Piłka nożna
Piłka nożna
0
Tak zaczyna się droga do wielkiej kariery w małopolskim wydaniu. W Suchej Beskidzkiej na boiskach Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji Babia Góra spotkały się reprezentacje sześciu subregionów, które walczyły nie tylko o okazały Puchar imienia Juliana Mytnika w kategorii U-12. Przede wszystkim chodziło bowiem o to, żeby szkoleniowcy Małopolskiego Związku Piłki Nożnej wyłowili perełki, które zostaną powołane do Kadry Małopolski rocznika 2012.
Piłka nożna
0
Festiwalem futbolowych talentów można ochrzcić doroczny Turniej o Puchar im. Juliana Mytnika, w którym zespoły młodzików, reprezentujące sześć subregionów Małopolski rywalizują o zaszczytne miano mistrzów kategorii wiekowej U-12 i okazałe trofeum.
Piłka nożna
0
MKS Babia Góra Sucha Beskidzka nawiązuje współpracę z Akademią Treningu Bramkarskiego.
Piłka nożna
0
Alessio Valion wiosną reprezentował barwy suskiej Babiej Góry. W piątek 19-letni zawodnik podpisał kontrakt z 14-krotnym mistrzem Polski.
Piłka nożna
0
Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice rozlosowała I Rundę Pucharu Polski sezonu 2022/2023, która odbędzie się w dniach 23/24 lipiec 2022r. Do gry powraca reaktywowana drużyna seniorów LKS Błyskawica Marcówka.
Piłka nożna
0
Wyjazd suskiego klubu do wicelidera miał pokazać jak duży dystans oddziela Babią Górę od zespołów, które nie muszą z niepokojem spoglądać się za siebie w ligowej tabeli. W pierwszej połowie spotkania zobaczyliśmy przepaść, którą doskonale ilustrowało 27 punktów różnicy między drużynami. Po zmianie stron można jednak było się zastanawiać, która z ekip na boisku gra o awans.
Piłka nożna
0
W nowych miejscach większość z nas nie czuje się sobą. Dyskomfort znika w momencie oswojenia nowego adresu. Na boisku nie ma jednak na to czasu. Babia Góra po raz pierwszy w swojej historii pojechała na ligowe spotkanie do Rajska. Na obiekcie zeszłorocznego czwartoligowca zagrała jeden ze swoich najsłabszych meczów od powrotu do okręgówki.
Piłka nożna
0
Poznaliśmy nowe władze Babiej Góry Sucha Beskdzka.
Piłka nożna
0
Wyjazd do Jaworzna był dla Łukasza Jagody pierwszym sprawdzianem przeciwko drużynie, której plan na sezon nie obracał się wokół przetrwania w okręgówce lub zajęcia bezpiecznej pozycji w środku tabeli. Ostatnie spotkanie Babiej Góry w 2021 roku miało pokazać jaki sportowy dystans oddziela suski klub od zespołów liczących się w walce o najwyższe pozycje. Trudno jednak wyciągnąć puentę ze starcia, które przez godzinę Babia Góra rozegrała bez jednego gracza. Paradoks polega na tym, że... był to okres lepszej gry niż z pełną jedenastką.
Piłka nożna
2
Przez ostatnie 2 miesiące obiekt na Mickiewicza był piłkarsko plądrowany przez drużyny przyjezdne. W tym czasie kibice suskiego klubu w poszukiwaniu punktującej Babiej Góry musieli wyjeżdzać poza powiat suski. W minioną sobotę dostali jednak sygnał od zawodników, że to nie był ostatni rok ligi okręgowej w Suchej Beskidzkiej. Strefa spadkowa przed ostatnim jesiennym starciem przestała być największym kłopotem.