Zembrzyce
Zembrzyce
0
25 kwietnia 2019 r. w Gminie Zembrzyce odbył się Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Ogólnej „LEONARDO”. Konkurs ten rozgrywany jest w trzech etapach: szkolnym, gminnym oraz finałowym, w którym udział biorą reprezentanci gmin polskich i słowackich,  popisując się swoją wiedzą ogólną z zakresu gimnazjum jak również znajomością o najbliższej okolicy i Podbabiogórza.
Zembrzyce
5
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Krakowie, rozważa budowę i rozbudowę sieci gazowej na terenie Gminy Zembrzyce.
Zembrzyce
1
17 i 24 marca 2019 roku  podczas Zebrań Wiejskich w Gminie Zembrzyce, odbyły się wybory sołtysów i rad sołeckich na następną kadencję 2019 – 2024.
Zembrzyce
0
W gminie Zembrzyce odbędą się zebrania wiejskie w trakcie których przeprowadzone zostaną wybory Sołtysów i Rad Sołeckich.
Zembrzyce
0

Wczoraj poznaliśmy zwycięzców eliminacji Konkursu Recytatorskiego. Do rywalizacji stanęło 22 uczestników ze szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Zembrzyce.

Zembrzyce
3

W Gminie Zembrzyce po przeprowadzonych postępowaniach konkursowych zostały przyznane dotacje na realizację zadań publicznych.

Zembrzyce
0
19 lutego w Szkole Podstawowej w Śleszowicach odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Zembrzyce
1

70 lat razem, czyli Kamienne Gody Państwa Władysławy i Mieczysława Bików ze Śleszowic.

Zembrzyce
9
Korzystając z pogody wybraliśmy się obejrzeć Centrum Rekreacji i Wypoczynku "Nad Paleczką" w Zembrzycach. Na każdym, kto pamięta stare boisko Garbarza, inwestycja zrobi wrażenie. Czy będzie to miejsce, gdzie mieszkańcy Zembrzyc i nie tylko będą chcieli spędzać wolny czas? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Zembrzyce
0

Wójt Gminy Zembrzyce informuje mieszkańców Gminy Zembrzyce o możliwości korzystania z bezpłatnych usług rehabilitacyjnych, wykonywanych w Domu Wczasowo Rehabilitacyjnym w Zembrzycach.