Maków Podhalański
Maków Podhalański
0

Gmina Maków Podhalański nawiązała współpracę z Zubrohlavą, w jej wyniku przygotowany został mikroprojekt mający na celu promocję i wzmocnienie infrastruktury istniejących szlaków turystycznych w rejonie polsko-słowackiego pogranicza poprzez wybudowanie i uruchomienie punktów widokowych wraz z oznaczeniem ścieżek krajobrazowo-dydaktycznych i połączenie ich z istniejącymi szlakami turystycznymi biegnącymi z Makowa Podhalańskiego do Zubrohlawy.

Maków Podhalański
0

W ramach porozumienia Burmistrza Makowa Podhalańskiego i Dystrybutora energii elektrycznej na terenie Gminy, Firmy Tauron Dystrybucja S.A. rusza kolejna akcja wymiany lamp oświetlenia ulicznego.

Maków Podhalański
0

Burmistrz Makowa Podhalańskiego zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków gminy do udziału w wydarzeniu Sprzątamy Naszą Gminę, które odbędzie się 14 kwietnia.

Maków Podhalański
1

W Makowie Podhalańskim odbyły się uroczystości związane z rocznicą śmierci ks. Kazimierza Jancarza - legendarnego kapelana nowohuckiej Solidarności.

Maków Podhalański
0
Zostań Członkiem MDP działającej przy OSP Maków Podhalański. Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę 17 marca 2018 o godz. 16 do siedziby OSP w Makowie przy ul. Kościuszki 2.
Maków Podhalański
0

Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury w Makowie Podhalańskim po raz dziesiąty organizuje Konkurs Plastyczny „Wielkanoc w tradycji polskiej”.

Maków Podhalański
3

Od początku marca 2018 roku w gminie Maków Podhalański wprowadzona została ważna zmiana w sposobie oddawania worków ze śmieciami z gospodarstw domowych. Każdy właściciel posesji wraz z informacją o opłacie za śmieci otrzymał zestaw kodów kreskowych, które należy przyklejać na wszystkie wystawiane worki (pojemniki).

Maków Podhalański
0
Członkowie  młodzieżowych sekcji sportowych z Naroże Juszczyn aktywnie spędzili ferie.
Maków Podhalański
21

Samorządowcy chcą sprawdzić, w jaki sposób mieszkańcy Makowa Podhalańskiego ogrzewają domy i jakie mają piece.

Maków Podhalański
0

6 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Makowie Podhalańskim odbył się VIII Gminny Konkurs Polonistyczny o Złote Pióro Burmistrza. Udział w konkursie wzięli uczniowie z SP w Białce, SP w Grzechyni, SP w Juszczynie, SPSK w Makowie Podhalańskim oraz ZS w Makowie Podhalańskim.