Budzów
Budzów
0

We wtorek odbyła się debata pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym na terenie gminy Budzów”. Spotkanie zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej wspólnie z Urzędem Gminy w Budzowie.

Budzów
0
Wójt Gminy Budzów informuje, że 24 grudnia br. – w Wigilię, Urząd Gminy w Budzowie czynny będzie od godz. 7.00 do godz. 12.00 (na podst. Zarządzenia Nr 60/2019 Wójta Gminy Budzów z dnia 06.12.2019 r.).
Budzów
0

Urząd Gminy w Budzowie informuje, iż w związku  z budową kanalizacji sanitarnej od dnia 05.12.2019 r. zamknięta zostanie droga gminna Wartówka w Budzowie.

Budzów
1

Informacja w sprawie gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Budzów.

Budzów
0

Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej zaprasza wszystkich mieszkańców na DEBATĘ SPOŁECZNĄ na temat: „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”

Budzów
4
29 października przy budynku Urzędu Gminy Budzów miało miejsce uroczyste przekazanie nowego samochodu strażackiego dla jednostki OSP Zachełmna. Nowy nabytek to średni samochód ratowniczo-gaśniczy z napędem 4×4 marki MAN, który zastąpił STARA 266.
Budzów
0
27 października 2019 roku mieszkanka Budzowa Pani Antonina Gałuszka obchodziła setne urodziny.
Budzów
1
O tym, jak ważne jest wychowanie przedszkolne, nikogo przekonywać nie trzeba. Dlatego też zakończone właśnie konkursy, organizowane za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, wychodzą naprzeciw istniejącym problemom. Dzięki decyzji Zarządu projekt pn. „Przedszkolaki – nasza przyszłość” zgłoszony przez Gminę Budzów otrzymał pozytywną ocenę.
Budzów
0
17 września br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim, przy udziale Wojewody Małopolski Piotra Ćwika oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego odbyło się uroczyste podpisanie umów w ramach Programu Priorytetowego „Ogólnopolski Program Finansowania Służb Ratowniczych”.  Gospodarzem spotkania był Prezes Zarządu WFOŚiGW w Krakowie dr Kazimierz Koprowski.
Budzów
0
Urząd Gminy w Budzowie przypomina zasady odbierania odpadów komunalnych.