Piłka nożna
Piłka nożna
0
Wrażenia po środowych starciach jeszcze nie opadły, a już nadszedł czas na zapowiedź weekendowych spotkań. Pracochłonny, energiczny ale i pełen zapału, wigoru – tak określić można początek sezonu w naszym powiecie. Być może brzmi to jak zdarta płyta ale mimo, że każdy ze świata sportu lubi taki tryb to i tak podwójnie docenić należy wszystkich. Tak więc łapiemy oddech i wszyscy na stadiony!
Piłka nożna
1
Po lekkoatletycznych sukcesach Polaków na ME w Berlinie, przyszedł czas na graną środę w naszym powiecie. Środowe podwójne Święto, opiewało w kilka ciekawych spotkań. Wybraliśmy wg redakcji to najciekawsze - z hattrickiem smaczków. Pierwszy z nich to derby, drugi przejście trenera, trzeci spotkanie beniaminka ze spadkowiczem. Pogoda sprzyjała, kibice dopisali, a sam mecz mógł się podobać. Zapraszamy na relację ze spotkania Naroże Juszczyn – Żuraw Krzeszów.
Piłka nożna
0
Intensywny, dynamiczny, ze wzmożoną aktywnością oraz sporym natężeniem - tak określić można początek sezonu 2018/2019 w naszym powiecie. Wszystko za sprawą terminarza rozgrywek, który od samego początku włączył tryb sport. Tryb ten to gra praktycznie co trzy dni, ale kiedy jak nie teraz, gdy wszyscy czują ogromny głód gry.
Piłka nożna
3
Po wyczynach zawodowców z Warszawy w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy przyszedł czas na zresetowanie i mecze lokalne. Babia Góra na własnym stadionie podejmowała Znicz Sułkowice Bolęcina, czyli amatorzy z amatorami. A jak się przekonaliśmy w czwartek, amatorzy nie muszą być gorsi od "zawodowców".
Piłka nożna
2
Już w najbliższą sobotę, swoje rozgrywki rozpocznie większość drużyn z naszego powiatu. Po kilkutygodniowej przerwie, krótkim odpoczynku, rotacjach w zespołach i okresie przygotowawczym, przyszedł czas na start sezonu. W zapowiedziach przed każdą kolejką, przedstawiać będziemy kilka najwyżej notowanych zespołów oraz najciekawsze spotkania w dany weekend.
Piłka nożna
2
24 sierpnia 2018 zapraszamy na mecz charytatywny dla Grzegorza! Na boisku LKS Strzelec Budzów zobaczyć będzie można byłe gwiazdy Ekstraklasy!
Piłka nożna
2
W upalne sobotnie popołudnie 4 sierpnia Błyskawica Marcówka pokonała wyżej notowanego rywala z Wysokiej po rzutach karnych. Bohaterem jedenastek był bramkarz Jacek Pindel, który obronił trzy z sześciu karnych!
Piłka nożna
0
Najbardziej prestiżowe rozgrywki w Polsce, nabierają tempa - bynajmniej w powiecie suskim. Powoli zaczyna się walka, o możliwość zaistnienia i to nie tylko w naszym obrębie. Choć droga, którą trzeba przebyć jest stosunkowo długa, kręta i wyboista, to ewentualne pokazanie się ponad Podokręgiem, jest marzeniem wielu klubów.
Piłka nożna
0
Terminarz lig regionalnych na sezon 2018/2019, został dopięty niemal na ostatni guzik. Dlatego niemal, ponieważ brakuje jeszcze kilku szczegółów, a bardziej szczególików. Chodzi między innymi o konkretną godzinę i oczywiście dzień (sobota czy niedziela), ale te informacje, zazwyczaj podawane są kilka dni przed rozpoczęciem danej kolejki. Najważniejsze, że znany jest już rozkład par, czyli wiadome kto zagra z kim i w której kolejce.
Piłka nożna
0
Nadszedł ten moment, nadeszła ta chwila. Oczekiwanie wydawało się być wiecznością, ale mamy to! Już dziś swoje rozgrywki rozpoczyna Ekstraklasa. Panie mają swoje seriale „M jak miłość” czy „Na Wspólnej”, a Panowie? Wiadome! „Gorączka Piłkarskiej Soboty”, „Liga+ Extra” etc. Nasz portal, a konkretnie dział sportowy, na samą myśl przechodzą ciarki. Z racji naszego terytorium, a więc województwa małopolskiego, każdy zadaje sobie pytanie: Jak poradzą sobie dwie drużyny z Krakowa? Zapraszamy na krótką analizę sytuacji, na kilka godzin przed rozpoczęciem sezonu.