Budzów
Budzów
7
Już w najbliższy weekend odbędą się Dni Gminy Budzów. Jakie atrakcje przygotowali organizatorzy imprezy?
Budzów
0
Urząd Gminy w Budzowie informuje, iż w związku  z budową kanalizacji sanitarnej od dnia  12.08.2019r. do dnia 14.08.2019r. zamknięta zostanie droga gminna Nowakówka w Budzowie.
Budzów
0

Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na czerwonym szlaku turystycznym prowadzącym z miejscowości Palcza na Górę Chełm w leśnictwie Budzów w oddziale 13 obejmują odcinek około 500 m.

Budzów
0
Wójt Gminy Budzów przypomina właścicielom, posiadaczom, zarządcom, użytkownikom wieczystym oraz dzierżawcom gruntów z terenu gminy o obowiązku wykaszania traw i niszczenia chwastów na swoich nieruchomościach.
Budzów
0
W Gminie Budzów podsumowano zgłoszenia do Konkursu Ogródków Przydomowych i Obejść w Gospodarstwach Rolnych.
Budzów
3

Gmina Budzów otrzymała dotacje w ramach konkursu “Małopolskie Remizy 2019”.

Budzów
0
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Baczynie świętowała Jubileusz 90-lecia powstania Jednostki oraz poświęcenie samochodu strażackiego nabytego w 2018 r. finansowanego ze środków budżetu gminy Budzów.
Budzów
5
Kapliczka z wizerunkiem NMP w znajdująca się w Bieńkówce, zostanie wyremontowana.  
Budzów
0
Gmina Budzów po raz kolejny otrzymała dofinansowanie ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w ramach  dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki  na realizację programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Projekt skierowany jest dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy.
Budzów
5
Wójt Gminy Budzów informuje, że od miesiąca kwietnia 2019 r. rozpocznie się  “Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej wraz z przyłączami w miejscowości Budzów Etap 1”.
Na tej stronie