Maków Podhalański
Maków Podhalański
0
W sobotę 12 października 2019 zapraszamy do Makowa Podhalańskiego na Święto Miodu.
Maków Podhalański
2

Wycieczka na Ukrainę w ramach małopolskiego projektu “Dziedzictwo Kresów Wschodnich Rzeczypospolitej” odbyła się w dniach 9-12 września 2019 roku. Uczestniczyło w niej 45 uczniów Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim pod opieką nauczycieli: Agnieszki Bisagi, Agnieszki Frączek, Agnieszki Szuber i Sylwii Jasiewicz.

Maków Podhalański
0

30.09.2019 r. o północy zakończyło się głosowanie na projekty złożone przez Mieszkańców Makowa Podhalańskiego.

Maków Podhalański
0
Już 1 września kino plenerowe w Makowie Podhalańskim! Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Makowskiej zaprasza na pierwsze takie wydarzenie w mieście.
Maków Podhalański
6
Na zakończenie wakacji w Makowie Podhalańskim zaplanowano kino plenerowe. Trwa głosowanie jakie filmy zostaną wyświetlone.
Maków Podhalański
0
12 sierpnia 2019 roku rozpoczęło się głosowanie na zadania, które zakwalifikowały się do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 dla Miasta Maków Podhalański. Głosowanie potrwa do 30 września 2019 roku.
Maków Podhalański
0
W czerwcu 2019 roku szkoły podstawowe w Makowie Podhalańskim, Białce, Grzechyni i Juszczynie zakończyły dwuletni udział w projektach matematyczno – przyrodniczych i informatycznych. Dla starszych uczniów pn. „NN – nowoczesna nauka”, a dla młodszych pn. „DN- Doświadczamy nauki”.
Maków Podhalański
2
Burmistrz Makowa Podhalańskiego Paweł Sala podpisał umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego w Krakowie na wykonanie prac remontowych remizy OSP w Juszczynie wraz z wymianą dwuskrzydłowej bramy wjazdowej w ramach programu „MAŁOPOLSKIE REMIZY 2019”.
Maków Podhalański
0
Na terenie Gminy Maków Podhalański trwają dalsze inwestycje związane z budową nowego oświetlenia ulicznego z zastosowaniem lamp energooszczędnych typu LED.
Maków Podhalański
16
Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycji trwają prace związane z budową Podbabiogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Jodłowej w Makowie Podhalańskim.