Jordanów
Jordanów
4

Wnioski do Programu Ograniczania Niskiej Emisji można składać w Jordanowie do 2 marca 2018.

Jordanów
0

W TVP 3 zostanie wyemitowano program dotyczący historii rynku w Jordanowie pt. „Na jordanowskim rynku”. Na materiał zapraszamy już dzisiaj o 21:50!

Jordanów
2

Pod sam koniec 2017 roku jordanowscy radni przyjęli budżet na kolejny rok. Przedstawia on kierunki rozwoju miasta i plany związane z inwestycjami. Warto zaznaczyć, że kwota, którą będzie dysponowało Miasto Jordanów uległa znacznemu zwiększeniu.

Jordanów
0

Sekcja Szachowa MOK Jordanów wzięła udział w Turnieju Szachowym V Grand Prix Dobczyc. Reprezentacja Jordanowa i Miejskiego Ośrodka Kultury zajęła bardzo wysokie III miejsce, a tym samym znalazła się w gronie najlepszych.

Jordanów
0

Święta to magiczny czas dla wielu z nas, dlatego tak ważne jest aby tą magią się dzielić. Szczególnie w tym okresie ważne jest pomaganie potrzebującym. Teraz okazanie dobrego serca jest prostsze niż myślisz – wystarczy przyłączyć się do którejś z organizowanej akcji. Tak zrobili darczyńcy, którzy zaangażowali się w tegoroczną akcję Szlachetnej Paczki przeprowadzonej przez mieszkańców Jordanowa i okolic. W sumie do potrzebujących trafiło 300 paczek!

Jordanów
3

Większość gmin w powiecie suskim objętych jest pomiarem jakości powietrza. Dzięki specjalnym miernikom, których pomiary można sprawdzić na bieżąco on-line przez internet, każdy może sprawdzić jakie powietrze jest aktualnie w jego okolicy. Teraz do grona takich gmin dołącza miasto Jordanów.

Jordanów
0

Od 1 stycznia pracę rozpocznie spółka Wodociągi Jordanowskie, która przejmie kompetencje referatu miejskiego odnośnie gospodarowania ściekami i wodą na terenie miasta.

Jordanów
0

SZLACHETNA PACZKA jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Jest oparta na pracy z darczyńcami i wolontariuszami. To oni pomagają rodzinom w potrzebie. W ciągu jednego weekendu milion osób wymienia się rzeczami i całą siłą życzliwości. Grupa dziewiętnastu wolontariuszy z Jordanowa zaangażowała się w tym roku w ten projekt i utworzyła Jordanowską Szlachetną Paczkę. Podopieczni mieszkają w mieście i gminie Jordanów oraz gminach Bystra-Sidzina, Tokarnia, Maków Podhalański i Zawoja.

Jordanów
0

Wiktoria jest maleńką dziewczynką, która potrzebuje naszej pomocy, aby mieć szanse na zdrowie. Możemy jej pomóc odwiedzając 17 listopada Karczmę „u Lipy” w Jordanowie. Dla gości przygotowano mnóstwo atrakcji a dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na leczenie Wiktorii. Wstęp to wolne datki.

Jordanów
6

Po długich i burzliwych dyskusjach, podczas minionej sesji Rady Miasta Jordanów zatwierdzono uchwałą powstanie długo oczekiwanej spółki, która przejmie od referatu miejskiego gospodarowanie wodą i ściekami.