Maków Podhalański
Maków Podhalański
0
W związku z wprowadzonymi przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej rozszerzonymi zasadami bezpieczeństwa w obostrzeniach epidemicznych w całej Polsce, Burmistrz Makowa Podhalańskiego podjął decyzję o unieważnieniu ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektorów: Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim, Szkoły Podstawowej w Kojszówce. 
Maków Podhalański
1
Szkoły w gminie Maków Podhalański wzbogaciły się w piękne czerwone serca. Zakupione przez gminę kosze służą do zbierania plastikowych nakrętek. Uczniowie bardzo zainteresowali się szczytnym celem i natychmiast zapełniły się kosze kolorowymi nakrętkami.
Maków Podhalański
2
Kompleksową dokumentację projektową obwodnicy Makowa Podhalańskiego w ciągu drogi krajowej nr 28 opracuje firma Sweco Engineering. Zgodnie z podpisaną umową koszt prac wyniesie prawie 3,5 mln zł. Inwestycja powstanie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.
Maków Podhalański
0
Już kolejny raz Gmina Maków Podhalański przystąpiła do projektu adresowanego do uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Program powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania. Zajęcia odbywać się będą na basenie w Suchej Beskidzkiej pod okiem doświadczonych instruktorów.
Maków Podhalański
5
Poprawa warunków atmosferycznych pozwoliła Wykonawcy robót budowlanych Firme TMT Wadowice rozpocząć drugi etap prac budowlanych związanych z budową Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim przy ul. Jodłowej.
Maków Podhalański
0
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że w dniu 19.02.2021 r. zostało uruchomione nowe oświetlenie uliczne przy drodze powiatowej os. Za Wodą w Makowie Podhalańskim.
Maków Podhalański
0
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że w ramach pozytywnie rozpatrzonego wniosku Burmistrza Makowa Podhalańskiego w ramach projektu grantowego pn.: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” w ramach 10 Osi Priorytetowej w dniu 12.02.2021 r. została podpisana umowa z Zarządem Województwa Małopolskiego.
Maków Podhalański
0
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim rozpoczął wdrażanie darmowej aplikacji mobilnej „Kiedy śmieci”, która przypomni o terminach wywozu śmieci.
Maków Podhalański
1
W ubiegłym roku do wszystkich mieszkańców Gminy Maków Podhalański została dostarczona ankieta inwentaryzacyjna dotycząca ogrzewania budynków. Niestety nie wszyscy mieszkańcy zwrócili ją do Urzędu Miejskiego.
Maków Podhalański
1

Informacja o odwołaniu i przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości położonej w Makowie Podhalańskim.