Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
4
Trwa wielka wysprzedaż w sklepie Tesco w Suchej Beskidziej. Z dniem 29 kwietnia supermarket zostanie zamknięty. Co powstanie na jego miejsce?
Sucha Beskidzka
0
Podsumowano sezon zimowy na „Białym Orliku” w Suchej Beskidzkiej. Jakie były koszty funkcjonowania lodowiska?
Sucha Beskidzka
0
Co obecnie dzieję się w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej?
Sucha Beskidzka
3
Trwa remont linii kolejowej na trasie Sucha Beskidzka - Zakopane. Prowadzona inwestycja przewiduje m.in. budowę nowego przystanku kolejowego w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
1
Prawie 4,8 mln zł pozyskała Gmina Sucha Beskidzka z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin górskich. Cała kwota zostanie przeznaczona na kontynuację prac renowacyjnych i modernizacyjnych na terenie zespołu zamkowo-parkowego.
Sucha Beskidzka
3
Niewątpliwie największą atrakcją turystyczną Suchej Beskidzkiej jest renesansowy zamek zwany Małym Wawelem. Turyści i mieszkańcy miasta chętnie podziwiają oraz fotografują się również na tle jego miniatury, wyeksponowanej przed wejściem do Urzędu Miasta. Została ona odnowiona i dzięki temu jeszcze bardziej cieszy oko.
Sucha Beskidzka
0

Informujemy, że w piątek, 2 kwietnia, Urząd Miasta Sucha Beskidzka będzie nieczynny.

Sucha Beskidzka
1
Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach w rejonie Ścieżki Przyrodniczo-Leśnej "Jasień", oraz w rejonie Alei Wejmutkowej  - w leśnictwie Jasień w oddziale 88 d na odcinku około 500 m. 
Sucha Beskidzka
0
W związku z gwałtownym wzrostem dobowej ilości nowych przypadków koronawirusa od jutra (27 marca) do 9 kwietnia będą obowiązywały w całym kraju większe niż dotychczas obostrzenia. W poniedziałek w przedszkolach zawieszone zostaną dla większości dzieci zajęcia stacjonarne. Z tego powodu dyrekcja Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej wystosowała do rodziców komunikat.
Sucha Beskidzka
0
Na 10 kwietnia w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej zaplanowano koncert zespołu PotOCK.