Polecamy
Polecamy
0
Mechanizmy rządzące produktami finansowymi są na tyle skomplikowane, że ich zrozumienie może przyprawiać o ból głowy i często kończy się fiaskiem. Problem dotyczy między innymi pożyczek, inwestycji, lokat czy kont bankowych. W wyjaśnieniu tego, jak one działają, mogą pomóc pośrednicy finansowi. Czy warto z nimi współpracować przy okazji planowania wzięcia kredytu?
Polecamy
0
Trening siłowy oraz branża fitness od kilku lat przeżywają ogromny wzrost popularności. Liczba osób aktywnie ćwiczących w Polsce rośnie z dnia na dzień, jednak większość z nich podczas treningu na siłowni popełnia bardzo popularne błędy. Co do nich należy?
Polecamy
0
Wielkimi krokami zbliżają się święta, a zaraz po nich wyjątkowo długi weekend majowy. Warto już teraz pomyśleć o tym, co zrobimy w te pierwsze, wiosenne dni roku. Może mała wycieczka rowerowa? Ale najpierw należy się do niej odpowiednio przygotować!
Polecamy
0
Współcześnie sprzedawca nie może nam jedynie zaoferować możliwości kupna danego produktu. Musi jeszcze namówić klienta, żeby skorzystał z możliwości kupowania w danym sklepie. Służą do tego między innymi kody rabatowe. Sephora i inne duże sklepy czy sieci handlowe, doskonale wiedzą, że zastosowanie zniżek i stworzenie promocji na dłuższą metę jest także opłacalne dla nich samych.
Polecamy
0
Od 1 stycznia 2019 r. weszło w życie prawo unijne, które reguluje postępowanie z amalgamatem – kontrowersyjnym wypełnieniem, stosowanym przez stomatologów już pod prawie 150 lat. Jak powszechnie wiadomo, aż 50% składu amalgamatu stanowi rtęć – jeden z najbardziej toksycznych metali na świecie. Wprowadzenie separatorów amalgamatu, jako obowiązkowego wyposażenia placówek dentystycznych ma pomóc rozwiązać problem nadmiernej emisji rtęci do wód. Jakie zagrożenia rodzi odpad w postaci amalgamatu i jak w praktyce można go unieszkodliwić?
Polecamy
0
Złodzieje samochodów wciąż rozwijają swoje techniki – stąd niemalejąca ilość skradzionych pojazdów, którą możemy zaobserwować w policyjnych statystykach. Słyszałeś o ubezpieczeniu od kradzieży i zastanawiasz się, czy warto się na nie zdecydować? Zobacz, na czym to polega i czy się opłaca!
Polecamy
0
Obróbka laserowa staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w wielu branżach przemysłowych. Taka metoda termicznego oddziaływania na dany materiał jest procesem złożonym, na który mogą składać się – sublimacja, topienie czy wypalanie. Jednak korzystając z takiej metody obróbki dobrze jest mieć świadomość o jej wadach i zaletach. Poznaj je!
Polecamy
0
Firma Alpin przewozy osób i towarów to reaktywacja firmy transportowej Klimek, działającej w tej branży od 1992 roku. Hotel Alpin w Szczyrku jako doświadczona i wiarygodna firma rekomenduje nasze przejazdy i oferuje pasażerom pobyt w hotelu dla dwóch osób wraz z dziećmi GRATIS.
Polecamy
0
Twoja kariera zawodowa nie musi stać w miejscu. Zobacz, dlaczego warto korzystać z kursów zawodowych i kiedy zmienić branżę, w której pracujesz.
Polecamy
0
Wynajem samochodów często kojarzony jest przede wszystkim z biznesem - w sytuacjach, gdy samochód jest niezbędny np. w delegacji. Jednak także osoby prywatne coraz częściej decydują się na korzystanie z usług wypożyczalni aut, a te, tak konstruują swoje oferty by było to dla użytkowników niebiznesowych korzystne.