Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
1
Wkrótce z terenu Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji – Babia Góra w Suchej Beskidzkiej znikną stare drewniane domki. Na terenie kompleksu ruszyła budowa hotelu.
Sucha Beskidzka
1
19 lutego br. do suskiej komendy Policji zawitali uczniowie  dwóch klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej oraz  ósmej klasy Szkoły Podstawowej w Jachówce. 
Sucha Beskidzka
4
W miniony weekend, 15 i 16 lutego br. na suskim Palcu targowym trwał Zlot Food Trucków. Do późnych godzin wieczornych kilkanaście gastronomicznych wozów serwowało dania z różnych zakątków świata. Food trucki to pojazdy przystosowane do przygotowywania i wydawania posiłków. Każdy z samochodów oferował oryginalne potrawy z kuchni amerykańskiej, europejskiej i azjatyckiej. To był pierwszy zlot food trucków w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
0
17.02.2020r. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym w Suchej Beskidzkiej odbył się wyczekiwany Bal Karnawałowy. Od samego rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji; malowanie buziek, fotobudka, zabawy z balonami, pyszne przekąski; owoce, galaretki i wata cukrowa.
Sucha Beskidzka
5
Gmina Sucha Beskidzka w dalszym ciągu klasyfikowana jest wśród najlepiej rozwijających się miast w Polsce.
Sucha Beskidzka
0
Już w najbliższy weekend restauracje na kółkach zagoszczą na Palcu Targowym w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
0
Już po raz XII w Sali Rycerskiej suskiego zamku rozegrany został Otwarty Turniej Szachowy Ziemi Suskiej. W tym roku tytuł najlepszego szachisty z Suchej Beskidzkiej zdobył Szymon Celak, a tegorocznym mistrzem, który zwyciężył w starciu, zarówno z szachistami z powiatu suskiego, jak i najdalszych zakątków naszego województwa był Sylwester Rychlik.
Sucha Beskidzka
12

Kilka dni temu w suskim urzędzie rozstrzygnięto konkurs na stanowisko sekretarza gminy.

Sucha Beskidzka
3

W Suchej Beskidzkiej pomiędzy domem handlowym „Juhas”, a tzw. pasażem powstaje nowoczesne Centrum Kultury i Filmu. Na jakim etapie są już prace budowlane?

Sucha Beskidzka
0

W naszym województwie oraz w województwie kujawsko-pomorskim, lubuskim, świętokrzyskim i wielkopolskim rozpoczęły się ferie zimowe. To z pewnością dobra wiadomość dla dzieci i młodzieży. Dla nich bowiem to  przede wszystkim czas odpoczynku, ale także dobra okazja do rozwijania swych pasji, zainteresowań  oraz podejmowania nowych wyzwań, na które  podczas roku szkolnego zwyczajnie nie starcza  czasu.