Bystra Sidzina
Bystra Sidzina
0

Zakończył się projekt realizowany za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze”, dzięki któremu wykonano prace związane z wytłumieniem sali orkiestry OSP Bystra Podhalańska oraz zakup niezbędnego wyposażenia.

Bystra Sidzina
0
W czwartek, 7 lutego, odbyły się kolejne zawody narciarskie o Puchar Wójta Gminy Bystra-Sidzina.
Bystra Sidzina
1
10 lutego 2019 r. na terenie Gminy Bystra-Sidzina przeprowadzone zostały wybory Sołtysów oraz członków Rad Sołeckich.
Bystra Sidzina
0
10 lutego 2019 r. w Bystrej Podhalańskiej i Sidzinie mieszkańcy wybierać będą Sołtysów i członków Rad Sołeckich.
Bystra Sidzina
5
Gmina Bystra-Sidzina pozyskała z Ministerstwa Sportu i Turystyki środki na realizację programu nauki pływania dla uczniów szkół podstawowych.
Bystra Sidzina
0
24 stycznia 1945 r. miejscowość Sidzina została spacyfikowana przez niemieckiego najeźdźce. Podczas pacyfikacji wsi spalono 30 domów oraz aresztowano około 50 mieszkańców.
Bystra Sidzina
0
Do użytku oddana została świetlica wiejska w Sidzinie, która mieści się w budynku parafialnym obok plebanii.
Bystra Sidzina
0
Od 10.01.2019 r. do 31.01.2019 r. przyjmowane są zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w Bystrej Podhalańskiej i Sidzinie w zarządzonych na dzień 10 lutego 2019 r. wyborach sołtysów i rad sołeckich.
Bystra Sidzina
0
Przez najbliższe dwa tygodnie istnieje możliwość śledzenia zanieczyszczenia powietrza na terenie Gminy Bystra-Sidzina. Pomoże to w jakimś stopniu zobrazować wielkość zanieczyszczenia powietrza jakie panuje na terenie  Gminy.
Bystra Sidzina
0
22 listopada 2018 r. odbyła się inauguracyjna I sesja Rady Gminy Bystra-Sidzina w kadencji 2018-2023. Sesja poprzedzona została mszą św. odprawioną w Kościele Parafialnym w Bystrej Podhalańskiej, w intencji nowych władz samorządowych, pracowników urzędu  i mieszkańców gminy.