Dodano dnia 10.10.2017, 12:58
Nasi w finale plebiscytu!

Właśnie ruszył finał wojewódzkiego plebiscytu na Najpopularniejszego Wójta i Burmistrza Małopolski, organizowanego przez Gazetę Krakowską. W czołówce znaleźli się wójt Stryszawy oraz burmistrz Suchej Beskidzkiej i Jordanowa!

W wielkim finale wojewódzkim plebiscytu „Najpopularniejszy Wójt i Burmistrz Małopolski” znalazło się trzech przedstawicieli naszego powiatu! Można ich wesprzeć głosami do 16 października do godz. 21.

Wśród Najpopularniejszych Wójtów do finału przeszedł Rafał Lasek z Gminy Stryszawa. Aby zwiększyć jego szansę na wygraną należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści NW.119
Wśród 15 Najpopularniejszych Burmistrzów Małopolski 2017, którzy przeszli do ścisłego finału znaleźli się Stanisław Lichosyt z Suchej Beskidzkiej (SMS pod nr 72355 o treści NB.56) oraz Iwona Bilska z Jordanowa (SMS pod nr 72355 o treści NB.55)
Od 18 lat „Gazeta Krakowska” razem z Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski organizuje konkurs, który pozwala mieszkańcom docenić samorządowców za ich pracę. Nie inaczej jest tym razem. Zapraszamy do głosowania na najlepszych wójtów i burmistrzów z poszczególnych miast i gmin naszego województwa.

O wygranej zadecyduje głosowanie SMS-owe. Po zweryfikowaniu głosów, Komisja Konkursowa ogłosi wyniki na oficjalnej gali.
info. Gazeta Krakowska


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image