Zembrzyce
Zembrzyce
0

Wójt Gminy Zembrzyce informuje mieszkańców Gminy Zembrzyce o możliwości korzystania z bezpłatnych usług rehabilitacyjnych, wykonywanych w Domu Wczasowo Rehabilitacyjnym w Zembrzycach.

Zembrzyce
30
Zakończono realizację zadania „Likwidacja niskiej emisji na terenie gminy Zembrzyce w roku 2018” w ramach Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Zembrzyce.
Zembrzyce
7
22 listopada 2018 roku odbyła się I Sesja Nowej Rady Gminy Zembrzyce, na której radni i wójt Łukasz Palarski  złożyli ślubowanie.
Zembrzyce
1

W Zespole Szkół w Zembrzycach panuje prawdziwa radość spowodowana otwarciem długo wyczekiwanego, nowego placu zabaw. Otwarcia obiektu dokonali w asyście dorosłych, najmłodsi mieszkańcy gminy.

Zembrzyce
3
Jeszcze w tym roku w centrum Śleszowic powstanie chodnik o długości 670,5 metra wzdłuż drogi powiatowej.
Zembrzyce
0
W niedzielę 1 lipca na stadionie LKS Błyskawica Marcówka odbyły się Zawody Sportowo-Pożarnicze Gminy Zembrzyce oraz Gminy Budzów.
Zembrzyce
0

Gmina Zembrzyce realizuje projekt pn.” Na piątkę z plusem – wzmacnianie kluczowych kompetencji w szkołach w gminie Zembrzyce” w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Zembrzyce
1

17 kwietnia o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Zembrzyce (sala narad) odbędzie się szkolenie nt. przygotowania wniosku do programu „Działaj Lokalnie” na realizację własnego małego pomysłu. Do zgarnięcia jest nawet 6 tys. zł! Jest to Szansa na małe granty dla organizacji społecznych i lokalnych liderów.

Zembrzyce
0
Plac zabaw który ma powstać w Zembrzycach, wyposażony  zostanie w urządzenia zabawowo-sprawnościowe dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz miejsce dostosowane do gier podwórkowych.
Zembrzyce
1

Gmina Zembrzyce pozyskała środki w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019 na remont drogi gminnej „Dąbrowy”  nr 440912 K w  Marcówce.