Jordanów
Jordanów
0
W związku z wejściem w życie w dniu 1 stycznia 2023 r. nowych przepisów, nakładających na wszystkie gminy obowiązek cyklicznej kontroli wszystkich zbiorników bezodpływowych jak również przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy, Wójt Gminy Jordanów informuje, że w terminie do 30 czerwca br. każdy właściciel nieruchomości może zgłosić lub zaktualizować bez wezwania zgłoszenie tzw. szamb  i przydomowych oczyszczalni ścieków.
Jordanów
0
W sali widowiskowej w Jordanowie odbyło się pierwsze z trzech spotkań z seniorami  z terenu powiatu suskiego, podczas którego każdy obecny, miał okazję posłuchać informacji ze strony przedstawicieli banku oraz Policji jak chronić i zabezpieczyć swoje konto, a także jak działają oszuści  i jak się zachować, by nie paść ich ofiarą.
Jordanów
0
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej informuje, że od dnia 19.04.2023r. wystąpią utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej nr 1685K w Łętowni (na długości 1km od granicy z Tokarnią)
Jordanów
0
W środę nastąpiło przekazanie terenu robót dla zadania związanego z budową skateparku wraz z placem zabaw oraz infrastrukturą towarzyszącą, który zlokalizowany będzie przy ul. Kolejowej koło boiska sportowego w Jordanowie.
Jordanów
0
Wójt Gminy Jordanów informuje, że w dniach od 17 kwietnia 2023r do 25 kwietnia 2023r. na terenie Gminy Jordanów odbędą się zebrania wiejskie.
Jordanów
0
Urząd Miasta Jordanowa informuje, że od dnia 1 maja 2023 r będą obowiązywać nowe stawki za parkowanie.
Jordanów
0
Burmistrz Miasta Jordanowa informuje, że zgodnie ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminie jest obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Każdy właściciel nieruchomości zlokalizowanej na terenie miasta, wyposażonej w zbiornik bezodpływowy bądź przydomową oczyszczalnię ścieków ma obowiązek złożyć aktualne zgłoszenie do wyżej wymienionej ewidencji.
Jordanów
0
W Niedzielę Palmową, w kościele parafialnym w Łętowni, odbył się Koncert Pieśni Wielkopostnych „Stabat Mater”.
Jordanów
0
Informujemy o uruchomieniu bezpłatnej aplikacji „Moje odpady” dla mieszkańców Miasta Jordanowa.
Jordanów
0
W Centrum Kultury Regionalnej Kliszczak w Osielcu zamontowano nowy sprzęt w siłowni.