Maków Podhalański
Maków Podhalański
0
We wrześniu dwie nauczycielki z SOSW w Makowie Podhalańskim wyjechały na Maltę na ostatni z zaplanowanych kursów językowych w ramach projektu Erasmus plus.
Maków Podhalański
18

W ramach projektu „Tam i z powrotem – śladami przeszłości. Maków Podhalański – Zubrohlava” w obu miastach powstały punkty widokowe.

Maków Podhalański
0

W Makowie Podhalańskim po raz kolejny odbyło się Święto Miodu. Podczas wydarzenia można było spróbować różnych rodzajów tego złotego nektaru, wziąć udział w warsztatach oraz zobaczyć fantastyczne popisy na scenie utalentowanej młodzieży.

Maków Podhalański
0
13 października 2018 /sobota/ zapraszamy na Makowskie Święto Miodu. Impreza rozpoczyna się o godzinie 16:00.
Maków Podhalański
3
Dobiegły końca prace budowlane związane z rewitalizacją Starego Rynku w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
2

10 września 2018 roku Burmistrz Makowa Podhalańskiego złożył wniosek do Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach prowadzonego Konkursu ofert pt. „ŁAWKA NIEPODLEGŁOŚCI DLA SAMORZĄDÓW”.

Maków Podhalański
1
W sobotę 15 wrześnie 2018r. w Makowie Podhalańskim odbyła się uroczystość upamiętniającą aspiranta Policji Państwowej Ludwika Chudzika zamordowanego przez NKWD strzałem w tył głowy w Twerze w 1940r. Uroczystość ta wpisała się w obchody 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz poprzedziła przyszłoroczne obchody 100-tnej rocznicy powstania Polskiej Policji.
Maków Podhalański
0

Dziewczyny z grupy śpiewaczej BABIOGÓRZANIE mogą świętować ogromny sukces, który osiągnęły w Szczecinie. Konkurując z wieloma utytułowanymi zespołami folklorystycznymi z całej Polski zajęły I miejsce. Anna Kowalska - Wicherek jako solistka otrzymała w swojej kategorii 2 miejsce.

Maków Podhalański
2

W ramach działania, przeciwdziałanie klęskom żywiołowym, zakończono prace związane z zabezpieczeniem osuwiska w Makowie Podhalańskim.

Maków Podhalański
1

Już pierwszy dzwonek zakończył wakacje. Jak co roku wakacyjna przerwa nie dla wszystkich była czasem błogiego leniuchowania. W każdej ze szkół w gminie Maków Podhalański poczyniono prace, które umilą powrót uczniom do szkoły.