Inne
Inne
0
12 października /sobota/ 2019 roku w Hali Sportowej w Myślenicach odbędzie się IX Gala MMA Maximus Warrios. Nie zabraknie zawodników z powiatu suskiego.
Inne
0
Estończyk Norman Vahtra z ekipy Cycling Tartu wygrał w Suchej Beskidzkiej 21. Memoriał Henryka Łasaka.
Inne
0
550 rowerzystów i biegaczy zawitało w sobotę 3 sierpnia 2019 do Lachowic.
Inne
0
Przed nami 5. edycja Festiwalu Biegów Alpejskich. Wydarzenie od kilku lat odbywa się w Zawoi w pierwszy weekend sierpnia i co roku przyciąga pod Babią Górę i Mosorny Groń miłośników biegów alpejskich. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia 2019 r.
Inne
0
8 czerwca 2019 r. odbył się jeden z najtrudniejszych górskich ultramaratów w Polsce, Grivel Ultramaraton Babia Góra. Tegoroczna edycja wydarzenia okazała się wyjątkowa, ponieważ najdłuższy dystans, Grivel Ultramaraton 6xBabia Góra ma w tym roku finishera! 6 razy na Babią Górę, za każdym razem innym szlakiem, w doskonałym czasie 15 godz. i 8 minut, wbiegł Roman Ficek – mieszkaniec Skawicy (Gmina Zawoja).
Inne
1
Historycznym sukcesem zakończyła się przygoda suskich gimnazjalistów z królową sportu – lekkoatletyką.
Inne
0
W dniach 25-26.05.2019r na basenie Korony Kraków, odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Pływaniu  Dzieci i Młodzików - Olimpiada Małopolska 2019. Doskonale w zawodach spisali się zawodnicy suskiego „Jasienia”, zdobyli wiele cennych medali.
Inne
0
Zapraszamy na zawody w podciąganiu na drążku organizowane przez Siłownię Trenuj.tv w Białce.
Inne
0
Suscy łucznicy za bardzo udany mogą zaliczyć pierwszy start w bieżącym roku. Na Halowych Mistrzostwach Małopolski seniorów, juniorów i juniorów młodszych, które odbyły się w ostatnią niedzielę w Dąbrowie Tarnowskiej, zdobyli dwa medale.
Inne
0
W sobotę 26 stycznia 2019 r. odbędzie się VI Skiturowy Memoriał im. Edwarda Hudziaka.