Jordanów
Jordanów
0
W gminie Jordanów prace związane z budową przydomowych oczyszczalni ścieków dobiegły końca.
Jordanów
0
W Naprawie wyremontowano 400 metrowy odcinek drogi powiatowej.
Jordanów
0
Burmistrz Miasta Jordanowa informuje, że w dniu17 października 2018r. godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Domu Strażaka (UL. MICKIEWICZA 1) odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie Programu „Czyste powietrze”.
Jordanów
1

Gmina Jordanów otrzymała nieodpłatnie oczyszczacze powietrza dla swoich przedszkoli publicznych.

Jordanów
0

2 października 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa dotacji z Miastem Jordanów w ramach dofinansowania zadań realizowanych przez Gminę w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie województwa małopolskiego” edycja 2018.

Jordanów
1

W ramach projektu pn. E-Jordanów - wdrożenie innowacyjnych i kompleksowych usług publicznych w Mieście Jordanów współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 została uruchomiana aplikacja mobilna eJordanów dostępna na platformę android oraz IOS. Na aplikacje wysyłane są informacje o aktualnych wydarzeniach w mieście, czy  informacje o zagrożeniach np. pogodowych.

Jordanów
0

Urząd Miasta Jordanowa zorganizował akcję zbiórki makulatury.

Jordanów
0

Na realizację zadań w roku 2019 w ramach Budżetu Obywatelskiego przeznaczono kwotę 60 tyś. zł. Głosowanie odbywało się poprzez portal https://konsultacje.jordanow.pl oraz tradycyjnie na papierowych kartach do głosowania, które można było oddawać w 3 punktach na terenie miasta.

Jordanów
1

W miniony piątek (14.09.2018 r.) w jordanowskiej Galerii pod Basztą odbył się wernisaż wystawy tematycznej „Po dwóch stronach Babiej Góry. Dziedzictwo Przyrodniczo – kulturowe”. Zebrani goście mogli wysłuchać historii powstania projektu, zobaczyć piękne zdjęcia i posłuchać muzyki granej na dudach.

Jordanów
0

Każdy kto odwiedza Jordanów zauważył, że na dobre rozpoczął się długo oczekiwany remont w centrum miasta. Trwa remont dachu i elewacji budynku dawnego sądu grodzkiego oraz znika fontanna, stare ścieżki, niektóre rośliny wyznaczone do wycinki przez specjalistów i zatwierdzone przez Konserwatora zgodnie z planem rewitalizacji.