Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0
W sobotę 18 stycznia na suskim lodowisku odbyły się zawody w Jeździe Szybkiej na Lodzie.
Sucha Beskidzka
0
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji „Babia Góra” serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na IV Otwarte Mistrzostwa Suchej Beskidzkiej w Jeździe Szybkiej na lodzie. Zawody odbędą się na suskim lodowisku „Biały Orlik” w najbliższą sobotę 18.01.2020 r. o godzinie 9:30.
Sucha Beskidzka
3

W obrębie miasta Sucha Beskidzka realizowana była inwestycja pn.:„Zasyp wyrwy brzegowej na rzece Skawie”

Sucha Beskidzka
2
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka informuje mieszkańców Suchej Beskidzkiej, że w 2020 roku w Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej nadal realizowane są dwa programy rekreacyjne tj. „Pływanie dla zdrowia" - program skierowany do dzieci oraz „Jesteśmy nadal aktywni" przeznaczony dla emerytów i rencistów.
Sucha Beskidzka
16

W ramach projektu pn.:  „Kompleksowa modernizacja i wyposażenie oddziałów szpitalnych ZOZ Sucha Beskidzka – Dziennego Chemioterapii Onkologicznej, Neonatologicznego oraz Ginekologiczno-Położniczego wraz z Blokiem Porodowym, w suskim Szpitalu przez ostatnie 4 miesiące trwały prace remontowe na Oddziale Ginekologicznym.

Sucha Beskidzka
5
30 grudnia 2019 r. Rada Miasta Sucha Beskidzka przyjęła uchwałę budżetową na rok 2020. Radni Suchej Beskidzkiej po dokonaniu analizy planowanych dochodów i wydatków oraz przeprowadzeniu dyskusji podczas posiedzeń komisji, jednogłośnie zatwierdzili budżet miasta stanowiący podstawę gospodarki finansowej miasta, przedłożony przez burmistrza Stanisława Lichosyta, akceptując jednocześnie przyjęte w nim kierunki rozwoju Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
0

Wkrótce z terenu Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji – Babia Góra znikną stare domki. Niebawem na terenie kompleksu ma ruszyć budowa hotelu.

Sucha Beskidzka
0
22 grudnia 2019r. odbyła się, już po raz drugi w suskiej parafii, Wigilia dla osób samotnych.
Sucha Beskidzka
18

"Dziś sędziowie, jutro Ty" - pod takim hasłem 18 grudnia przed Sądem Rejonowym w Suchej Beskidzkiej zebrało się kilkadziesiąt osób.

Sucha Beskidzka
2

Zakończyły się prace związane z przebudową 350 metrowego odcinka ulicy 29 Stycznia w Suchej Beskidzkiej.