Piłka nożna
Piłka nożna
0
Piłka nożna w powiecie suskim kwitnie, a wraz z jej rozkwitem drużyny rosną w siłę. Powodem takowego stwierdzenia jest m.in. wyjazd beniaminka A-klasy Żurawia Krzeszów na obóz przygotowawczy do Austrii, a dokładniej do jej stolicy czyli Wiednia. Jak na realia rozgrywek na tym właśnie szczeblu piłkarskim – wyjazd ten robi spore wrażenie.
Piłka nożna
1
Dlaczego pierwszy raz popłakał się na treningu Babiej Góry? O szalonym trenerze Lenartowiczu i meczach w najwyższej lidze juniorów. Między innymi o tym opowiada nam Łukasz Mika, czyli grająca od ponad 15 lat w seniorach legenda Babiej Góry Sucha Beskidzka. Siadamy wygodnie i czytamy.
Piłka nożna
1
Piłkarze Babiej Góry Sucha Beskidzka przebywają na obozie przygotowawczym w Rabce. W piątek podopieczni Grzegorza Kmiecika pokonali czwartoligowy zespół Watrę Białka Tatrzańska 3:1.
Piłka nożna
1
Biuro Prasowe Wisły Kraków poinformowało, że Łukasz Burliga ponownie zagra w barwach Białej Gwiazdy.
Piłka nożna
6
Większość drużyn w swojej kadrze posiada zawodników, którzy znacząco wyróżniają się umiejętnościami. Na boisku potrafią „zrobić różnicę”, a w trudnych chwilach nie boją się brać ciężaru gry na swoje barki. Choć cała drużyna piłkarska musi tworzyć kolektyw to bez takowych piłkarzy o sukcesy znacznie trudniej. Jak ta sytuacja wygląda wśród ekip z powiatu suskiego? Którzy piłkarze w swoich klubach wiodą prym? Zapytaliśmy o to osoby, które są związane z kilkoma obecnie najwyżej notowanymi drużynami. Dodatkowo z własnych obserwacji oraz w oparciu o piłkarskie osiągnięcia każdego z nich - stworzyliśmy jedenastkę marzeń naszego powiatu!
Piłka nożna
0
Unia Naprawa jest drugim klubem z naszego powiatu, który wsparł Wisłę Kraków w akcji "Kluby Dla Klubu".
Piłka nożna
1
Dzieci zwykle dziedziczą skłonności i cechy charakteru po rodzicach stąd powstało stwierdzenie, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. W piłkarskim świecie częstego do czynienia mamy z powiedzeniem jaki ojciec taki syn - gdyż śladami tego pierwszego podąża jego potomek. Podobną sytuację życiową możemy zaobserwować u Jeziorskich z Jordanowa, gdzie Szymon czerpie wzorce z ojca Jakuba (wuefisty, trenera), który od najmłodszych lat uczył go futbolu dzięki zdobytym doświadczeniom w piłkarskim rzemiośle. Sportowe geny Szymon zawdzięczać może także mamie Urszuli, która również naucza wychowania fizycznego w szkole.
Piłka nożna
4
O sytuacji w jakiej znalazła się Wisła Kraków wie już chyba każdy w Polsce i nie tylko. MKS Babia Góra Sucha Beskidzka dołączyła do akcji zainicjowanej przez Glinik Gorlice.
Piłka nożna
0
W piłkarskim środowisku – okres przygotowawczy jest etapem procesu treningowego, który ma na celu przygotować organizm do większych wysiłków zarówno fizycznych jak i psychicznych. Dobrze przepracowany pozwala na lepsze osiągnięcia, a organizm staję się przygotowany do maximum swoich możliwości. Indywidualnie każdy piłkarz wzmacnia dzięki niemu m.in. kondycję, wydolność czy wytrzymałość. Drużynowo etap ten może znacząco przybliżyć zgranie zespołu do perfekcji.
Piłka nożna
0
Przysłowie powiada aby kuć żelazo póki gorące, a więc idąc tokiem tej myśli – kontynuujmy artykuły związane z Tempo Białką. Dziś przedstawiamy historię 24-letniego Bartłomieja Pająka, a więc obecnego napastnika drużyny z Białki. Zarząd twierdzi, że takiego zawodnika drużyna nigdy nie miała i aż dziw bierze, że gra tylko w lidze okręgowej. Patrząc na jego piłkarskie CV w pełni podzielamy ich słowa, a sam piłkarz powinien niegdyś wypłynąć na jeszcze szersze wody.