Jordanów
Jordanów
1

Podczas piątkowej sesji Rady Miasta Jordanów Leszek Zegzda z zarządu województwa przekazał umowę gwarancyjną na przyznanie dofinansowania na kwotę 7,4 mln zł dla Jordanowa z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Jordanów
2

Wygląda na to, że do historii przechodzi „wysypisko śmieci”, które przez lata rosło za budynkami w rynku Jordanowa.

Jordanów
2

To już szósta akcja sprzątania, której inicjatorem jest Wacław Bednarz. Tym razem do współpracy przyłączyli się harcerze i zuchy z Jordanowa. Jak co roku ilość zebranych śmieci szokowała.

Jordanów
0

W minioną niedzielę 25 marca w Jordanowie odbył się Kiermasz Wielkanocny, podczas którego można było kupić ozdoby świąteczne wykonane ręcznie na warsztatach artystycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Jordanowie.

Jordanów
2

Teren w samym centrum Jordanowa, tuż przy ratuszu, nazywany jest przez mieszkańców plantami. Dwa lata temu podczas sesji, został zaprezentowany projekt rewitalizacji tego miejsca, mimo iż nie było wtedy jeszcze pewności, że uda się uzyskać środki finansowe na ten cel. Teraz już wiemy, że marzenie mieszkańców miasta zostanie zrealizowane! Miasto uzyskało dofinansowanie na ten cel!

Jordanów
3

Trwają prace nad opracowaniem koncepcji podłączenia nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta Jordanów do gazociągu.

Jordanów
4

Wnioski do Programu Ograniczania Niskiej Emisji można składać w Jordanowie do 2 marca 2018.

Jordanów
0

W TVP 3 zostanie wyemitowano program dotyczący historii rynku w Jordanowie pt. „Na jordanowskim rynku”. Na materiał zapraszamy już dzisiaj o 21:50!

Jordanów
2

Pod sam koniec 2017 roku jordanowscy radni przyjęli budżet na kolejny rok. Przedstawia on kierunki rozwoju miasta i plany związane z inwestycjami. Warto zaznaczyć, że kwota, którą będzie dysponowało Miasto Jordanów uległa znacznemu zwiększeniu.

Jordanów
0

Sekcja Szachowa MOK Jordanów wzięła udział w Turnieju Szachowym V Grand Prix Dobczyc. Reprezentacja Jordanowa i Miejskiego Ośrodka Kultury zajęła bardzo wysokie III miejsce, a tym samym znalazła się w gronie najlepszych.