Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0

Zakończyły się prace związane z przebudową 350 metrowego odcinka ulicy 29 Stycznia w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
33

Już wiadomo kto zaprojektuje wygląd suskiego Rynku. Miasto wybrało wykonawcę dokumentacji projektowej.

Sucha Beskidzka
1
Dlaczego naturalna choinka jest lepsza od sztucznej? Jest co najmniej kilka powodów.
Sucha Beskidzka
2

Trakt łączący ulicę dr. Z. Karaś z ulicą płk. T. Semika zyskał nowe oświetlenie.

Sucha Beskidzka
4

Do dnia 31 marca 2020 r. Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka oraz przedstawiciele PKP S.A. mają podpisać umowę przekazania prawa użytkowania wieczystego gruntów na których znajduję się ulica Kolejowa. Po podpisaniu aktu notarialnego miasto będzie mogło przeprowadzić generalny remont drogi.

Sucha Beskidzka
0
Miłośnicy jazdy na łyżwach z Suchej Beskidzkiej i okolic zapewne z niecierpliwością wyczekują daty 6 grudnia. Tradycyjnie w mikołajki rozpocznie się kolejny, dziewiąty sezon na lodowisku „Biały Orlik” w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
17

Zakończone zostały pracę związane z przebudową miejsca pamięci jakim jest Cmentarz Choleryczny w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
3

30 listopada br. mija okres powołania Barbary Woźniak na stanowisko dyrektora samorządowej instytucji kultury - Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej. Z uwagi na rezygnację obecnej Dyrektor z ubiegania się o przedłużenie powołania na kolejny okres, zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum.

Sucha Beskidzka
5

Pod hasłem "Dosyć słów, teraz czyny!" w Suchej Beskidzkiej przeszedł Młodzieżowy Marsz Klimatyczny. Podobne demonstracje odbyły się również w wielu innych miastach w Polsce.

Sucha Beskidzka
1
Statuetki zdobionych, kutych róż trafiły w ręce firm, instytucji i osób prywatnych podczas 12. Gali Pąsowej Róży, która odbyła się w piątek (22.11) w Sali Rycerskiej Suskiego Zamku. To już tradycja, że końcem listopada Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka dziękuje darczyńcom za ich hojność, zaangażowanie, finansowe oraz rzeczowe wsparcie miejskich imprez kulturalnych i sportowych odbywających się na terenie Suchej Beskidzkiej.