Maków Podhalański
Maków Podhalański
3
W piątkowy wieczór 7 grudnia Burmistrz Makowa Podhalańskiego oraz Dyrekcja i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej - Domu Kultury w Makowie Podhalańskim spotkali się w Restauracji "Zadoil" w Białce z przedstawicielami firm, które w 2018 roku wsparły finansowo i rzeczowo działania kulturalne i sportowe organizowane na terenie gminy Maków Podhalański.
Maków Podhalański
2
Tak można podsumować akcje prowadzone wśród najmłodszych wychowanków  szkół, które odbywały się w związku z otrzymaniem przez oddziały przedszkolne w Szkołach Podstawowych Gminy Maków Podhalański oraz Gminne Przedszkole Samorządowe w Makowie Podhalańskim w ramach projektu Urzędu Marszałkowskiego noszącego nazwę „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej po jednym oczyszczaczu powietrza.
Maków Podhalański
0
Głównym celem akcji ” „100 Pozdrowień na 100-lecie odzyskania Niepodległości”   było upamiętnienie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, promocja regionu, z którego pochodzi placówka oraz edukacja uczniów w zakresie wiedzy o swojej „Małej Ojczyźnie”.                         
Maków Podhalański
8
Maków Podhalański, Kudowa-Zdrój, Krobia, Stąporków, Borne Sulinowo, Wołów - jedno z tych miejsc odwiedzimy tym razem w cyklu Twoje Miasto w Faktach RMF FM. Reporter RMF opowie o lokalnych atrakcjach, ciekawostkach i zabytkach. Decyzja należy do Was! Głosowanie w sondzie trwa do czwartkowego południa.

Maków Podhalański
0
​Tak ciepłego początku listopada w Polsce nie było nigdy. 3 listopada termometry na Podkarpaciu zanotowały rekordowo wysoką jak na listopad temperaturę. Słupki pokazały tam prawie 25 stopni Celsjusza.
Maków Podhalański
1
Za nami XVII Powiatowy Hubertus, który ponownie odbył się na Makowskiej Górze w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
0
19.10.2018 r. o północy zakończyło się głosowanie na projekty złożone przez mieszkańców Makowa Podhalańskiego.  Wczoraj nastąpiła weryfikacja oddanych głosów.
Maków Podhalański
0
We wrześniu dwie nauczycielki z SOSW w Makowie Podhalańskim wyjechały na Maltę na ostatni z zaplanowanych kursów językowych w ramach projektu Erasmus plus.
Maków Podhalański
18

W ramach projektu „Tam i z powrotem – śladami przeszłości. Maków Podhalański – Zubrohlava” w obu miastach powstały punkty widokowe.

Maków Podhalański
0

W Makowie Podhalańskim po raz kolejny odbyło się Święto Miodu. Podczas wydarzenia można było spróbować różnych rodzajów tego złotego nektaru, wziąć udział w warsztatach oraz zobaczyć fantastyczne popisy na scenie utalentowanej młodzieży.