Budzów
Budzów
0
30 listopada 2023 roku, o godzinie 6:40, dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o pożarze budynku znajdującego się w pobliżu kościoła w Budzowie.
Budzów
0

W dniu dzieisjzym (30.11) w godzinach porannych wybuchł pożar budynku w miejscowości Budzów.
Na miejscu liczne zastępy straży pożarnej.
Występują utrudnienia w ruchu (ruch wahadłowy).
Budzów
0
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przeprowadzili kolejne praktyczne spotkania dla rodziców i nauczycieli z wykorzystaniem narzędzia, jakim jest walizka profilaktyczna z imitacjami środków odurzających oraz przedmiotami pomocniczymi.
Budzów
0
Tegoroczna uroczystość Gminnych Obchodów Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęła się od  Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym  pw. Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie.
Budzów
0
Wójt Gminy Budzów ostrzega przed oszustami podszywającymi się pod pracowników Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz pod pracowników Gmin.
Budzów
0
Dofinansowano ze środków budżetu państwa rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych na lata 2020-2024 „Aktywna tablica”
Budzów
1
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wraz z dziećmi i nauczycielami Szkoły Podstawowej w Marcówce przeprowadzili kolejną akcję profilaktyczną skierowaną do wszystkich uczestników ruchu. Najpierw uczniowie wysłuchali prelekcji na temat bezpieczeństwa na drodze, a następnie udali się przed budynek szkoły, gdzie każdy kierowca otrzymywał od dzieci odblask oraz słodki lizak.
Budzów
0
6 listopada 2023 r w godz. od 10.00 do 14.00