Zembrzyce
Zembrzyce
0
Gmina Zembrzyc po raz kolejny pozyskała dofinansowanie na realizację zajęć sportowych dla uczniów w ramach programu „Umiem pływać”, współfinansowanych ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów.
Zembrzyce
0
Wójt Gminy Zembrzyce informuje o możliwości korzystania przez mieszkańców Gminy Zembrzyce z bezpłatnych profesjonalnych usług rehabilitacyjnych,  wykonywanych w Domu Wczasowo Rehabilitacyjnym w Zembrzycach – Zembrzyce nr 433.
Zembrzyce
0
Mieszkańcy gminy Zembrzyce mogą otrzymać dofinansowanie kosztów dobrowolnej sterylizacji lub kastracji psów i kotów stanowiących ich własność.
Zembrzyce
2
Uporządkowano organizację ruchu wokół głównych budynków użyteczności publicznej w Zembrzycach. 
Zembrzyce
1
Mieszkańcy gminy Zembrzyce chcący od nowego roku skorzystać z ulgi na kompostownik, muszą do końca stycznia  złożyć nowa deklarację.
Zembrzyce
0
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wraz ze strażakami z Państwową Strażą Pożarną w Suchej Beskidzkiej odwiedzili dzieci, będące na koloniach. Prowadzona prelekcja odbywała się w czasie kiedy dzieci wykorzystując ładną pogodę, korzystały z kąpieli nad rzeką Skawa.
Zembrzyce
10

Władze gminy Zembrzyce poinformowały o przygotowaniach do planowanej budowy sali gimnastycznej w Śleszowicach.

Zembrzyce
4
Zmieniły się zasady funkcjonowania Urzędu Gminy Zembrzyce.
Zembrzyce
1
W czwartek, 5 marca br. w Szkole Podstawowej w Śleszowicach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Zembrzyce
0
Od 2 marca do  24 kwietnia 2020 r. uczniowie klas I szkół podstawowych z terenu Gminy Zembrzyce będą  uczestniczyć w projekcie Powszechnej Nauki Pływania „Umiem Pływać” w ramach gminnego programu „Mały pływak”.