Jordanów
Jordanów
1
Artur Kudzia, wójt Gminy Jordanów, wydał zarządzenie i ogłosił wyniki konkursu na realizację zadań publicznych w zakresie kultury sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.
Jordanów
0
Gmina Jordanów korzystając z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych zbuduje przyszkolne wielofunkcyjne boisko sportowe w Wysokiej.
Jordanów
0
Strażacy z OSP Wysoka nie marnowali czasu i w ostatnich dniach zakończyli gruntowny remont garaży bojowych. Większość prac wykonali samodzielnie i teraz mogą cieszyć się dwoma nowoczesnymi stanowiskami.
Jordanów
0
Spółka Wodociągi Jordanowskie informuje mieszkańców, że od wtorku 30 marca 2021 roku będzie świadczyła usługi wywozu nieczystości płynnych z terenu miasta Jordanowa.
Jordanów
0
Od dziś Urząd Miasta Jordanowa wprowadza ograniczenia w działalności.
Jordanów
0
Gmina Jordanów otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na realizację projektu "Umiem Pływać".
Jordanów
0
W związku ze wzrostem liczby zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, klientów Urzędu Miasta oraz pracowników od dnia 24.03.2021 r. bezpośrednia obsługa interesantów będzie odbywała się po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem 18 26 91 700.
Jordanów
0
Urząd Miasta Jordanowa prowadzi inwentaryzację źródeł ciepła.
Jordanów
0
W gminie Jordanów ekipa remontowa w 2021 roku wykonała szereg prac w budynkach użyteczności publicznej.
Jordanów
0
Do dnia 31.03.2021 r. w Urzędzie Miasta Jordanowa zostanie wprowadzony system, który ma za zadanie uszczelnić proces gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie Miasta.