Zawoja
Zawoja
0
1 kwietnia  2021 r. mieszkanka gminy Zawoja Stefania Spyrka, obchodziła piękny jubileusz 100-lecia urodzin.
Zawoja
0
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że 22 marca 2021r. w  wieku 66 lat zmarł Zbigniew Żywica –  Sołtys Sołectwa Zawoja Dolna, piastujący tę funkcję od 1992 roku.
Zawoja
0
Komunikat o otwarciu Urzędu Gminy Zawoja dla bezpośredniej obsługi klienta.
Zawoja
1

Komunikat o zamknięciu Urzędu Gminy Zawoja dla bezpośredniej obsługi klienta.

Zawoja
0
26 lutego 2021 r. mieszkanka Zawoi Pani Helena  Bura, obchodziła piękny jubileusz 100-lecia urodzin. 
Zawoja
0

W ubiegłym  roku  w Gminie  Zawoja  19 par  małżeńskich obchodziło Jubileusz  50 – lecia  pożycia  małżeńskiego. Ze względu  na sytuację  epidemiczną w kraju nie można było  zaprosić par  na wspólne  świętowanie, dlatego uroczystość   wręczenia odznaczeń odbyła  się  w dniu 19  lutego 2021 r., każda  z par  została  indywidualnie  zaproszona  przez  Wójta  Gminy do Urzędu Gminy w  Zawoi.

Zawoja
2
Jeszcze w tym roku Zawoja wzbogaci się o dużą atrakcję turystyczną. Na Mosornym Groniu stanie wieża widokowa.
Zawoja
3

2 maja 2020 r. (sobota ) otwarte zostanie targowisko w Zawoi Centrum z zachowaniem wszelkich obowiązujących obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Zawoja
0
Policjanci wraz ze Strażakami odwiedzili dzieci w czasie zimowego wypoczynku w Zawoi. Dzieci nie tylko zobaczyły wykorzystywany sprzęt mundurowych, ale też miały okazje przypomnieć sobie o zasadach bezpiecznego wypoczynku.
Zawoja
0
9 lutego na terenie OTN Mosorny Groń w Zawoi odbyła się akcja zimowa pn. "BEZPIECZNY STOK 2020". Akcję zorganizowały Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, MEN i MSW (TOPR/GOPR) oraz policji.