Jordanów
Jordanów
0
27 września 2023 r. długoletni Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej, pani Krystyna Nędza, zakończyła swoją pracę zawodową i przeszła na w pełni zasłużoną emeryturę.
Jordanów
0
W poszukiwaniu tożsamości regionalnej.
Jordanów
0

Powarsztatowy wernisaż malarstwa oraz koncert tradycyjnych melodii.

Jordanów
0
Wójt Gminy Jordanów informuje, że rozpoczęły się prace w terenie związane z zadaniem inwestycyjnym pn. "Wykonanie trzech otworów poszukiwawczych za woda pitną o głębokości do 99 m w celu ujęcia wód podziemnych na potrzeby gminnych sieci wodociągowych w Toporzysku i Łętowni".
Jordanów
0
W sobotę (16.09.), w Wysokiej, odbyły się ćwiczenia taktyczno-bojowe z udziałem jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Jordanów, gminy Bystra-Sidzina i miasta Jordanów oraz PSP Sucha Beskidzka.
Jordanów
0

W dniu 13.09.2023 r. w Domu Pomocy Społecznej w Łętowni odbyło się wydarzenie edukacyjno  – informacyjne dedykowane Seniorom  na temat: znaczenia pszczół dla środowiska, poruszono tematy postępujących zmian klimatu  i wskazano jak w prosty sposób można zadbać o klimat.

Jordanów
0

15 września 2023 r., około 1:20 nad ranem, stanowisko kierowania komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej otrzymało zgłoszenie o nietypowym zdarzeniu w Osielcu: ciągnik siodłowy z naczepą uderzył w dom mieszkalny. Na miejsce wypadku natychmiast skierowano jednostki JRG z Suchej Beskidzkiej oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Osielca.

Jordanów
0
We wtorek 12 września w Urzędzie Miasta w Jordanowie odbyła się uroczystość wręczenia Odznaki Honorowej Województwa Małopolskiego – Krzyż Małopolski tym, który od lat pielęgnują i rozwijają pamięć o wiktorii wiedeńskiej. W wydarzeniu wzięła udział Iwona Gibas z zarządu województwa.
Jordanów
0
Uhonorowali najzdolniejszą młodzież z terenu Gminy Jordanów.