Bystra Sidzina
Bystra Sidzina
0
Informacja o czasowym zamknięciu przejazdu drogowo - kolejowego w Bystrej Podhalańskiej.
Bystra Sidzina
1
Gmina Bystra-Sidzina w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości otrzymała środki finansowe w wysokości 190.800,00 zł na zakup sprzętu technicznego, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.
Bystra Sidzina
0
25 listopada 2021 r. w Urzędzie Gminy Bystra – Sidzina, podczas XXVI sesji Rady Gminy Bystra-Sidzina, Wójt Gminy Bystra - Sidzina wręczył najzdolniejszym uczniom stypendia.
Bystra Sidzina
0
W związku z Jubileuszem 20-lecia działalności Stowarzyszenia „Tradycja i Natura” w Bystrej-Sidzinie przygotowana została okolicznościowa publikacja.
Bystra Sidzina
0
Bystra Podhalańska: Świetlica Środowiskowa będzie działać w szkole.
Bystra Sidzina
0
Gmina Bystra-Sidzina, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miejscowości Sidzina, podjęła współpracę ze Starostwem Powiatowym w Suchej Beskidzkiej, dotyczącą współpracy przy wykonaniu remontu znacznie zniszczonej  nawierzchni bitumicznej odcinka drogi powiatowej nr 1683K Jordanów-Toporzysko-Sidzina w miejscowości Sidzina (os. Przybysie).
Bystra Sidzina
0
W związku z planowaną przebudową przejazdu kolejowo-drogowego linii kolejowej nr 98, realizowanego przez Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. w ramach zadania pn. „Prace na odcinku linii kolejowej nr 98 Sucha Beskidzka- Chabówka", od dnia 27.10.2021 do dnia 28.10.2021 r. zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Bystrej Podhalańskiej (droga w kierunku Mąkacza).
Bystra Sidzina
0
Zakończyły się prace remontowe i modernizacyjne stołówek w Szkole Podstawowej w Sidzinie oraz Szkole Podstawowej w Bystrej Podhalańskiej.
Bystra Sidzina
0
W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę” Gmina Bystra-Sidzina otrzymała dofinansowanie do organizacji wycieczek szkolnych w wysokości  36.245,00 zł. Wartość całkowita  projektu wynosi  98.092,00 zł.
Bystra Sidzina
1
W ubiegłym tygodniu został rozstrzygnięty drugi przetarg na budowę 122 przydomowych oczyszczalni ścieków w gminie Bystra-Sidzina.