Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
12
26 czerwiec 2020 to ważna data w historii OSP Sucha Beskidzka-Błądzonka. W tym dniu jednostka odebrała oficjalnie w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie promesę potwierdzającą przyznanie dofinansowania na zakup wozu strażackiego.
Sucha Beskidzka
0

Ostatnie dni deszczowe nie pozostały bez wpływu na stan rzek, których poziom w wielu miejscach znacznie się podniósł. W najbliższych godzinach prognozowane są dalsze opady deszczu.

Sucha Beskidzka
4

Komunikat w sprawie handlu na Targowisku Miejskim w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
0

W ramach realizacji przyjętych przez gminę Sucha Beskidzka programów dofinansowania wymiany starych systemów grzewczych na proekologiczne, w okresie od marca do maja 2020 roku Burmistrz Miasta zawarł 15 umów z mieszkańcami na łączną kwotę 165 200,00 zł.

Sucha Beskidzka
3

W związku z bardzo poważnym wzrostem zakażeń COVID-19, notowanym w ostatnich dniach na terenie powiatu suskiego, w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych i ich opiekunów, informujemy, że place zabaw i siłownia plenerowa w Suchej Beskidzkiej w dalszym ciągu pozostają  zamknięte.

Sucha Beskidzka
2
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zawarł akt notarialny z PKP S.A., którym ostatecznie zakończony został proces regulacji stanu prawnego gruntów zajętych pod ul. Kolejową.
Sucha Beskidzka
4
Na zlecenie Burmistrza Miasta firma AERODRON Ryszard Kumala z Krakowa przeprowadziła w dniach 4 - 5 marca 2020 r. analizę spalin emitowanych z kominów nieruchomości na terenie Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
4

Wyborcy ujęci w spisie wyborców Gminy Sucha Beskidzka, mogą zgłaszać zamiar głosowania korespondencyjnego w kraju,  do Urzędu Miasta Sucha Beskidzka w terminie do dnia 16 czerwca 2020r. do godz. 15.30.

Sucha Beskidzka
0

Wniosek Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka dotyczący doświetlenia przejścia dla pieszych zlokalizowanego w ciągu drogi wojewódzkiej w okolicach Sądu Rejonowego, został pozytywnie rozpatrzony przez Zarząd Województwa Małopolskiego.