Maków Podhalański
Maków Podhalański
1
Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, że w związku z przebiegiem trasy XXX  Międzynarodowego Biegu Ulicznego po Ziemi Makowskiej przez ulice Makowa Podhalańskiego nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym w dniu imprezy 21.05.2022 r. (sobota) w godz. 14.30 - 17.00.
Maków Podhalański
1
Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, że w dniu 11 maja 2022r. odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Juszczynie. 
Maków Podhalański
0
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej informuje, że w dniu 17.05.2022 roku (wtorek) w godzinach od 8:00 do 17:00 nastąpi zamknięcie drogi powiatowej nr 1688K Maków-Żarnówka-Wieprzec-Kojszówka w miejscowości Maków Podhalański (ul. Głowackiego). 
Maków Podhalański
0
Uroczystości obchodów święta Konstytucji 3 maja rozpoczęła msza św. za Ojczyznę w makowskim Sanktuarium, po której kolorowa kolumna pocztów sztandarowych i delegacji przedstawicieli władz powiatowych, gminnych oraz instytucji i stowarzyszeń, działających na terenie makowskiej gminy oraz mieszkańcy w uroczystym przemarszu udali się do Miejsc Pamięci Narodowej.
Maków Podhalański
1
Gmina Maków Podhalański wydała ogłoszenie o zamówieniu na roboty budowlane.
Maków Podhalański
0
W sobotę 21 maja 2022 roku już po raz 30. entuzjaści czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu będą mieli okazję spotkać się podczas Międzynarodowego Biegu Ulicznego po Ziemi Makowskiej.
Maków Podhalański
0
Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury w Makowie Podhalańskim zapraszają młodych artystów do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym "Moja mama jest wspaniała".
Maków Podhalański
0
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że w wyniku porozumienia Burmistrza Makowa Podhalańskiego oraz Firmy TAURON NOWE TECHNOLOGIE S.A. na terenie os. Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim przed świętami wielkanocnymi zostało wymienionych na koszt TAURON 19 szt. słupów kompozytowych oświetlenia ulicznego.
Maków Podhalański
0
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, o dalszym postępie prac modernizacyjnych Ośrodka Wypoczynkowego Jazy w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
0
Sześć obwodnic powstanie w Małopolsce w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic na lata 2020-2030. To obejścia Limanowej, Nowego Targu, Piwnicznej, Wadowic, Makowa Podhalańskiego oraz Chrzanowa i Trzebini. Celem inwestycji jest, oczekiwane przez mieszkańców, wyprowadzenie ruchu tranzytowego poza centra tych miast. W toku jest postępowanie przetargowe na przygotowanie obwodnicy Chrzanowa i Trzebini. Dla pozostałych inwestycji trwają już prace dokumentacyjne.