Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
4

Od nowego roku szkolnego, uczniowie Filii Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej, będą mogli korzystać z wyremontowanego boiska sportowego.

Sucha Beskidzka
0

W zamkowej sali rycerskiej w Suchej Beskidzkiej odbył się koncert Airis String Quartet w ramach prestiżowego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Emanacje 2018. Podczas wydarzenia zebrana publiczność mogła wysłuchać światowego prawykonania utworu „Inspiracje” skomponowanego przez Miłosza Bembinowa.

Sucha Beskidzka
0

W związku z przypadającą 74 rocznicą Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia, harcerze z 2 Szczepu „Horyzont” z Suchej Beskidzkiej, zapraszają do wzięcia udziału w uroczystym apelu. „Apel Powstańców z 44r.” odbędzie się w najbliższą środę o 16.45 na suskim rynku.

Sucha Beskidzka
0

Zespół Regionalny ,,Ziemia Suska′′ wziął udział w XI Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Tańca „ Z Przytupem”. Suscy artyści wraz z kapelą reprezentowali zebranej publiczności folklor górali babiogórskich, występując na jednej scenie z zespołami z całej Polski.

Sucha Beskidzka
2

Stare elementy drewniane na kładce wiszącej prowadzącej na rzeką Skawą do os. Garce w Suchej Beskidzkiej były mocno wyeksploatowane, dlatego miasto zleciło kapitalny remont tej przeprawy dla pieszych.

Sucha Beskidzka
21

Miasto Sucha Beskidzka konsekwentnie realizuje założenia programu ochrony powietrza. Wnioski mieszkańców o udzielenie pomocy finansowej z budżetu Gminy na wymianę przestarzałych systemów grzewczych są przyjmowane i realizowane w sposób ciągły.

Sucha Beskidzka
4

Trwa remont zespołu zamkowo-parkowego w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
0

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie pod koniec kwietnia zatwierdziło taryfy, które zaproponowała Gmina Sucha Beskidzka.

Sucha Beskidzka
29

W miejsce starych straganów z owocami i warzywami powstał nowy obiekt handlowy.

Sucha Beskidzka
1

Poľana Detva to największy festiwal folklorystyczny na Słowacji, który stanowi przegląd najlepszych krajowych i zagranicznych zespołów muzyki ludowej. Charakterystyczna panorama Krywania i zachowana architektura jest miejscem, w którym odbywa się wyjątkowe święto sztuki ludowej.