Zawoja
Zawoja
0
Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na  czarnym szlaku turystycznym prowadzącym z Zawoi Czatoży w kierunku Hali Kamińskiego w leśnictwie Czarna Hala w oddziałach 346 na odcinku około 2500 m.
Zawoja
0
9 stycznia w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawoi Dolnej odbyły się wybory do Rady Sołeckiej. Przedstawiamy protokół głosowania.
Zawoja
0

Urząd Gminy w Zawoi opublikował harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2022 rok.

Zawoja
0

– Gdy dziś dziękujecie Bogu za siedemdziesiąt lat istnienia parafii, gdy błogosławicie Boga i Ojca naszego Pana za te siedemdziesiąt lat, wiedzcie że jest w Krakowie wasz biskup, który usłyszawszy o waszej wierze i o waszej miłości do innych ludzi, wspomina was w swoich modlitwach – mówił metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski podczas 70-lecia parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Skawicy.

Zawoja
0
W poniedziałek otwarte zostanie Lodowisko “Biały Orlik” w Zawoi Wilcznej.
Zawoja
0

Zawiadomienie w sprawie: uchwalenia nowych stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na 2022 rok.

Zawoja
0
Urząd Gminy w Zawoi zaprasza wszystkie osoby zainteresowane uzyskaniem środków na wymianę źródła ciepła oraz przeprowadzeniem termomodernizacji swojego domu do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym programu „Czyste Powietrze”.
Zawoja
0
Urząd gminy w Zawoi informuje o zimowym utrzymaniu dróg na terenie gminy.
Zawoja
0
Komunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zawoi Centrum.
Zawoja
0
Wójt Gminy w Zawoja informuje, że od dnia 15 listopada 2021r będzie prowadzić zapisy osób chętnych – właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Zawoja do udziału w projekcie polegającym na budowie przydomowych oczyszczalni ścieków.