Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0
W związku z przystąpieniem Gminy Sucha Beskidzka do realizacji resortowego programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2022", Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Suchej Beskidzkiej zaprasza osoby zainteresowane otrzymaniem tego rodzaju wsparcia do kontaktu pod numerem telefonu 33 874 95 57 lub osobiście w siedzibie Ośrodka przy ul. Mickiewicza 19, pokój nr 13 (budynek Urzędu Miasta).
Sucha Beskidzka
0
W najbliższą niedzielę (23 stycznia) na sztucznym lodowisku Biały Orlik przy ul. płk. Semika odbędzie się kolejna edycja zawodów w jeździe szybkiej na lodzie, których organizatorem jest Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji „Babia Góra” w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
0
Współczesna szkoła na miarę XXI wieku to już nie klasy lekcyjne z ławkami i tablicą. Dziś placówki oświatowe chcące skutecznie uczyć dzieci i młodzież, ale także rozwijać ich pasje i zainteresowania naukowe muszą dysponować nowoczesnym sprzętem, którego nie brakuje w podstawówkach prowadzonych przez suski samorząd. Wkrótce uczniowie do swojej dyspozycji będą mieli jeszcze więcej urządzeń pozwalających poszerzać umiejętności na wielu polach.
Sucha Beskidzka
4
Ile dzieci urodziło się w ubiegłym roku, jakie najczęściej imiona nadawano noworodkom? Te i inne dane statystyczne podajemy za 2021 rok z gminy Sucha Beskidzka.
Sucha Beskidzka
0
Okres świąteczny to zawsze intensywny, ale i piękny czas dla suskich zespołów i kapel regionalnych. Oprócz kolędowania podczas organizowanego tradycyjnie w pierwszych tygodniach Nowego Roku wydarzenia jakim jest Orszak Trzech Króli, muzycy kolejno wystąpili w Ziębicach, w województwie dolnośląskim.
Sucha Beskidzka
3
Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej przygotowało nowy repertuar kinowy.
Sucha Beskidzka
0
W poniedziałek, 17 stycznia w całej Małopolsce rozpoczną się ferie zimowe. Miejskie instytucje kultury oraz kluby sportowe przygotowały dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę zajęć rekreacyjno-sportowych, które pozwolą spędzić wolny czas w atrakcyjny sposób.
Sucha Beskidzka
1

Nadleśnictwo Sucha  zaprasza na wystawę plenerową Instytutu Pamięci Narodowej „Ojcowie Niepodległości”.  Wystawa zlokalizowana będzie na dziedzińcu suskiego zamku, ( Sucha Beskidzka, ul. Zamkowa 1 ) i będzie można ją zwiedzać od 1 do 20 lutego 2022 roku we wszystkie dni tygodnia.

Sucha Beskidzka
0
Klub Honorowych Dawców Krwi PCK "Nadzieja" w Suchej Beskidzkiej podsumował 2021 rok.
Sucha Beskidzka
1
ZOZ Sucha Beskidzka informuje, że od dnia 10 stycznia 2022 r. wznawia przyjęcia do Oddziału Urologicznego oraz Oddziału Reumatologicznego w szpitalu w Suchej Beskidzkiej.