Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
6

Krajobraz Suchej Beskidzkiej sukcesywnie zmienia swoje oblicze, a inwestycje są coraz bardziej widoczne. Niedawno informowaliśmy o kończącym się remoncie kultowego już Domu Handlowego Juhas, a tyczasem z Urzędu Miasta docierają informacje o planowanej na ten rok budowie Centrum Kultury. Dofinansowanie ze środków unijnych, o które starało się Miasto, wyniesie 6 mln złotych, a szacunkowy koszt całej inwestycji to kilkanaście milionów złotych.

Sucha Beskidzka
0

O wyzwaniach, jakie niesie konieczność współpracy między parkami narodowymi w Polsce a światem nauki i biznesu, dyskutowali uczestnicy konferencji, która odbyła się 21 lutego br. w Sali Rycerskiej suskiego zamku.

Sucha Beskidzka
0

W sobotę rano w związku z awarią część mieszkańców Suchej Beskidzkiej pozostała bez prądu.

Sucha Beskidzka
0

W sobotę na suskim lodowisku odbyły się zawody w Jeździe Szybkiej na Lodzie.

Sucha Beskidzka
3
14 i 15 lutego w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom — Uczniowski Klub Sportowy JASIEŃ zorganizował zajęcia poświęcone literaturze dla dzieci.
Sucha Beskidzka
11

Trwa remont Domu Towarowego „Juhas” w Suchej Beskidzkiej. Dziś zamontowano neon z nazwą obiektu.

Sucha Beskidzka
0

Po raz piąty Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej zorganizowała Koncert Karnawałowy. Jak zawsze widownia została zaskoczona niesamowitym wykonaniem znanych utworów. Na scenie można było zobaczyć uczniów oraz nauczycieli. Wystąpiła również sama dyrektorka Szkoły Renata Trybała.

Sucha Beskidzka
0

W Galerii Sztuki Zamek odbył się wernisaż wystawy malarstwa Niny Ramzy. Wystawa nazwana "W tajemniczym świecie akrylowych barw" zawiera prace określone przez autorkę jako malarstwo intuicyjne.

Sucha Beskidzka
0

W Suchej Beskidzkiej wyłoniono laureatów gminnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Sucha Beskidzka
0

Zobacz, jakie są najbardziej popularne imiona dla dziewczynek i chłopców wśród suskich noworodków w 2017 roku.