Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
1

Trenerzy UKS „Jasień” a jednocześnie instruktorzy ratownictwa wodnego Łukasz Miklusiak i Piotr Staszak przez dwa tygodnie prowadzili kurs na ratownika młodszego, ratownika WOPR i ratownika wodnego oraz kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP) we współpracy z Zduńskowolskim WOPR.

Sucha Beskidzka
0

W dniach 8-9 czerwca 2018r. Seido Karatecy z Suchej Beskidzkiej kontynuowali świętowanie Jubileuszu 20-lecia działalności Beskidzkiego Klubu Karate w Suchej Beskidzkiej. Na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Seido Karate z zakresu kumite, interpretacji kata i samoobrony.

Sucha Beskidzka
3

Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka ogłosił przetarg nieograniczony na: „Budowę Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera w Suchej Beskidzkiej”.

Sucha Beskidzka
1
12 czerwca 2018 roku na terenie powiatu wielickiego przeprowadzono VIII Mistrzostwa Medyczne i Ratownicze Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych woj. małopolskiego, w których startowało dwadzieścia zespołów odpowiednio wyposażonych, reprezentujących poszczególne jednostki ratowniczo-gaśnicze PSP z terenu naszego województwa, a także krakowską Szkołę Aspirantów PSP.
Sucha Beskidzka
0

Wkrótce ruszy kompleksowa modernizacja zamkowej pracowni w tym malowanie, wymiana oświetlenia oraz zakup wyposażenia i sprzętu studyjnego na potrzeby działających przy MOK – Zamek zespołów i grup muzycznych.

Sucha Beskidzka
9
Po raz kolejny poseł na sejm dr hab. Józef Brynkus wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców i zaprasza na cykl spotkań, podczas których pragnie zaprezentować swoją pracę w parlamencie oraz pomóc obywatelom w rozwiązywaniu ich problemów.
Sucha Beskidzka
4
Moc kulturalnych wrażeń i wspaniała zabawa w scenerii suskiego zamku – tak w skrócie można przedstawić tegoroczny program obchodów Dni Ziemi Suskiej. Największe wydarzenie kulturalne tego lata w Suchej Beskidzkiej zbliża się wielkimi krokami, i już dziś można sobie zaplanować czas na wspólne świętowanie. Koncerty, pokazy, mecz Wisły Kraków z Babią Górą z okazji 100-lecia MKS Babia Góra, gra miejska, widowiskowa operetka, występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem i wspólne gotowanie w parku zamkowym - to tylko niektóre atrakcje z długiej listy imprez organizowanych w ramach Dni Ziemi Suskiej 2018, które trwać będą przez dwa dni od soboty do niedzieli 23 – 24 czerwca.
Sucha Beskidzka
0

11 czerwca od godz. 14.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej odbędzie się Rodzinny Piknik zorganizowany w tym roku z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. W związku z tym, najmłodszych czeka wiele atrakcji, gier i konkursów z nagrodami.

Sucha Beskidzka
4

Pomiędzy właścicielem działek przejętych pod drogę oraz Gminą Sucha Beskidzka zawarte zostało porozumienie. Po przejęciu działek, Gmina bez zbędnej zwłoki przystąpiła do remontu ulicy T. Nieszczyńskiej.

Sucha Beskidzka
9

W związku z pogarszającym się stanem budynku oranżerii, Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zlecił firmie KB- Projekty Konstrukcyjne z Krakowa aktualizację dokumentacji zabezpieczenia zabytkowego budynku zlokalizowanego w Zespole Zamkowo - Parkowym w Suchej Beskidzkiej.