Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka
0
W czwartek 14 lutego w Suchej Beskidzkiej wyłoniono laureatów gminnego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Sucha Beskidzka
0

W dniach od 4 do 8 lutego 2019 w Liceum Ogólnokształcącym nr I w Suchej Beskidzkiej odbyły się warsztaty językowe z języka chińskiego, prowadzone przez pięć nauczycielek-wolontariuszek z Suzhou w prowincji Jiangsu.

Sucha Beskidzka
19

Dzisiaj zakończyło się przyjmowanie ofert przetargowych na Budowę Centrum Kultury i Filmu im. Billy Wildera w Suchej Beskidzkiej.

Sucha Beskidzka
0

W niedzielę w Sali Rycerskiej suskiego zamku odbył się Koncert Laureatów III Ogólnopolskiego konkursu „Młodzi Artyści na Zamku” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka Stanisława Lichosyta, zorganizowany przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Suchej Beskidzkiej oraz Stowarzyszenie Art Sonore.

Sucha Beskidzka
11
W imieniu Krystyny Listwan członkini Związku Sybiraków, Stowarzyszenia Małopolscy Patrioci oraz Stowarzyszenia Patriotyczne Beskidy serdecznie zapraszamy na obchody związane z 79 Rocznicą I Zsyłki Polaków na Sybir.
Sucha Beskidzka
2
W wyniku przeprowadzonej procedury rozeznania cenowego i porównania ofert, Burmistrz Miasta dokonał wyboru podmiotu na realizację zadania dotyczącego ochrony fizycznej Zespołu Zamkowo – Parkowego w Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
3

Jakie kluby sportowe z Gminy Sucha Beskidzka, otrzymały wsparcie na prowadzenie swojej działalności w 2019 roku?

Sucha Beskidzka
0
Już po raz XI w Sali Rycerskiej suskiego zamku rozegrany został Otwarty Turniej Szachowy Ziemi Suskiej. W tym roku tytuł najlepszego szachisty z Suchej Beskidzkiej zdobył Kacper Celak, a tegorocznym mistrzem, który zwyciężył w starciu, zarówno z szachistami z powiatu suskiego, jak i najdalszych zakątków naszego województwa był Sylwester Rychlik.
Sucha Beskidzka
0
21 stycznia 2019r. , a więc w Dzień Babci, policjanci w Suchej Beskidzkiej odwiedzili seniorów zrzeszonych w Stowarzyszeniu – „Suscy Seniorzy”.
Sucha Beskidzka
0
Wszystkich miłośników sportów zimowych informujemy, że w najbliższą sobotę tj. 19 stycznia o godzinie 10.00 na stoku narciarskim Wojtek w Zawoi Czatoży, odbędą się w Mistrzostwach Suchej Beskidzkiej w Slalomie Gigancie.