Budzów
Budzów
1

W związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że w dniach   od 14 września  2020 r. do 18 września 2020 r. Urząd  Gminy  w Budzowie  nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów. Kasa Urzędu będzie nieczynna.

Budzów
0
Rusza program finansowany przez fundacje ORŁY SPORTU „60 orlików na następne stulecie niepodległości śladami żołnierzy niezłomnych”, który będzie realizowany w 15 województwach na terenie naszego Kraju.
Budzów
0
Urząd Gminy w Budzowie, prosi mieszkańców wsi Baczyn, Zachełmna, Palcza i Jachówka którzy listownie otrzymali formularz inwentaryzacji ogrzewania budynków  o wypełnienie go i pilny zwrot do Urzędu Gminy.
Budzów
0
Gmina Budzów: Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na “Najpiękniejszy Ogród Przydomowy” oraz “Obejście w Gospodarstwie Rolnym”.
Budzów
0
Wójt Gminy Budzów złożył wniosek do Centrum Projektów Polska Cyfrowa na sfinansowanie zakupu laptopów dla uczniów. Dzięki temu naszej gminie przyznano środki w wysokości 105 000 złotych. Kwota ta pozwoliła na zakup aż 43 laptopów wraz z oprogramowaniem.
Budzów
2
Gmina Budzów po raz kolejny wnioskowała o środki dla stołówek szkolnych, w tym roku  nabór zakończył się z sukcesem. Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 151 360,00 zł w ramach rządowego programu  „Posiłek w szkole i w domu”- moduł 3- na doposażenie i poprawę standardu funkcjonujących stołówek szkolnych. Całkowity koszt realizacji programu to 189 515,91 zł.
Budzów
0
Jak co roku, Międzynarodowy Dzień Dziecka przypada 1 czerwca. Z tej okazji Biblioteki Publiczne Gminy Budzów pod patronatem Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Budzów zorganizowały konkurs plastyczny pt. „Mój wymarzony Dzień Dziecka”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat.
Budzów
0
W dniach 8 – 15 maja Biblioteki Gminy Budzów świętowały XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym roku obchodom święta bibliotek przyświecało hasło „Zasmakuj w Bibliotece”. Z tej okazji biblioteki z tej gminy pod patronatem Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Budzów, zorganizowały szereg smakowitych konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Budzów
0
Informujemy czytelników Bibliotek Publicznych Gminy Budzów, że  Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów otrzymała  dotację na zakup nowości wydawniczych w wysokości  47 000, 00 zł.
Budzów
1
Procedura udziału w debacie nad raportem o stanie Gminy Budzów.