Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0
W piątkowe popołudnie 16 sierpnia najmłodsi pasjonaci sportów rowerowych przybyli na Stadion Sportowy w Suchej Beskidzkiej, by wziąć udział w kolejnym już wyścigu rowerowym organizowanym przez  Miasto tzw. Małym „Memoriale Henryka Łasaka”, rozgrywanym w przeddzień największej imprezy kolarskiej w naszym regionie.
Sucha Beskidzka
1
Zarząd Powiatowy LOK w Suchej Beskidzkiej zaprasza na zajęcia strzeleckie.
Sucha Beskidzka
1
16 sierpnia na Stadionie Miejskim w Suchej Beskidzkiej o godz. 16.00 odbędzie się Mały Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka”. Zawody te  tradycyjnie rozgrywane są w przeddzień Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego, którego 21. edycja odbędzie się w sobotę 17 sierpnia, i przebiegać będzie ulicami Suchej Beskidzkiej i okolicznych miejscowości.
Sucha Beskidzka
0

W ramach 7. Festiwalu Muzyki EMANACJE już w najbliższą niedzielę 11 sierpnia o godz. 19.00 w Sali Rycerskiej suskiego zamku będzie można wysłuchać niecodziennego koncertu MARIMBAZZI DUO, wykonywanego na rzadko spotykanych instrumentach.

Sucha Beskidzka
3
W dniu 1 sierpnia 2019 roku, tj. w 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, w całej Polsce uruchomione zostaną syreny alarmowe, w celu oddania hołdu i uczczenia pamięci bohaterskich żołnierzy Polskiego Państwa Podziemnego, poległych i zamordowanych w czasie Powstania Warszawskiego.
Sucha Beskidzka
0

Zespół Opieki Zdrowotnej realizuje projekt „Poprawa bilansu energetycznego budynków Szpitala w Suchej Beskidzkiej poprzez modernizację źródła ciepła wraz z wymianą instalacji sanitarnych”. Jednym z zadań wykonywanych w ramach ww. projektu była przebudowa wejścia głównego do budynku szpitala.

Sucha Beskidzka
2
24 lipca 1919 r. to szczególna data dla policjantów i pracowników Policji. Jest to dzień kiedy to powołano Policję Państwową, która to miała pilnować porządku publicznego w II Rzeczypospolitej Polskiej, a także stać na straży bezpieczeństwa wszystkich obywateli. Upamiętniając to wydarzenie co roku jest organizowane jest Święto Policji. 
Sucha Beskidzka
0

Kilka dni potrwa remont głównego wejścia do szpitala w Suchej Beskidzkiej. W związku z pracami wyznaczono zastępcze wejścia do szpitala.

Sucha Beskidzka
28
Blisko siedem lat trwało postępowanie antymonopolowe przeciwko Suchej Beskidzkiej, na którą poskarżył się Maków Podhalański o to, że jest zmuszony płacić za oczyszczanie ścieków w suskiej oczyszczalni tyle samo co mieszkańcy Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
7
Już od wielu lat w Suchej Beskidzkiej trwa systematyczna rozbudowa sieci kanalizacyjnej, dzięki czemu oddalone nawet o kilka kilometrów od centrum miasta gospodarstwa domowe mogą korzystać z kolektora sanitarnego.
Na tej stronie