Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
10

Przed nami bardzo długi weekend majowy, dlatego już teraz warto zaplanować sobie jak spędzimy ten czas. Swoją propozycję przygotowała Sucha Beskidzka. Nie zabraknie wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Sucha Beskidzka
0
W środę 1 maja w godz. 9.00-12.00  na placu przy Nadleśnictwie Sucha – ul. Zamkowa 7 odbędzie się akcja "Drzewko za makulaturę"
Sucha Beskidzka
0

Już pierwszego maja odbędzie się kolejny turniej słownych potyczek, czyli VI Otwarte Mistrzostwa Suchej Beskidzkiej w Scrabble.

Sucha Beskidzka
0
W marcu po ustąpieniu mrozów i pokrywy śnieżnej na terenie gminy Sucha Beskidzka przeprowadzony został kompleksowy przegląd nawierzchni, w ramach którego wytypowane zostały do napraw cząstkowych odcinki dróg gminnych i wewnętrznych.
Sucha Beskidzka
1
9 kwietnia 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zorganizowana została zbiórka krwi. Krew oddawali nie tylko policjanci i pracownicy policji, ale również do akcji włączyli się strażacy  oraz  mieszkańcy powiatu suskiego.
Sucha Beskidzka
10
O czystość w swoim otoczeniu warto dbać przez cały rok, bo przecież nie ma nic przyjemniejszego jak spędzanie czasu w zadbanej i czystej przestrzeni zarówno tej domowej jak i publicznej. A że mamy wiosnę, czas więc na wiosenne porządki. Już od 28 lutego trwa pozimowe oczyszczanie ulic Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
1
Suszanie od 1 kwietnia 2019 r. mogą korzystać z rowerów miejskich. Te po roku przerwy wróciły bowiem na suskie ulice. Aktualnie pogoda sprzyja przejażdżkom rowerowym, które są doskonałą formą spędzania wolnego czasu oraz alternatywą dla samochodu w godzinach szczytu w mieście. W Suchej Beskidzkiej z takiej formy przemieszczania się mogą skorzystać osoby, które nie posiadają własnego jednośladu lub są przejazdem. Możliwość odpłatnego wypożyczenia rowerów istnieje w pięciu punktach zlokalizowanych na terenie miasta tj. przy Zakładzie Komunalnym, Muzeum Miejskim, Urzędzie Miasta oraz przy Krytej Pływalni i Stacji Uzdatniania Wody.
Sucha Beskidzka
66
2 kwietnia 2019 r. Burmistrz Suchej Beskidzkiej rozstrzygnął przetarg nieograniczony na budowę Centrum Kultury i Filmu im. Billy′ego Wildera. Spośród pięciu wykonawców biorących udział w przetargu, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma WODPOL Sp. z o.o. z Żywca, która zobowiązała się do wykonania zamówienia za kwotę 23 135 110,65 zł brutto.
Sucha Beskidzka
0
6 kwietnia 2019 /sobota/ serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców na dzień otwarty Liceum Ogólnokształcącego w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
0

Podsumowano sezon zimowy 2018/2019 na „Białym Orliku” w Suchej Beskidzkiej. Jakie były koszty funkcjonowania lodowiska?