Zembrzyce
Zembrzyce
2
Uporządkowano organizację ruchu wokół głównych budynków użyteczności publicznej w Zembrzycach. 
Zembrzyce
1
Mieszkańcy gminy Zembrzyce chcący od nowego roku skorzystać z ulgi na kompostownik, muszą do końca stycznia  złożyć nowa deklarację.
Zembrzyce
0
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wraz ze strażakami z Państwową Strażą Pożarną w Suchej Beskidzkiej odwiedzili dzieci, będące na koloniach. Prowadzona prelekcja odbywała się w czasie kiedy dzieci wykorzystując ładną pogodę, korzystały z kąpieli nad rzeką Skawa.
Zembrzyce
10

Władze gminy Zembrzyce poinformowały o przygotowaniach do planowanej budowy sali gimnastycznej w Śleszowicach.

Zembrzyce
4
Zmieniły się zasady funkcjonowania Urzędu Gminy Zembrzyce.
Zembrzyce
1
W czwartek, 5 marca br. w Szkole Podstawowej w Śleszowicach odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Zembrzyce
0
Od 2 marca do  24 kwietnia 2020 r. uczniowie klas I szkół podstawowych z terenu Gminy Zembrzyce będą  uczestniczyć w projekcie Powszechnej Nauki Pływania „Umiem Pływać” w ramach gminnego programu „Mały pływak”.
Zembrzyce
0
Kolejny rok mieszkańcy Gminy Zembrzyce mogą korzystać z bezpłatnych usług rehabilitacyjnych,  wykonywanych w Domu Wczasowo Rehabilitacyjnym w Zembrzycach,  prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. W 2020 roku Wójt Gminy Zembrzyce przyznał na realizację tego zadania dotację w wysokości 30 000 zł.
Zembrzyce
0
Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zembrzycach /SGZOZ/ zrealizował projekt „Elektroniczna dokumentacja medyczna”. Projekt był realizowany dzięki przekazanej dotacji z Gminy Zembrzyce w kwocie 120 000 zł, całkowity koszt projektu wyniósł  127 037,86 zł.
Zembrzyce
0
W 2020 roku Gmina Zembrzyce realizuje program „Razem spędzamy czas”, który promuje zdrowy stylu życia i wspieranie funkcji opiekuńczych rodziny poprzez wyjazdy na basen.