Budzów
Budzów
0

Jubileusz 25-lecia Oddziału Związku Podhalan w Sidzinie. Oddział Związku Podhalan w Sidzinie powstał 14 września 1997 roku. Jego założycielami i pomysłodawcami byli Józef Powalacz, Stanisław Lipka-Gusok, Albin Powalacz oraz Maciej Motor Grelok, który został wybrany jego pierwszym prezesem.

Budzów
0
Stało się już tradycją, że w przedostatni weekend sierpnia  obchodzone są Dni Gminy Budzów połączone z Gminnymi Dożynkami.
Budzów
0
W gminie Budzów do 24 czerwca można zgłaszać swoje ogrody i gospodarstwa do udziały w Gminnym Konkursie na „Najpiękniejszy Ogród Przydomowy oraz Obejście w Gospodarstwie Rolnym”. Szczegóły na plakacie.
Budzów
0
Śmiech, wesoły gwar dzieci i wspaniała muzyka rozbrzmiewała w Ośrodku Kultury Gminy Budzów 19 maja 2022 roku podczas Gminnego Konkursu „Od Przedszkola do Opola” skierowanego do Przedszkolaczków Gminy Budzów.
Budzów
2
Gmina Budzów zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne. Tematem spotkań będzie - Wymiana źródeł ciepła oraz nowy program moje ciepło, agroenergia, czyste powietrze.
Budzów
1
W związku z licznymi zgłoszeniami wpływającymi do Urzędu Gminy w Budzowie o biegających psach właścicielskich poza posesjami, Urząd Gminy w Budzowie przypomina właścicielom i opiekunom psów o obowiązku utrzymywania ich w swoich obejściach gospodarskich zabezpieczonych przed wydostaniem się ich na zewnątrz.
Budzów
0
Gmina Budzów otrzymała dofinansowanie z budżetu państwa w wysokości  147 098,40 zł na realizację  w 2022 r. przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki  „Poznaj Polskę” .  Całkowity koszt realizacji  wynosi  249 349,00 zł,  w tym wkład własny- wpłata rodziców  102 250,60 zł.
Budzów
0
31 marca 2022 r. w gminie Budzów odbył się  Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej „Leonardo”.
Budzów
0
W sobotę na hali sportowej w Budzowie odbył się Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Budzów. Turniej poświęcony został pamięci sportowców, którzy zginęli w obronie swojej ojczyzny przed rosyjskim agresorem w Ukrainie. 
Budzów
1
Urząd Gminy w Budzowie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach wymian źródeł ciepła oraz nowego programu „Czyste Powietrze”.