Jordanów
Jordanów
1
W sobotę (28.01.), w osieleckim kościele parafialnym, odbył się Koncert Kolęd, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
Jordanów
0
W niedzielę w kościele parafialnym w Naprawie, odbył się „Naprawski Koncert Kolęd”, którego organizatorami byli: Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej z Naprawy i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.
Jordanów
1
W sobotę w Osielcu, odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej z Osielca.
Jordanów
0
W sobotę (21.01.) w jednostce OSP Naprawa odbyło się  pierwsze w gminie Jordanów walne zebranie sprawozdawcze.
Jordanów
0

Początek roku to doskonała okazja do przyjrzenia się statystykom minionego roku. Na koniec 2022 roku gmina Jordanów liczyła 11 121 mieszkańców, w tym 5 583 kobiet i 5 538 mężczyzn.

Jordanów
0
Nowe wyposażenie zyskała świetlica w nowopowstałym Centrum Kultury Regionalnej "Kliszczak" w Osielcu, która niejednokrotnie pełni miejsce spotkań z mieszkańcami, zebrań Rady Sołeckiej.
Jordanów
0
W gminie Jordanów 09.01.2023 r. rozstrzygnięto gminną edycję konkursu "Babiogórska Szopka Regionalna". Do konkursu zgłoszono 16 szopek, siedem w kategorii "szopka dziecięca" i dziewięć w kategorii "szopka rodzinna".
Jordanów
0
Już od nowego roku uczniowie i mieszkańcy Miasta Jordanowa będą mogli korzystać z usług świeżo wyremontowanej stołówki szkolonej.
Jordanów
0

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla nieruchomości położonych na terenie gminy Jordanów - rok 2023.

Jordanów
0

Informacja dot. gospodarowania odpadami komunalnymi w 2023 roku w Jordanowie.