Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
9
Jeszcze w tym roku ma zakończyć sie pierwszy etap prac remontowych, oranżerii zlokalizowanej na terenie Zespołu Zamkowo-Parkowego w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
0
W październiku na zlecenie Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka, Zakład Komunalny prowadził ostatnią z trzech planowanych w tym roku zbiórek odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów niebezpiecznych.
Sucha Beskidzka
0
5 grudnia w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej miało miejsce uroczyste otwarcie zmodernizowanego Oddziału Dziennego Chemioterapii Onkologicznej w nowej lokalizacji.
Sucha Beskidzka
4

Tym razem uporządkowano otoczenie ulicy T. Nieszczyńskiej w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
0
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zostali zaproszeni przez Uczniowski Klub Sportowy "Jasień" Sucha Beskidzka na spotkanie z wychowankami sekcji pływackiej.
Sucha Beskidzka
18

Edukacyjna Sieć Antysmogowa to program informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym. W projekcie bierze udział Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
1
6 grudnia nastąpi otwarcie sezonu na Lodowisku "Biały Orlik" w Suchej Beskidzkiej. W tym dniu korzystanie z lodowiska będzie bezpłatne.
Sucha Beskidzka
6

Znacznie poprawiła się estetyka otoczenia ulicy Szpitalnej w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
2
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej wraz z Burmistrzem Miasta Sucha Beskidzka Stanisławem Lichosytem oraz Proboszczem Parafii NNMP w Suchej Beskidzkiej Wiesławem Popielarczykiem serdecznie zapraszają na koncert „Kolędowanie z Anną Wyszkoni”, który odbędzie się 28 grudnia 2018 r. o godzinie 18.00 w suskim kościele.
Sucha Beskidzka
4
W piątkowy wieczór (23.11) w Sali Rycerskiej Suskiego Zamku odbyła się coroczna, uroczysta Gala, w czasie której Burmistrz Miasta Stanisław Lichosyt podziękował firmom i instytucjom wspierającym wydarzenia sportowe i kulturalne na terenie Suchej Beskidzkiej w minionym roku. Wyrazem wdzięczności samorządu dla sponsorów, darczyńców, partnerów i sympatyków wspierających wydarzenia było wręczenie statuetek Pąsowych Róż. Statuetka Pąsowej Róży to zarówno wyraz wdzięczności, jak też symbol zaangażowania w działalność kulturalną miasta. Troska o kulturę jest jednym z priorytetów samorządu, a wsparcie darczyńców jest niezwykle ważne dla działalności instytucji kultury, klubów sportowych czy też przy organizacji imprez i przedsięwzięć o charakterze kulturalnym i sportowym.