Jordanów
Jordanów
0
W związku z zawartym porozumieniem pomiędzy Miastem Jordanowem a Instytutem Pamięci Narodowej Oddział Upamiętnienia Walk i Męczeństwa w Krakowie nastąpi remont dwóch miejsc pamięci tj. żołnierzy Wojska Polskiego walczących we wrześniu 1939 roku (upamiętnienie przy „Dębie Wolności”) oraz poległych i pomordowanych podczas II Wojny Światowej (upamiętnienie na plantach od strony policji).
Jordanów
1

Za kilka dni dwa place na jordanowskim Rynku będą wyłączone z użytkowania.

Jordanów
0
W sobotę w Łętowni odbył się XXII Gminny Konkurs Potraw Regionalnych zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie i KGW „Przebojowe Łętowianki” z Łętowni. W konkursie wzięły udział wszystkie koła gospodyń z Gminy Jordanów i KGW „Jordanki” z partnerskiej gminy - Jordanów Śląski. W tym roku oceniano zupę pomidorową i nalewkę ze śliwek.
Jordanów
0

Od jutra rusza przebudowa sieci wodociągowej przy ul. Leśnej.

Jordanów
0

Informacja dotycząca zadania pn. Jordanowskie Centrum Aktywizacji i Integracji Mieszkańców – modernizacja i adaptacja budynku przy Rynku 2 wraz z renowacją plant jordanowskich.

Jordanów
0
Już wiadomo jakie zadanie będzie realizowane w Jordanowie w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2020.
Jordanów
0
Wójt Gminy Jordanów przypomina o zbliżającym się terminie zbiórki odpadów wielkogabarytowych.
Jordanów
1

Burmistrz Miasta Jordanowa ogłasza nabór wniosków do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego (RPOWM) na wymianę pieców węglowych w gospodarstwach domowych.

Jordanów
2
Wójt Gminy Jordanów prosi mieszkańców Łętowni którzy zadeklarowali chęć wykupu biletów miesięcznych na trasie Łętownia Zarębki – Łętownia GS – Jordanów, o wykupie szkolnych biletów miesięcznych na w/w trasę do dnia 03 października 2019 roku.
Jordanów
0

Informacja o realizacji zadania „Po prostu lampy” w ramach Budżetu Obywatelskiego w roku 2019.