Jordanów
Jordanów
7

W czasie XXXIII sesji Rady Gminy Jordanów, radni podjęli szereg uchwał. Do najważniejszych należało zatwierdzenie sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy Jordanów za rok 2017 oraz udzielenie Wójtowi Gminy Jordanów,  Stanisławowi Pudo absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy za 2017 rok.

Jordanów
4
27 maja zapraszamy na uroczystość obchodów 85-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrej Podhalańskiej i 60-lecia Orkiestry OSP. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Long & Junior!
Jordanów
1

Podczas piątkowej sesji Rady Miasta Jordanów Leszek Zegzda z zarządu województwa przekazał umowę gwarancyjną na przyznanie dofinansowania na kwotę 7,4 mln zł dla Jordanowa z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Jordanów
2

Wygląda na to, że do historii przechodzi „wysypisko śmieci”, które przez lata rosło za budynkami w rynku Jordanowa.

Jordanów
2

To już szósta akcja sprzątania, której inicjatorem jest Wacław Bednarz. Tym razem do współpracy przyłączyli się harcerze i zuchy z Jordanowa. Jak co roku ilość zebranych śmieci szokowała.

Jordanów
0

W minioną niedzielę 25 marca w Jordanowie odbył się Kiermasz Wielkanocny, podczas którego można było kupić ozdoby świąteczne wykonane ręcznie na warsztatach artystycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie.

Jordanów
2

Teren w samym centrum Jordanowa, tuż przy ratuszu, nazywany jest przez mieszkańców plantami. Dwa lata temu podczas sesji, został zaprezentowany projekt rewitalizacji tego miejsca, mimo iż nie było wtedy jeszcze pewności, że uda się uzyskać środki finansowe na ten cel. Teraz już wiemy, że marzenie mieszkańców miasta zostanie zrealizowane! Miasto uzyskało dofinansowanie na ten cel!

Jordanów
3

Trwają prace nad opracowaniem koncepcji podłączenia nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta Jordanów do gazociągu.

Jordanów
4

Wnioski do Programu Ograniczania Niskiej Emisji można składać w Jordanowie do 2 marca 2018.

Jordanów
0

W TVP 3 zostanie wyemitowano program dotyczący historii rynku w Jordanowie pt. „Na jordanowskim rynku”. Na materiał zapraszamy już dzisiaj o 21:50!