Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0
Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie poinformowało, że od piątku do niedzieli (2-4 października) zamknięty dla ruchu będzie przejazd kolejowy w ciągu ul. Przemysłowej.
Sucha Beskidzka
0
Niedługo w Suchej Beskidzkiej na ul. dr Karaś zostanie wytyczone nowe przejście dla pieszych. Powstanie jako przedłużenie ciągu pieszo-rowerowego łączącego właśnie ul. dr Karaś z ul. płk. Semika.
Sucha Beskidzka
2
Przypominamy. Połowa parkingu przy cmentarzu w Suchej Beskidzkiej służy wyłącznie tym zmotoryzowanym, którzy przyjechali odwiedzić bliskich pochowanych na tej nekropolii. Niestosowanie się do oznakowania może być kosztowne.
Sucha Beskidzka
1
Gmina Sucha Beskidzka od lat podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości powietrza. Dzięki porozumieniu podpisanemu z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii (obecnie Ministerstwo Rozwoju) na terenie miasta realizowany jest rządowy program „Stop Smog”. W jego ramach w tym roku przeprowadzona zostanie termomodernizacja dziesięciu budynków jednorodzinnych.
Sucha Beskidzka
0
Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej informuje o możliwości pobierania wymazów w kierunku SARS Cov-2 w mobilnym puncie „Drive Thru”, usytuowanym obok budynku szpitala w Suchej Beskidzkiej. Punkt pobrań czynny jest we wszystkie dni tygodnia; także w soboty i niedziele w godzinach 7.00 – 9.00.
Sucha Beskidzka
19
Jak już informowaliśmy na działkach po byłej winiarni w Suchej Beskidzkiej trwają prace rozbiórkowe budynków. Wiele wskazuje na to, że w tym miejscu powstanie nowe centrum handlowe.
Sucha Beskidzka
0
Miłośnicy ekwilibrystycznej jazdy na rowerach, deskorolkach i rolkach mogą już zacierać ręce. Do końca października na ul. Turystycznej (w bezpośrednim sąsiedztwie stopnia wodnego i kładki dla pieszych) powstanie profesjonalny skatepark.
Sucha Beskidzka
1
Zgodnie z zapowiedziami, trzeci etap 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków poprzedził skierowany do dzieci 12. Mini Wyścig „Solidarności”. Znakomicie zorganizowane zawody przeprowadzono na deptaku łączącym ulice dr Karaś i płk. Semika.
Sucha Beskidzka
10
Trwają prace rozbiórkowe budynków po byłej winiarni w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
0
Cztery firmy stanęły do ogłoszonego przez Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka przetargu na wykonanie remontu ul. Szczepkowskiego. Nastąpiło już otwarcie złożonych przez nie ofert. Teraz dokonywana jest ich ocena.