Polecamy
Polecamy
0
Sprzedam dom w miejscowości Marcówka (Gmina Zembrzyce).
Polecamy
0
Prowadzenie sklepu internetowego to sprawdzony sposób na biznes. Wystarczy mieć pomysł, ciekawy asortyment i dobrze skonstruowaną stronę sklepu - w tym ostatnim pomaga PrestaShop.
Polecamy
0
Czy wiesz ile dobrego może zrobić dla Twojej firmy reklama na samochodzie? Auta służbowe umożliwiają pracownikom przemieszczanie się i to oczywiście ich podstawowa funkcja. Jednak mogą też kształtować wizerunek Twojej firmy, a także zwiększać jej rozpoznawalność. Wystarczy odpowiednio okleić auto służbowe, a przejazdy Twoich pracowników po mieście nie będą już czasem straconym. Co zrobić, żeby taka reklama była naprawdę skuteczna?
Polecamy
0
Grono fanatyków amerykańskich dwuśladów cały czas rośnie. Coraz większa liczba Polaków decyduje się na sprowadzenie prawdziwego "auta z duszą", zza wielkiej wody. Część rodaków jest jednak mocno zniechęcona ilościami opłat, które konieczne trzeba sfinalizować, niż wymarzone auto trafi pod wskazany przez nas adres. Mowa tutaj o podatkach, opłatach, akcyzach i prowizjach. Okazuje się jednak, że nie każdy typ amerykańskiego samochodu będzie obłożony aż takim nawałem płatności.
Polecamy
0
Owoce są smaczne, zdrowe, a dzięki naturalnie występującym cukrom stanowią doskonałą alternatywę dla słodyczy. To wszystko sprawia, że warto je uwzględnić w swojej diecie. Tym bardziej, że można je spożywać w wielu postaciach – same, ale też jako sałatki, soki, sorbety, pasty… Latem będą lekką i orzeźwiającą przekąską, jesienią zaś pomogą zbudować Ci odporność i cieszyć się dobrym zdrowiem.
Polecamy
0
Coraz więcej Polaków sięga po suplementy diety. Kojarzą nam się one przede wszystkim z produktami farmaceutycznymi. Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, że z punktu widzenia prawa traktowane są one jak żywność. Właśnie dlatego ich produkcja i dystrybucja określana jest przez przepisy z ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia. Dowiedz się, jak wygląda wprowadzanie ich na rynek.
Polecamy
0
Restrukturyzacja przedsiębiorstwa może mieć niezwykle różnorodnych charakter, od pojedynczych zmian w jej funkcjonowaniu, aż po ogromne przedsięwzięcia, takie jak fuzja czy przejęcie. Podczas każdego z tych działań warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy przeprowadzą niezbędne wstępne analizy, a następnie przygotują i wdrożą plan działania. Wśród etapów przygotowawczych znaleźć może się między innymi audyt due diligence - poznaj go bliżej.
Polecamy
0
Wybierając samochód rodzinny należy przede wszystkim uwzględnić wygodę pasażerów, by podczas jazdy mieli wystarczająco dużo miejsca i nie towarzyszyło im uczucie ściśnięcia. W takich przypadkach dobrze sprawdzają się auta typu kombi, które oferują dużo przestrzeni zarówno z przodu, jak i tyłu pojazdu, a do tego cechują się dużym bagażnikiem, ułatwiając tym samym przewóz dużej ilości bagaży. Wiele marek wprowadza na rynek odmiany swoich popularnych modeli, które tworzone są z myślą o rodzinach, a wśród nich znaleźć można Skodę, Hyundaia czy francuskiego Peugeota. Czym jednak cechują się modele kombi tych producentów i na jaki konkretnie warto się zdecydować? Sprawdź, które modele Skody, Hyundaia i Peugeota będą dobrym rozwiązaniem dla rodzin szukających sprawdzonego samochodu.
Polecamy
0
Bez względu na to, czy potrzebujemy fachowca do remontu, hydraulika, biura rachunkowego czy ekipy sprzątającej, zwykle decydujemy się zapytać o kogoś polecanego wśród znajomych lub poszukać w Internecie. Jakie są wady i zalety obu sposobów?
Polecamy
0
Zapinany na zamek nowoczesny czy wiązany tradycyjny? Do kolan, krótszy, a może do połowy łydki? Z kapturem czy bez kaptura? Z bawełny czy poliestru, a może z wiskozy? W jednym kolorze czy z wzorem?