Jordanów
Jordanów
0
W sobotę, 8 grudnia br. w Łętowni, odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Jordanów.
Jordanów
2
Od nowego roku zmieniają się zasady parkowania przy jordanowskim ratuszu.
Jordanów
0
Jak wynika ze statystyk w Jordanowie co piąty mieszkaniec przekroczył 60 rok życia. Warto zatem dla obecnych i przyszłych seniorów zaplanować jak najlepsze warunki dla zdrowego i przyjemnego życia.
Jordanów
9
22 listopada br. odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Jordanów w kadencji 2018 – 2023. Poprzedziła ją msza św., którą odprawił  w kościele parafialnym w Osielcu  ks. proboszcz Tadeusz Tokarz.
Jordanów
0
Historyczna wystawa oraz świetnie wyreżyserowane i efektownie zaprezentowane kawaleryjskie pokazy. Tak obchodzić dzień 11 Listopada będzie Stowarzyszenie Kawaleria i Szwadron Toporzysko. Do wspólnego świętowania zapraszają nie tylko mieszkańców powiatu suskiego, ale i wszystkich Małopolan.
Jordanów
0
W gminie Jordanów prace związane z budową przydomowych oczyszczalni ścieków dobiegły końca.
Jordanów
0
W Naprawie wyremontowano 400 metrowy odcinek drogi powiatowej.
Jordanów
0
Burmistrz Miasta Jordanowa informuje, że w dniu17 października 2018r. godz. 18:00 w Sali Widowiskowej Domu Strażaka (UL. MICKIEWICZA 1) odbędzie się spotkanie informacyjne w sprawie Programu „Czyste powietrze”.
Jordanów
1

Gmina Jordanów otrzymała nieodpłatnie oczyszczacze powietrza dla swoich przedszkoli publicznych.

Jordanów
0

2 października 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa dotacji z Miastem Jordanów w ramach dofinansowania zadań realizowanych przez Gminę w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie województwa małopolskiego” edycja 2018.