Ładowanie ...
Magazyn 112
Magazyn 112
1

Na przejściu dla pieszych samochód potrącił kobietę. Sprawca zawiózł poszkodowaną do szpitala.

Magazyn 112
2

Przed południem w Suchej Beskidzkiej dostawczak zajechał drogę motocykliście. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem został przewieziony do szpitala.

Magazyn 112
3

Wczoraj po południu w Zawoi zderzyły się dwa samochody. Po kolizji jedna osoba uskarżała się na ból w klatce piersiowej.

Magazyn 112
4

Po południu w Suchej Beskidzkiej zderzyły się dwa samochody. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Magazyn 112
0

W godzinach wieczornych zaalarmowano straż, że na Stadionie Babiej Góry, w kotłowni, wybuchł pożar. Na miejscu natychmiast pojawiły się jednostki gaśnicze.

Magazyn 112
1
Blisko 1200 zarzutów usłyszało dwóch mieszkańców powiatu suskiego, którzy w ciągu dwóch lat sprzedawali na portalu społecznościowym dostęp do cyfrowych gier komputerowych, których nie byli właścicielami.
Magazyn 112
15

Jedna osoba przewieziona do szpitala, po tym jak w południe w Makowie Podhalańskim skuter wjechał w samochód osobowy.

Magazyn 112
7

Po południu w Suchej Beskidzkiej miała miejsce niecodzienna akcja strażaków. Otwierali samochód w którym zatrzaśnięte było dziecko.

Magazyn 112
2

W Suchej Beskidzkiej w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ul. Beniowskiego z Mickiewicza doszło do kolizji dwóch samochodów marki VW Golf. Sytuacja wydawała się dramatyczna ponieważ do zdarzenia przyjechała również straż pożarna.

Magazyn 112
1

Wczoraj padający deszcz sprawił, że na drogach zrobiło się ślisko. Na jordanowskich serpentynach doszło do dwóch kolizji.