Jordanów
Jordanów
0
Jakie kryterium trzeba spełniać żeby ubiegać się o stypendium szkolne?
Jordanów
0
13 sierpnia 2019 r. pracownicy merytoryczni Urzędu Miasta Jordanowa zakończyli etap weryfikacji projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego.
Jordanów
3
Zapraszamy w ten weekend do Jordanowa. Baciary, Diadem i Kuba Sienkiewicz to muzyczne gwiazdy tegorocznego święta Ziemi Jordanowskiej.
Jordanów
0
Przy jednej z ulic w Jordanowie wykonywane są roboty budowlane w zakresie odtworzenia chodnika.
Jordanów
0
W ramach konkursu pod nazwą „Kapliczki Małopolski 2019” z budżetu województwa małopolskiego, Miasto Jordanów otrzymało dofinansowanie na realizację prac konserwatorskich przy kamiennym krzyżu przy ulicy Kolejowej.
Jordanów
1
Dwie jordanowskie drogi wymagające remontu, zostały ujęte na liście zadań przeznaczonych do wsparcia i oczekuje na ostateczne zatwierdzenie przez Prezesa Rady Ministrów.
Jordanów
2
1 sierpnia 2019 o godznie 17:00 w całej Polsce zawyły syreny. Wiele osób zatrzymało się i w ten sposób, w ciszy, Polacy uczcili pamięć o tych, którzy walczyli za naszą wolność.
Jordanów
0
Podhalańskie Mażoretki wywalczyły I miejsce na Mistrzostwach Europy Mażoretek w Chorwackim Zagrzebiu. Zespół składa się z dziewczyn oraz jednego chłopaka z dwóch miejscowości Naprawa oraz Podwilk.
Jordanów
2

15 lipca 2019r. zakończył się nabór propozycji zadań do budżetu obywatelskiego Miasta Jordanowa na rok 2020.

Jordanów
0
W Urzędzie Miasta Jordanowa można składać wnioski o dofinansowanie na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków.
Na tej stronie