Zembrzyce
Zembrzyce
0
W najbliższą sobotę odbędzie się  Festyn rodzinny Szczepimy się z KGW "MIODUSZYNA" w Zembrzycach. Punkt szczepień będzie działał w  Budynku Centrum Rekreacji i Wypoczynku (szczepionki : Pfizer oraz Johnson)
Zembrzyce
0
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 21 lipca 2021 r. odeszła Pani Maria Kuś Sołtys Sołectwa Zembrzyce. Osoba życzliwa, serdeczna, chętna do pomocy drugiemu. Ciesząca się szacunkiem mieszkańców i od wielu kadencji wybierana na Sołtysa Zembrzyc.
Zembrzyce
0
Gmina Zembrzyc po raz kolejny pozyskała dofinansowanie na realizację zajęć sportowych dla uczniów w ramach programu „Umiem pływać”, współfinansowanych ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów.
Zembrzyce
0
Wójt Gminy Zembrzyce informuje o możliwości korzystania przez mieszkańców Gminy Zembrzyce z bezpłatnych profesjonalnych usług rehabilitacyjnych,  wykonywanych w Domu Wczasowo Rehabilitacyjnym w Zembrzycach – Zembrzyce nr 433.
Zembrzyce
0
Mieszkańcy gminy Zembrzyce mogą otrzymać dofinansowanie kosztów dobrowolnej sterylizacji lub kastracji psów i kotów stanowiących ich własność.
Zembrzyce
2
Uporządkowano organizację ruchu wokół głównych budynków użyteczności publicznej w Zembrzycach. 
Zembrzyce
1
Mieszkańcy gminy Zembrzyce chcący od nowego roku skorzystać z ulgi na kompostownik, muszą do końca stycznia  złożyć nowa deklarację.
Zembrzyce
0
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wraz ze strażakami z Państwową Strażą Pożarną w Suchej Beskidzkiej odwiedzili dzieci, będące na koloniach. Prowadzona prelekcja odbywała się w czasie kiedy dzieci wykorzystując ładną pogodę, korzystały z kąpieli nad rzeką Skawa.
Zembrzyce
10

Władze gminy Zembrzyce poinformowały o przygotowaniach do planowanej budowy sali gimnastycznej w Śleszowicach.

Zembrzyce
4
Zmieniły się zasady funkcjonowania Urzędu Gminy Zembrzyce.