Maków Podhalański
Maków Podhalański
1
W ramach ogólnopolskiej akcji „Dzień Seniora” realizowanej w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod hasłem „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”, policjant wraz z przedstawicielami ZUS spotkał się z seniorami w Makowie Podhalańskim. Uczestnicy mieli okazję m.in. wysłuchać informacji związanych z oszustwami oraz możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Maków Podhalański
0
Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w kolejnych już „Makowskich Dniach Poezji”, imprezy z kilkunastoletnią historią. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury w Makowie Podhalańskim. Od lat głównym celem Makowskich Dni Poezji jest prezentowanie najciekawszych dzieł poezji polskiej oraz przybliżanie sylwetek jej twórców.
Maków Podhalański
0
GDDKiA poszukuje wykonawcy, który przebuduje ul. 3 Maja w Makowie Podhalańskim na odcinku blisko 400 m. Zaplanowana jest m.in. budowa pasów do lewoskrętów, wysp azylu na przejściach dla pieszych i przebudowa chodników. Jest to drugi przetarg na to zadanie. Poprzedni został unieważniony po tym, jak wpłynęła tylko jedną ofertę znacznie przekraczającą budżet przewidziany na to zadanie.
Maków Podhalański
0

Na podstawie art. 34 ust.1 ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz.U. z 2022 r., poz. 2236) Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje mieszkańców Gminy Maków Podhalański o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego: do 31 grudnia 2022 r. oraz od 01 stycznia do 30 kwietnia 2023 roku.

Maków Podhalański
0
Mieszkańcy Gminy Maków Podhalański od  poniedziałku (7 listopada 2022 roku) mogą składać wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego (węgla)  dla gospodarstwa domowego.
Maków Podhalański
0
Kolejne etapy prac budowlanych w ramach podpisanych umów z Wykonawcami zadania inwestycyjnego pn.: „Kompleksowa poprawa efektywności energetycznej sześciu budynków szkół podstawowych z terenu Gminy Maków Podhalański”.
Maków Podhalański
0
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim zaprasza osoby fizyczne zainteresowane zakupem węgla na preferencyjnych warunkach i po preferencyjnej cenie do wypełnienia ankiety.
Maków Podhalański
1
21 października 2022 r. w Domu Kultury w Makowie Podhalańskim odbył się gminny etap Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów klas VI - VIII.
Maków Podhalański
0
Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Makowie Podhalańskim w związku z realizacją Lokalnego Międzysektorowego Programu Przeciwdziałania Negatywnym Skutkom Spożywania Alkoholu „Tydzień dla Rodziny” ogłosiła konkurs dla uczniów klas Szkół Podstawowych na terenie Gminy Makow Podhalanski pt. „W Rodzinie Siła. Rodzina wolna od uzależnienia od alkoholu”
Maków Podhalański
1
Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala oraz Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury zapraszają na uroczyste obchody 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.