Maków Podhalański
Maków Podhalański
0
Policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim poszukują właściciela pęku kluczy wraz z brelokiem, które zostały znalezione 2 marca 2020 roku na chodniku w Grzechyni. Klucze można odebrać w makowskim komisariacie.
Maków Podhalański
0
Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, że w dniu 03.03.2020 r. (tj. najbliższy wtorek) w sali OSP Juszczyn Centrum odbędzie się spotkanie dotyczące budowy sieci gazowej na odcinku Białka – Juszczyn – Kojszówka.
Maków Podhalański
0
Od marca 2020 roku w szkołach prowadzonych przez Gminę Maków Podhalański rusza program zajęć sportowych z elementami gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej „Wyprostuj się”.
Maków Podhalański
0
18 lutego na Sali Narad w Urzędzie Miejskim w Makowie Podhalańskim, odbyły się eliminacje gminne  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”
Maków Podhalański
8

Poprawa bezpieczeństwa na drogach, wyprowadzenie ruchu z zatłoczonych miast, czystsze powietrze, mniejszy hałas i poprawa przepustowości sieci drogowej – to główne założenia opracowanego w Ministerstwie Infrastruktury Programu budowy 100 obwodnic na lata 2020-2030. W przedstawionym programie znalazła się m.in. budowa obwodnicy Makowa Podhalańskiego.

Maków Podhalański
0
Podajemy terminy postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Maków Podhalański i Gminę Budzów.
Maków Podhalański
0
Miejska Biblioteka Publiczna i Dom Kultury w Makowie Podhalańskim przygotowały ciekawy program zajęć i wydarzeń, które uprzyjemnią dzieciom i młodzieży zimową przerwę w nauce.
Maków Podhalański
1
Podajemy dane statystyczne z Gminy Maków Podhalański za 2019 rok.
Maków Podhalański
0
W wieprzczańskim Domu Kultury odbyły się przygotowane przez uczniów uroczyste jasełka.  Po wielu tygodniach prób i dokrętek dzieci  w  pieczołowicie dobranych kostiumach zaprezentowały najwyższy poziom zarówno w sferze merytorycznej, jak i emocjonalnej.
Maków Podhalański
2
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że końcem grudnia 2019 r. zakończył się pierwszy etap realizacji inwestycji związanej z termomodernizacją budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Makowie Podhalańskim.