Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0
Biblioteka Suska zaprasza na pierwsze spotkanie z nowego cyklu „Biblioteka ludzi”. Gośćmi pierwszego będą związani z Suchą Beskidzką podróżnicy Katarzyna i Łukasz Gawlasowie.
Sucha Beskidzka
0
Dział Wodociągów Zakładu Komunalnego w Suchej Beskidzkiej informuje o wystąpieniu awarii sieci wodociągowej przy ul. Przemysłowej.
Sucha Beskidzka
0
Duże wyróżnienie spotkało Miasto Suchą Beskidzką. Centrum Kultury i Filmu było miejscem, w którym wyświetlono filmy w ramach 61. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, jednej z największych imprez branżowych w kraju. Mieszkańcy miasta i regionu mogli obejrzeć znakomite obrazy, a także spotkać się z ich twórcami, a nawet bohaterem poruszającego dokumentu!
Sucha Beskidzka
0
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. realizują I etap modernizacji stacji w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
0
Dyrektor Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej ogłasił przetarg pisemny nieograniczony na najem lokalu użytkowego znajdującego się w budynku Centrum Kultury i Filmu im. Billy`ego Wildera w Suchej Beskidzkiej z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej.
Sucha Beskidzka
0
Samorząd Suchej Beskidzkiej od lat przykłada dużą uwagę do funkcjonowania placówek oświatowych, nie szczędząc środków nie tylko na utrzymanie obiektów, ale także podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez nauczycieli, aby ci przekazywali uczniom wiedzę w nowatorski, a zarazem efektywny sposób.
Sucha Beskidzka
0
W najbliższy weekend (12-13 czerwca) w Suchej Beskidzkiej odbędzie się kolejny Zlot Food Trucków. Mieszkańcy miasta oraz turyści ponownie zyskają możliwość odkrycia kuchni i smaków z odległych zakątków świata.
Sucha Beskidzka
0
Choć od wejścia w życie nowego Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Sucha Beskidzka minęło już blisko pół roku, to wielu przedsiębiorców nadal nie stosuje się do jego zapisów. Kosztem innych, rachunki za odbiór odpadów próbują także zaniżać niektórzy właściciele budynków mieszkalnych. Pracownicy Urzędu Miasta i Straż Miejska prowadzą jednak regularne kontrole i osoby, które nie złożyły deklaracji dotyczącej wytwarzanych odpadów, podały w niej nieprawdziwe dane lub nie stosują się do wprowadzonych zasad określonych w regulaminie, muszą liczyć się z konsekwencjami.
Sucha Beskidzka
0
„Kosmiczna Misja” – taki tytuł nosiła pierwsza duża impreza dla dzieci zorganizowana 1 czerwca przez Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej po przeniesieniu się placówki (wcześniej funkcjonowała pod nazwą Miejski Ośrodek Kultury – Zamek) do nowej, okazałej siedziby. Nie mogło być przy tym lepszej okazji do dobrej zabawy, jak obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka.
Sucha Beskidzka
0
Jak zwykle wyjątkowy Dzień Dziecka spędziły dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej.