Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
30

Trwa modernizacja ciągu pieszo-jezdnego przy ulicy Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
31

Sucha Beskidzka co jakiś czas zgarnia najwyższe nagrody w plebiscytach i konkursach, będąc miastem porównywanym na tle innych z obszaru całego kraju. Tym razem pod lupę wzięto nakłady na kulturę, jakie w danym samorządzie przeznaczane są z budżetu. Miasto powiatowe pod tym względem uplasowało się na II miejscu spośród 2479 gmin.Sucha Beskidzka
0

Po raz pierwszy w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 im. Curie – Sklodowskiej w Suchej Beskidzkiej zostały zorganizowane zawody z zakresu pierwszej pomocy. Wydarzenie miało na celu zwiększenie wiedzy uczniów na temat możliwości ratowania życia i zdrowia.

Sucha Beskidzka
1

Zaczynamy o godz. 9:00 w hali gimnastycznej liceum. O 9:00, 10:00, 11:00 , odbędą się spotkania ogólne. Warto przyjść, warto porozmawiać z młodzieżą, nauczycielami , absolwentami Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Marii Skłodowskiej - Curie w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
14

Trwa remont zamku w Suchej Beskidzkiej i z tego powodu w dniach od 10 do 20 kwietnia 2018 roku, sale ekspozycyjne Muzeum Miejskiego nie będą udostępnione zwiedzającym.

Sucha Beskidzka
0

Czytanie poezji, ale niekonwencjonalne i być może dlatego tak ciekawe, było dla 45 uczestników z różnych stron naszego powiatu piękną lekcją, przygodą, z której wrócili bogatsi o „ ciepłą duszę”, jak pisał Tadeusz Różewicz, za którą „tak bardzo tęsknimy”, bogatsi o „ słowo i myślenie”, jak mówił Zbigniew Herbert.

Sucha Beskidzka
0

Harcerze Hufca Ziemi Wadowickiej przyjechali do Suchej Beskidzkiej na XXXII Rajd Powitania Wiosny. Przez cały weekend, 6-8 kwietnia 2018 roku, 270 uczestników z 25 drużyn powiatu suskiego, wadowickiego i oświęcimskiego brało udział w biwaku pod hasłem „Indiana Jones i zagubiony skarb Kicka”, uczestnicy wcielali się w słynnego poszukiwacza skarbów i poznawali Suchą Beskidzką i okoliczne miejscowości.

 

Sucha Beskidzka
2

Pod koniec marca w Suchej Beskidzkiej przeprowadzona została wiosenna akcja sprzątania miasta.

Sucha Beskidzka
0

W Warszawie odbył się po raz ósmy konkurs Stara Tradycja w ramach Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata. Koncert finałowy laureatów będzie miał miejsce 24 kwietnia, a wśród występujących można będzie zobaczyć Kapelę Duchac z Suchej Beskidzkiej!

Sucha Beskidzka
25

„Uchwała Krajobrazowa” będzie stanowić  dla suskiego samorządu narzędzie, które umożliwi porządkowanie i poprawę jakości przestrzeni publicznej w mieście.