Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
1
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka informuje, że osoby z niepełnosprawnościami, a także Seniorzy 70+, którzy nie mają możliwości samodzielnego dotarcia do punktu szczepień, będą mogli skorzystać z zorganizowanego przez Miasto bezpłatnego transportu do Punktu Szczepień. Pomoc na terenie Suchej Beskidzkiej, dla uprawnionych pacjentów, będzie organizowana od 25 stycznia br.
Sucha Beskidzka
2
Ponad 65 tys. zł przeznaczono z budżetu Miasta Sucha Beskidzka na przebudowę schodów terenowych łączących ulicę Armii Krajowej z ulicą 29 Stycznia.
Sucha Beskidzka
0
Ile dzieci urodziło się w ubiegłym roku i jakie najczęściej imiona nadawano noworodkom? Przedstawiamy dane statystyczne z Gminy Sucha Beskidzka za rok 2020.
Sucha Beskidzka
0
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka zawarł porozumienie z Holding KG Group Spółka z o.o., spółką komandytową w Krakowie, w sprawie zaległych zobowiązań w zakresie podatku od nieruchomości i użytkowania wieczystego obciążających nieruchomość po Handlowej Spółdzielni Pracy nabytej przez nowego inwestora wraz innymi nieruchomościami przy ul Mickiewicza i Beniowskiego.
Sucha Beskidzka
0
Zmiany ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, wprowadzone przez sejm Rzeczpospolitej Polskiej, nałożyły na gminy konieczność dostosowania przepisów lokalnych do obowiązującego powszechnie prawa.
Sucha Beskidzka
0
Dziś praca w kulturze to także … nowoczesne technologie, sieci, serwery i aplikacje. Interesujesz się szeroko pojętą technologią informacyjną? A może jesteś pasjonatem grafiki komputerowej, potrafisz ciekawie i twórczo wykorzystywać aplikacje w działaniach animacyjnych, a przy tym masz zmysł techniczny, który sprawia, że z łatwością przyswajasz wiedzę o nowych rozwiązaniach czy technologiach. Dobrze się składa! Być może mamy ofertę pracy dla ciebie!
Sucha Beskidzka
0
Masz kreatywną osobowość, lubisz tworzyć i dzielić się swoimi artystycznymi zainteresowaniami z innymi. Jesteś prawdziwym pasjonatem sztuki, muzyki, filmu lub teatru … a Twoje zainteresowania pochłaniają cię bez końca i sprawiają, że przy nich „…nie liczysz godzin i lat…”? Chcesz tworzyć i realizować nowe projekty kulturalne. Pracować z ciekawymi ludźmi i grupami twórczymi? Masz odwagę, motywację i umiejętności by wcielać w życie własne, autorskie pomysły? Dobrze się składa! Być może mamy ofertę pracy dla ciebie!
Sucha Beskidzka
31
Jesienią ubiegłego roku w rejonie ul. Turystycznej został wybudowany skatepark, by mieszkańcy miasta jeżdżący na deskorolkach, rolkach, hulajnogach i rowerach mogli w bezpieczny dla siebie i innych sposób uprawiać swoje hobby. Na pewno do wykonywania ekwilibrystycznych ewolucji nie służą elementy infrastruktury miejskiej.
Sucha Beskidzka
0
Dziś (4 stycznia) w Szkole Podstawowej w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła się dwutygodniowa zimowa półkolonia przygotowana przez tę placówkę. Trwają natomiast zapisy na tygodniową odpłatną półkolonię, którą w tym samym budynku, ale od 11 do 15 stycznia, zorganizuje firma Robokulka.
Sucha Beskidzka
4
Dwukrotnie organizowany konkurs na  stanowisko dyrektora Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej nie przyniósł oczekiwanych rezultatów z powodu braku kandydatów.