Maków Podhalański
Maków Podhalański
10
Ogromne podwyżki cen za wywóz śmieci w całym kraju. Burmistrz Makowa Podhalańskiego tłumaczy skąd takie zmiany opłat śmieciowych.
Maków Podhalański
1

Piękne stroki, wianki hand-made, bibeloty świąteczne, cudowne wyroby szydełkowe i wiele, wiele innych, a wszystko przy akompaniamencie muzyki i degustacji smacznych wyrobów. Wszystko to już od dziś na makowskim Rynku.

Maków Podhalański
2
W imieniu burmistrza Pawła Sali i proboszcza makowskiej parafii ks. Tadeusza Różałowskiego zapraszamy 23 grudnia o godz. 10:00 na spotkanie wigilijne na makowskim Rynku.
Maków Podhalański
0
Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury w Makowie Podhalańskim organizuje XVII Konkurs Malarstwa i Rzeźby „Boże Narodzenie w obrazach”.
Maków Podhalański
2

Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że rozpoczął się pierwszy etap realizacji inwestycji związanej z termomodernizacją budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim.

Maków Podhalański
2
Po 27 latach pracy na stanowisku Skarbnika Gminy Maków Podhalański, pani Maria Stec zdecydowała się odejść na emeryturę.
Maków Podhalański
2
Na terenie gminy Maków Podhalański powstanie nowy odcinek gazociągu.
Maków Podhalański
0
Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, że do tutejszego Urzędu w dniu 11.10.2019 rok wpłynęły zmiany ze Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej dotyczące modernizacji gruntów i budynków z terenu wsi Grzechynia.
Maków Podhalański
0
Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, że do tutejszego Urzędu  wpłynęły zmiany ze Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej dotyczące modernizacji gruntów i budynków z terenu wsi Juszczyn.
Maków Podhalański
0
24 października 2019r. odbył się w  Gminie Maków Podhalański uroczysty Jubileusz 50-lecia małżeństwa, w którym wzięło udział 25 par. „Złote Gody” Jubilatów uczczono spotkaniem w Restauracji „ZADOIL” w Białce, zorganizowanym przez władze Gminy.