Budzów
Budzów
2

Informacja o przygotowaniu do zimowego utrzymania dróg gminnych w sezonie zimowym 2020/2021 na terenie Gminy Budzów.

Budzów
0

Informacja w sprawie uchwalenia nowych stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na 2021 rok w gminie Budzów.

Budzów
0

Zakończyła się przebudowa wielofunkcyjnego boiska sportowego w miejscowości Jachówka. Inwestycja zrealizowana była w 2020 r. przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – turystyczna MIRS”.

Budzów
2
Z środowego raportu zakażeń koronawirusem(SARS-CoV-2) wnika, że w ciągu ostatniej doby w powiecie suskim zmarła jedna osoba i odnotowano 18 nowych zachorowań.
Budzów
0

Wójt Gminy Budzów Jan Najdek informuje, że w związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, od 03 listopada 2020 r.  Urząd  Gminy  w Budzowie  nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów.

Budzów
1

W związku z rosnącym ryzykiem zakażeń koronawirusem oraz wciąż nowo pojawiającymi się przypadkami osób zarażonych w naszym kraju, jak również mając na uwadze procedury zachowawcze wprowadzone przez Polski Rząd w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, informuje się, że w dniach   od 14 września  2020 r. do 18 września 2020 r. Urząd  Gminy  w Budzowie  nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów. Kasa Urzędu będzie nieczynna.

Budzów
0
Rusza program finansowany przez fundacje ORŁY SPORTU „60 orlików na następne stulecie niepodległości śladami żołnierzy niezłomnych”, który będzie realizowany w 15 województwach na terenie naszego Kraju.
Budzów
0
Urząd Gminy w Budzowie, prosi mieszkańców wsi Baczyn, Zachełmna, Palcza i Jachówka którzy listownie otrzymali formularz inwentaryzacji ogrzewania budynków  o wypełnienie go i pilny zwrot do Urzędu Gminy.
Budzów
0
Gmina Budzów: Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu na “Najpiękniejszy Ogród Przydomowy” oraz “Obejście w Gospodarstwie Rolnym”.
Budzów
0
Wójt Gminy Budzów złożył wniosek do Centrum Projektów Polska Cyfrowa na sfinansowanie zakupu laptopów dla uczniów. Dzięki temu naszej gminie przyznano środki w wysokości 105 000 złotych. Kwota ta pozwoliła na zakup aż 43 laptopów wraz z oprogramowaniem.