Zembrzyce
Zembrzyce
0
Kolejny rok mieszkańcy Gminy Zembrzyce mogą korzystać z bezpłatnych usług rehabilitacyjnych,  wykonywanych w Domu Wczasowo Rehabilitacyjnym w Zembrzycach,  prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. W 2020 roku Wójt Gminy Zembrzyce przyznał na realizację tego zadania dotację w wysokości 30 000 zł.
Zembrzyce
0
Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zembrzycach /SGZOZ/ zrealizował projekt „Elektroniczna dokumentacja medyczna”. Projekt był realizowany dzięki przekazanej dotacji z Gminy Zembrzyce w kwocie 120 000 zł, całkowity koszt projektu wyniósł  127 037,86 zł.
Zembrzyce
0
W 2020 roku Gmina Zembrzyce realizuje program „Razem spędzamy czas”, który promuje zdrowy stylu życia i wspieranie funkcji opiekuńczych rodziny poprzez wyjazdy na basen.
Zembrzyce
0

Gmina Zembrzyce przy wsparciu finansowym Miasta Sucha Beskidzka /6000 zł/ i Powiatu Suskiego /17000 zł/ przeprowadziła w 2019 roku prace wykończeniowe klatki schodowej budynku OREW w Tarnawie Górnej.

Zembrzyce
1
Kilka dróg w Gminie Zembrzyce zyskało nową nawierzchnię.
Zembrzyce
1
Zakończono realizację projektu pn. „Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Tarnawa Dolna”. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 4 779 903,94 zł.
Zembrzyce
1
Mieszkańcy Śleszowic mogą korzystać z nowego, wybudowanego przez gminę  parkingu. Parking zlokalizowany jest przy drodze powiatowej obok kościoła.
Zembrzyce
0
W sobotę 20 lipca 2019 zapraszamy do Marcówki. W Bacówce u Harnasia władzę przejmą zbójnicy.
Zembrzyce
3
W związku z trwającymi upałami i panującą suszą, Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Zembrzycach zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy o racjonalne gospodarowanie wodą.
Zembrzyce
0

Uroczystą oprawę miały w Zembrzycach tegoroczne obchody Dnia Strażaka.