Jordanów
Jordanów
0
27 czerwca zakończył się nabór wniosków w kolejnej edycji Jordanowskiego Budżetu Obywatelskiego. Wpłynęły 3 projekty.
Jordanów
0
W związku z panującą suszą i brakiem opadów atmosferycznych Wodociągi Jordanowskie proszą mieszkańców o racjonalne i oszczędne gospodarowanie wodą dostarczaną z sieci wodociągowej i wykorzystanie jej tylko do celów socjalno-bytowych.
Jordanów
0
25 czerwca br., w Łętowni, odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Wójta Gminy Jordanów, którego organizatorem było Stowarzyszenie „Śleboda” z Osielca, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
Jordanów
0
W Jordanowie szkolna stołówka od dłuższego czasu wymagała gruntownego remontu. Dzięki pozyskanym środkom zewnętrznym rozpoczęto jej modernizację.
Jordanów
0
Burmistrz Miasta Jordanowa zaprasza mieszkańców na spotkanie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze” (wymiana źródła ciepła, termomodernizacja budynku), które odbędzie się w środę 29 czerwca 2022 r. o godz. 14.00 (Rynek 2- sala na parterze). 
Jordanów
0
W minioną niedziele 19.06.2022 r. odbyły się uroczystości związane z 90. rocznicą utworzenia najpierw ogniska, a następnie reaktywacji oddziału Związku Podhalan w Jordanowie.
Jordanów
0
Gmina Jordanów pozyskała 9 623 800 zł w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.
Jordanów
0
Turniej szachowy z okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza Miasta Jordanowa został rozstrzygnięty, a puchary rozdane.
Jordanów
0
W Jordanowie od 6 do 27 czerwca będzie można składać propozycje zadań do budżetu obywatelskiego.
Jordanów
0
Wczoraj Rząd dokonał podziału kolejnej puli środków w ramach „Polskiego Ładu”. Miastu Jordanów zostało przyznane dofinansowanie w kwocie 8 550 000,00 zł, na zadanie pn. „Wykonanie robót budowlanych w obrębie infrastruktury drogowej Miasta Jordanowa”.