Maków Podhalański
Maków Podhalański
1
Podajemy dane statystyczne z Gminy Maków Podhalański za 2019 rok.
Maków Podhalański
0
W wieprzczańskim Domu Kultury odbyły się przygotowane przez uczniów uroczyste jasełka.  Po wielu tygodniach prób i dokrętek dzieci  w  pieczołowicie dobranych kostiumach zaprezentowały najwyższy poziom zarówno w sferze merytorycznej, jak i emocjonalnej.
Maków Podhalański
2
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że końcem grudnia 2019 r. zakończył się pierwszy etap realizacji inwestycji związanej z termomodernizacją budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
7
W grudniu 2019 roku został dokonany komisyjny odbiór prac budowlanych związanych z budową Podbabiogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jodłowej w Makowie Podhalańskim – stan surowy.
Maków Podhalański
8

Tuż przed Sylwestrem, w poniedziałek 30 grudnia 2019 r., w Makowie Podhalańskim uruchomiony został drugi sklep sieci Biedronka. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarliśmy, wynika, że jest to 3000. placówka sieci w Polsce!

Maków Podhalański
0
26 listopada 2019r. dokonano odbioru prac związanych z przebudową ulicy Sienkiewicza w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
12
Ogromne podwyżki cen za wywóz śmieci w całym kraju. Burmistrz Makowa Podhalańskiego tłumaczy skąd takie zmiany opłat śmieciowych.
Maków Podhalański
1

Piękne stroki, wianki hand-made, bibeloty świąteczne, cudowne wyroby szydełkowe i wiele, wiele innych, a wszystko przy akompaniamencie muzyki i degustacji smacznych wyrobów. Wszystko to już od dziś na makowskim Rynku.

Maków Podhalański
3
W imieniu burmistrza Pawła Sali i proboszcza makowskiej parafii ks. Tadeusza Różałowskiego zapraszamy 23 grudnia o godz. 10:00 na spotkanie wigilijne na makowskim Rynku.
Maków Podhalański
0
Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury w Makowie Podhalańskim organizuje XVII Konkurs Malarstwa i Rzeźby „Boże Narodzenie w obrazach”.