Maków Podhalański
Maków Podhalański
7

Jeszcze w tym roku mieszkańcy Białki będą mogli korzystać z nowej siłowni plenerowej.

Maków Podhalański
1

Za prawie 100 tysięcy złotych, zostanie przeprowadzona modernizacja skateparku w Makowie Podhalańskim.

Maków Podhalański
0

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Białce została laureatem XI. edycji Małopolskiego Programu „Mieć Wyobraźnie Miłosierdzia”.

Maków Podhalański
10

Udział Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim w międzynarodowym, unijnym projekcie Erasmus + „Today′s teenagers tomorrow adults” - „Dzisiaj nastolatki jutro dorośli” skutkował wyjazdem uczniów wraz z opiekunami w dniach 29.04 – 05.05 2018 roku do Rumunii. Była to już druga wymiana uczniowska, bowiem w lutym 2018, Zespół Szkół im. św. Jana Kantego był gospodarzem wymiany uczniów ze szkół z Włoch, Turcji, Rumunii i Grecji.

Maków Podhalański
13

W Makowie Podhalańskim w ramach majówkowych atrakcji przygotowano kolejną edycję Rockowej Wirówki. Tym razem na scenie wystąpili Casma. Menttor, Soultaker oraz Body Mind Relation.

Maków Podhalański
6

Burmistrz Makowa Podhalańskiego informuje, iż w dniu 27 kwietnia 2018 r. zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu na ulicy ks. Fr. Dźwigońskiego (dawna ul. Mieszka I).

Maków Podhalański
0
W piątek w Makowie Podhalańskim odbędzie się prezentacja nowoczesnych system grzewczych.
Maków Podhalański
0

Gmina Maków Podhalański nawiązała współpracę z Zubrohlavą, w jej wyniku przygotowany został mikroprojekt mający na celu promocję i wzmocnienie infrastruktury istniejących szlaków turystycznych w rejonie polsko-słowackiego pogranicza poprzez wybudowanie i uruchomienie punktów widokowych wraz z oznaczeniem ścieżek krajobrazowo-dydaktycznych i połączenie ich z istniejącymi szlakami turystycznymi biegnącymi z Makowa Podhalańskiego do Zubrohlawy.

Maków Podhalański
0

W ramach porozumienia Burmistrza Makowa Podhalańskiego i Dystrybutora energii elektrycznej na terenie Gminy, Firmy Tauron Dystrybucja S.A. rusza kolejna akcja wymiany lamp oświetlenia ulicznego.

Maków Podhalański
0

Burmistrz Makowa Podhalańskiego zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków gminy do udziału w wydarzeniu Sprzątamy Naszą Gminę, które odbędzie się 14 kwietnia.