Polecamy
Polecamy
0
Do wynajęcia pomieszczenia usługowo-handlowe, biurowe, mieszkalne w Zembrzycach obok nowego mostu.
Polecamy
2

Weź udział w zbiórce na rzecz Hospicjum św. Kamila w Bielsku-Białej – placówki, która niesie pomoc i wsparcie ludziom umierającym. Zachecamy do wsparcia tej ważne i pożytecznej inicjatywy.

Polecamy
0
Większość z nas nie wyobraża sobie dnia bez wypicia chociażby jednego kubka gorącej herbaty. Tą, po którą najczęściej sięgamy, jest oczywiście herbata czarna lub zielona, która zdobywa coraz większą popularność, głównie wśród kobiet. Jeśli często spożywamy herbatę, warto abyśmy zapoznali się z jej zdrowotnymi właściwościami i odpowiedzieli sobie na pytanie, która z jej rodzajów przynosi najwięcej korzyści.
Polecamy
0
Rehabilitacja domowa zdecydowanie zyskuje w naszym kraju na popularności. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ jest to naprawdę doskonała alternatywa, aby osoby dotknięte niepełnosprawnościami w danym gospodarstwie domowym, są w stanie ćwiczyć w otoczeniu, które świetnie znają. Dlatego właściwie wiele osób wybiera takie konkretne rozwiązanie. Jak to wszystko się odbywa? Fizjoterapeuta, wyposażony w specjalne łóżko do masażu, a także urządzenia do adekwatnych w konkretnym modelu rehabilitacyjnym zabiegów.
Polecamy
0
Chcąc skutecznie ochronić posesję oraz wyraźnie zaznaczyć swój własny teren prywatni właściciele terenu się grodzą.
Polecamy
0
Książkę obiektu budowlanego ma obowiązek prowadzić właściciel danego obiektu lub jego zarządca. Dokument ten nie jest jednak konieczny w przypadku wszystkich typów budynków, a od zasady mówiącej o obowiązku prowadzenia go istnieją pewne określone wyjątki. Czym dokładnie jest książka obiektu budowlanego i jakie załączniki powinna zawierać?
Polecamy
0
Nawet najlepszym kierowcom zdarzają się mniejsze lub większe stłuczki. Wiadomo, że pojazdów na drogach jest coraz więcej, warunki potrafią być trudne, a nam zazwyczaj gdzieś się spieszy. Niezależnie co było powodem zdarzenia, należy zachować się odpowiednio, zarówno względem współuczestnika stłuczki, jak też pozostałych użytkowników drogi, na której do zdarzenia doszło. Co zrobić w przypadku stłuczki?
Polecamy
0
Mieszkanie w starym budownictwie dotyczy współcześnie trzech stylów architektonicznych – kamienicy, domu jednorodzinnego oraz bloku pamiętającego głęboki socjalizm. Wszystkie te obiekty łączy instalacja kanalizacyjna, jednak w każdym z nich jest ona inaczej skonstruowana. Bez względu na rodzaj obiektu problemy bywają podobne, mianowicie – niedrożność. Mieszkańcy wiekowych obiektów są szczególnie narażeni na powstawanie zatorów będących efektem groźnego osadu. Taki stan kanalizacji prowadzi do niebezpiecznych konsekwencji, którą mogą mieć wpływ na nasze zdrowie. Efekty wybicia układu kanalizacyjnego mogą ponadto doprowadzić do kosztownego remontu. W jaki sposób zatem zadbać o kondycję instalacji kanalizacyjnej w przestarzałym budownictwie?
Polecamy
0
Mówi się, że kuchnia jest sercem każdego domu. Wspólne gotowanie i spożywanie posiłków łączy domowników, dlatego staramy się jak najlepiej zagospodarować przestrzeń. Jeśli marzysz o ciekawych dodatkach do kuchni, zainspiruj się i stwórz klimatyczne wnętrze.
Polecamy
0
Popularne fototapety drukowane na zamówienie to wspaniała dekoracja, ale wcale nie taka łatwa w zastosowaniu. Czy od fototapety można oczekiwać czegoś więcej niż tylko walorów dekoracyjnych?