Maków Podhalański
Maków Podhalański
4

Maków Podhalański, Dąbrowa Tarnowska, Połaniec, Opatówek, Jastrowie, a może Debrzno? Jedno z tych miast będzie Twoim Miastem w Faktach RMF FM. Decyzja należy do Was. Głosować można do czwartkowego południa.

Maków Podhalański
1
15 lutego w Urzędzie Miejskim w Makowie Podhalańskim odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.
Maków Podhalański
4
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że w ramach działań związanych z poprawą jakości powietrza na terenie Gminy Maków Podhalańskim z budżetu gminy została dofinansowana wymiana 57 piecy.  Dofinansowanie w sumie wyniosło 342 000,00 złotych.
Maków Podhalański
11
W styczniu zostało wykonane i otwarte bezpłatne dla mieszkańców z Gminy Maków Podhalański gminne lodowisko. Lodowisko powinno być otwarte oczywiście w zależności od zewnętrznej temperatury do połowy miesiąca marca.
Maków Podhalański
0
Na terenie Gminy Maków Podhalański nastąpiła znaczna poprawa bezpieczeństwa pieszych na istniejących przejściach dla pieszych.
Maków Podhalański
9

W czwartek Rada Powiatu Suskiego uchwaliła zamiar dokonania z dniem 31 sierpnia 2019 r. likwidacji szkół: Liceum Ogólnokształcącego, Technikum, Branżowej szkoły I stopnia, Szkoły Policealnej wchodzących w skład Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim z siedzibą w Makowie Podhalańskim. Kontynuacja kształcenia dla uczniów klasy III i IV Technikum kształcącego w zawodzie technik usług fryzjerskich zapewniona zostanie od dnia 1 września 2019 r. w Zespole Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej, a realizowana będzie w dotychczasowej siedzibie Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim.

Maków Podhalański
0
Nastąpiła awaria centrali telefonicznej w Urzędzie Miejskim w Makowie Podhalańskim. Trwają prace przy jej usuwaniu.
Maków Podhalański
0
Już DZIŚ - 21.01.2019 zaczyna się głosowanie w sklepach Tesco na projekt ISKRA ŻYCIA – POZYSKANIE DEFIBRYLATORA ORAZ URZĄDZENIA SZKOLENIOWEGO, w ramach projektu zostanie zorganizowany cykl prelekcji z użyciem defibratora szkoleniowego.
Maków Podhalański
7
Jest to dobra wiadomość nie tylko dla uczniów mających ferie, ale dla wszystkim amatorów jazdy na łyżwach. Już w przyszłym tygodniu będzie można korzystać z lodowiska w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
3

Podajemy dane statystyczne z Gminy Maków Podhalański za 2018 rok.