Zembrzyce
Zembrzyce
0
Dziś (25 Stycznia 2018) tuż po 8-mej rano wybuchł pożar w jednym z domów w Zembrzycach...
Zembrzyce
3
Dzisiaj byliśmy świadkami niesamowitej rocznicy – państwo Bucała ze Zembrzyc świętowali 70-tą rocznicę pożycia małżeńskiego!
Zembrzyce
11

Budowa tężni solankowej, boisk sportowych i trybun widowiskowych to tylko niektóre z inwestycji które mają być zrealizowane w Zembrzycach.

Zembrzyce
14
Gmina Zembrzyce zamontowała i uruchomiła 5 czujników do badania jakości powietrza. Podobne czujniki zamontowane są już w Suchej Beskidzkiej oraz w Gminie Maków Podhalański.
Zembrzyce
9

Niedawno informowaliśmy o wielomilionowym dofinansowaniu do inwestycji związanych z infrastrukturą sportową na terenie Gminy Zembrzyce między innymi w Tarnawie Dolnej, a już wójt Łukasz Palarski poinformował o kolejnym dofinansowaniu. 130 domów w Tarnawie Dolnej zostanie podłączonych do nowej sieci kanalizacyjnej. Do Gminy trafi dotacja na ten cel w wysokości do 2 571 494,38 zł.

Zembrzyce
4

Na początku grudnia informowaliśmy o wielomilionowej dotacji jaką otrzymała Gmina Zembrzyce na przeprowadzenie inwestycji w Gminie. Prezentujemy koncepcję planowanych "Stref rekreacji w Tarnawie Dolnej, Śleszowicach i Marcówce".

Zembrzyce
15

Urząd Gminy w Zembrzycach poinformował dziś, że już wkrótce ruszą nowe inwestycje na terenie Zembrzyc, Tarnawy Dolnej, Śleszowic i Marcówki. Wszystko dzięki decyzji Zarządu Województwa Małopolskiego o dofinansowaniu w ogromnej kwocie aż 7 216 430,93 zł!

Zembrzyce
0

W miniony weekend Koło Gospodyń Mioduszyna z Zembrzyc świętowało jubileusz 10-lecia działalności. Przewodnicząca Janina Benisz, która sprawuje swoją funkcję od początku istnienia Koła, przypomniała w trakcie jubileuszu najważniejsze wydarzenia w historii „Mioduszyny”.

Zembrzyce
0
We wtorek w Szkole Podstawowej w Śleszowicach już trzeci rok z rzędu, odbył się „Dzień Seniora”. Uroczystość dla emerytów i rencistów ze Śleszowic i Tarnawy Górnej, została zorganizowana przez Radę Pedagogiczną wraz z wychowankami.
Zembrzyce
1
Małgorzata Tomczyszyn z Zembrzyc potrzebuje naszej pomocy. Niejednokrotnie mieszkańcy naszego powiatu jednoczyli się i okazywali wielkie serce. Zróbmy to kolejny raz!