Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0

30 września 2023 roku, na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej, miały miejsce VI Zawody w Ratownictwie Technicznym i Medycznym Strażaków powiatu suskiego.

Sucha Beskidzka
0
Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Suchej Beskidzkiej serdecznie zaprasza w sobotę 14 października o godz. 11.00 na spotkanie integracyjne przy grillu i muzyce.
Sucha Beskidzka
0

Z taką interpelacją radny Mateusz Szklarczyk zgłosił się podczas dzisiejszej sesji rady miasta do Burmistrza miasta Sucha Beskidzka.

Sucha Beskidzka
0

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej otrzymał pełną wnioskowaną kwotę w wysokości 7 706 703,00 zł.

Sucha Beskidzka
0
Serdecznie zapraszamy na zawody w ratownictwie technicznym i medycznym strażaków powiatu suskiego, które odbędą się 30 września 2023 roku o godzinie 9:00 na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej. To wyjątkowe wydarzenie gromadzi strażaków, którzy najczęściej udzielają pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych na terenie powiatu suskiego.
Sucha Beskidzka
0
Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez dostępu do sieci internetowej. Przypominamy, że od 1 stycznia br. działa uruchomiony przez Ministerstwo Cyfryzacji portal Internet.gov.pl, pozwalający sprawdzić czy w wybranej lokalizacji jest dostępny szerokopasmowy Internet i jacy operatorzy go oferują, zgłosić potrzebę dostępu do Internetu lub pustostan, w którym nie jest potrzebny dostęp do Internetu, a także dowiedzieć się o planowanych rozbudowach sieci szerokopasmowej.
Sucha Beskidzka
0
Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali do kontroli dwóch kierowców, którzy za nic mieli bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu. Rozpędzając swoje pojazdy do prędkości powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym stracili swoje prawo jazdy.
Sucha Beskidzka
1
Dział Wodociągów Zakładu Komunalnego w Suchej Beskidzkiej informuje o wystąpieniu dużej awarii sieci wodociągowej na ul. Spółdzielców.
Sucha Beskidzka
0
W związku z pracami drogowymi (wymiana sieci wodociągowej) ulica Spółdzielców w Suchej Beskidzkiej jest tymczasowo zablokowana.
Sucha Beskidzka
0
Wystawa będzie dostępna dla odwiedzających do połowy listopada w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.