Budzów
Budzów
0
W gminie Budzów do 24 czerwca można zgłaszać swoje ogrody i gospodarstwa do udziały w Gminnym Konkursie na „Najpiękniejszy Ogród Przydomowy oraz Obejście w Gospodarstwie Rolnym”. Szczegóły na plakacie.
Budzów
0
Śmiech, wesoły gwar dzieci i wspaniała muzyka rozbrzmiewała w Ośrodku Kultury Gminy Budzów 19 maja 2022 roku podczas Gminnego Konkursu „Od Przedszkola do Opola” skierowanego do Przedszkolaczków Gminy Budzów.
Budzów
2
Gmina Budzów zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne. Tematem spotkań będzie - Wymiana źródeł ciepła oraz nowy program moje ciepło, agroenergia, czyste powietrze.
Budzów
1
W związku z licznymi zgłoszeniami wpływającymi do Urzędu Gminy w Budzowie o biegających psach właścicielskich poza posesjami, Urząd Gminy w Budzowie przypomina właścicielom i opiekunom psów o obowiązku utrzymywania ich w swoich obejściach gospodarskich zabezpieczonych przed wydostaniem się ich na zewnątrz.
Budzów
0
Gmina Budzów otrzymała dofinansowanie z budżetu państwa w wysokości  147 098,40 zł na realizację  w 2022 r. przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki  „Poznaj Polskę” .  Całkowity koszt realizacji  wynosi  249 349,00 zł,  w tym wkład własny- wpłata rodziców  102 250,60 zł.
Budzów
0
31 marca 2022 r. w gminie Budzów odbył się  Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej „Leonardo”.
Budzów
0
W sobotę na hali sportowej w Budzowie odbył się Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Budzów. Turniej poświęcony został pamięci sportowców, którzy zginęli w obronie swojej ojczyzny przed rosyjskim agresorem w Ukrainie. 
Budzów
1
Urząd Gminy w Budzowie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne w ramach wymian źródeł ciepła oraz nowego programu „Czyste Powietrze”.
Budzów
0
Podczas tegorocznych  ferii zimowych w ramach akcji pn. „Ferie Zimowe z Biblioteką i Ośrodkiem Animacji Kultury Gminy Budzów”  wszystkie chętne dzieci i młodzież  mogły skorzystać  z różnych form spędzania wolnego czasu.
Budzów
0
Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów zaprasza do udziału w Młodzieżowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Budzów.