Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0
Po niespełna pięciu miesiącach rekonwalescencji przywrócone zostały środowisku trzy puszczyki. 
Sucha Beskidzka
0
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w czwartek, 30 września 2021 r. o godz. 16.00 w sali sesyjnej (pok. 21 – I piętro).
Sucha Beskidzka
0
Wczoraj (22 września) w krakowskiej Tauron Arenie uroczyście ogłoszono wyniki Rankingu Gmin Małopolski 2020 opracowywanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji przy współpracy z Głównym Urzędem Statystycznym. Ponownie czołową lokatę zajęła w nim Sucha Beskidzka.
Sucha Beskidzka
0
Cykliczne wydarzenie "Dni Muzyki na Zamku", organizowane rokrocznie w sali rycerskiej suskiego zamku obchodzi w tym roku jubileusz. Koncerty odbędą się bowiem po raz dwudziesty piąty! Tym razem zostały podzielone na dwa oddzielne wydarzenia.
Sucha Beskidzka
1
Do końca Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zostało tylko dwa tygodnie.
Sucha Beskidzka
0
Przygotowana przez Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie wystawa plenerowa „Polish Americans/American Poles. Polscy Amerykanie/Amerykańscy Polacy” była dotychczas prezentowana jedynie w największych polskich miastach. Sucha Beskidzka jest jedynym miastem powiatowym na jej trasie. Uroczyste otwarcie nastąpiło w czwartek 16 września, a swoją obecnością uświetniła je Konsul ds. Prasy i Kultury w Konsulacie Amerykańskim w Krakowie Dolores Prin. Patronat honorowy nad wystawą objął Burmistrz Suchej Beskidzkiej Stanisław Lichosyt.
Sucha Beskidzka
0
Suski samorząd dba o stan techniczny dróg i chodników nie tylko w ścisłym centrum miasta. Dużą uwagę przykłada również do mniej uczęszczanych ulic. W ostatnich dniach zakończyła się modernizacja ulicy Stokowej.
Sucha Beskidzka
0
Powiedzenie mówi, że liczy się pierwsze wrażenie. Dzieci uczęszczające do Miejskiego Przedszkola Samorządowego w Suchej Beskidzkiej mają zapewnione nie tylko komfortowe warunki do zajęć, ale także docierają na nie przyjemnymi dla oka korytarzami.
Sucha Beskidzka
0
Konsulat Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie, Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej oraz Instytut Kultury Willa Decjusza zapraszają na wystawę „Polish Americans/American Poles. Polscy Amerykanie/Amerykańscy Polacy”. Patronat honorowy nad wystawą objął Burmistrz Suchej Beskidzkiej Stanisław Lichosyt.
Sucha Beskidzka
0
Spore zaskoczenie przeżyli widzowie, którzy w weekend wybrali się do kina w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej na film „Shang-Chi i legenda 10 pierścieni”. Przed seansami na scenie pokazy dawali suscy karatecy!