na drogach powiatu suskiego.