Jordanów
Jordanów
0
W związku z pismem z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego dot. profilaktyki jodowej Burmistrz Jordanowa informuje, iż w razie wystąpienia skażenia radiacyjnego w ciągu maksymalnie 8 godzin należy przyjąć preparat ze stabilnym jodem.
Jordanów
1
Dobiega końca inwestycja związana z budową ogólnodostępnego boiska piłkarskiego (treningowego) i parkingu przy ul. Kolejowej w Jordanowie.
Jordanów
0
Apel Burmistrza Jordanowa do mieszkańców oraz informacja dot. segregowania i wywozu odpadów komunalnych.
Jordanów
0
„Prawdziwą miłość poznaje się nie po sile, ale po czasie jej trwania” – pod takim hasłem w dniu 27-go września odbyły się jubilesze pożycia małżeńskiego w Gminie Jordanów.
Jordanów
0
W tegorocznej odsłonie budżetu obywatelskiego Miasta Jordanowa łącznie oddano 696 głosów, z czego ważnych głosów oddano 686 głosów, nieważnych 10.
Jordanów
0
Wspólnymi siłami pracowników Urzędu Miasta wraz z Prezesem Miłośników Ziemi Jordanowskiej  Stanisławem Bednarzem, udało się pozyskać do Izby Pamięci cenne i ważne dla Jordanowskiej historii rzemieślnicze sztandary z XIX wieku.
Jordanów
0
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej informuje, że w dniu 14 września 2022r. (środa) w godzinach od 7:00 do 19:00  nastąpi zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 1686K Łętownia – Naprawa w miejscowości Łętownia (odc. od km 0+000 do km 1+026).
Jordanów
1
Rozpoczęto pierwszy etap realizacji inwestycji przy budynku, w którym znajduje się ośrodek zdrowia w Jordanowie.
Jordanów
2
30 sierpnia br., podczas sesji Rady Gminy Jordanów, odbyło się uroczyste wręczenie powierzenia stanowisk dyrektorskich.
Jordanów
0
Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Jordanów, wójt Artur Kudzia i przewodniczący Rady Gminy Jordanów Daniel Mirek uhonorowali najzdolniejszą młodzież z regionu wręczając stypendia w ramach Lokalnego Programu Gminy Jordanów w przedmiocie Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.