Polecamy
Polecamy
0
Czy małą firmę działającą na lokalnym rynku stać na reklamę. Oczywiście, że stać, co więcej, jest to warunek przetrwania firmy na konkurencyjnym rynku, a w dalszym etapie jej rozwoju.
Polecamy
0
Pragnieniem każdego jest wspaniale zaaranżowany i równocześnie komfortowy salon oraz sypialnia zaopatrzona w komfortowe i jednocześnie piękne łóżko. Zapewnienie wygody jest niesłychanie ważne, o ile miejsce wyselekcjonowane na wstawienie sofy czy narożnika ma zapewnić luksus, zarówno singlom jak i rodzinom z kilkorgiem dzieci.
Polecamy
0
Na rynku wirtualnym konkurencja w branży e-commerce stale rośnie, co oznacza, że podejmowane przez nas działania marketingowe nie mogą być jednorazowe. W walce o internetową dominację każdy dzień przynosi nowe wyzwania i batalie. Właśnie dlatego powinniśmy nastawić się na proces i ciągłe dostosowywanie naszych działań marketingowych do aktualnych trendów i najlepszych praktyk. Nierzadko jednak bywa tak, że w toku podejmowania kolejnych akcji mających promować markę w wyszukiwarce strzelamy sobie w przysłowiowe kolano. Poniżej wraz z ekspertami postaramy się pomóc Wam w uniknięciu prostych i powszechnych błędów.
Polecamy
0
Gorąco zapraszamy na łyżwiarski pokaz na lodzie, który na makowskim lodowisku zaprezentuje wyjątkowa łyżwiarka figurowa z Makowa Podhalańskiego czyli Kornelia Bulanda. To juz dzisiaj w sobotę 9 lutego o godz. 18:00. Wstęp wolny!
Polecamy
0
W dzisiejszych czasach zabieg depilacji laserowej jest bardzo popularny i można z niego skorzystać w wielu salonach oraz centrach kosmetycznych. Wiele osób zastanawia się czy istnieją przeciwwskazania do wykonania tego rodzaju zabiegu.
Polecamy
0
W budynkach spółdzielczych możliwe jest stworzenie wspólnoty mieszkaniowej. Konieczne jest jednak jej uprzednie wyodrębnienie ze spółdzielni. Sprawdź, jak to zrobić i jak założyć wspólnotę mieszkaniową krok po kroku. Zapraszamy do lektury.
Polecamy
0
Coraz więcej osób łączy własną firmę, życie rodzinne i inne obowiązki. Przyda się im więc kilka numerów telefonów. Aparaty na kilka kart SIM wciąż nie są standardem, ale w sklepach można już znaleźć modele jak Huawei P10, które mają taką funkcję.
Polecamy
0
Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, jest zobowiązany do wystawiania faktur VAT. Nawet jeżeli działalność nie została formalnie wpisana o CEIDG, obowiązek fakturowania ciąży na każdym przedsiębiorcy. Jeżeli jesteś czynnym podatnikiem VAT, złożyłeś w urzędzie skarbowym deklarację VAT-R. I co dalej? W jakim terminie należy wystawiać poszczególne faktury? Wszystko zależy od rodzaju sprzedawanego towaru oraz wykonywanych usług. Zapraszamy do lektury, która stanowi kompendium wiedzy na temat terminów wystawiania faktur VAT.
Polecamy
0
Pomimo obecności komputerów praca biurowa zachowała znaną z dawna specyfikę. To m.in. i dlatego, że cały czas potrzebne są podstawowe artykuły piśmiennicze i papiernicze.
Polecamy
0
Power banki nie są do końca nowością na rodzimym rynku akcesoriów telefonicznych. Jak dotąd jednak korzystają z ich pomocy raczej tylko Ci, których praca bądź życie osobiste zmuszają do nadmiernej eksploatacji osobistego sprzętu przenośnego. Urządzenia magazynujące energię elektryczną na potrzeby innych narzędzi, mimo iż znane od lat, w ostatnim sezonie zdołały wejść na kolejny poziom technicznego zaawansowania i zaskoczyć konsumentów nad Wisłą. W kolejnych akapitach postaramy się opowiedzieć Państwu, dlaczego i wy skorzystacie na nowym pomyśle producentów.