Maków Podhalański
Maków Podhalański
4
"Super tata" - to temat kolejnego Gminnego Konkursu Plastycznego, który Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim zorganizowała właśnie dla młodych artystów z przedszkoli i szkół działających na terenie gminy.
Maków Podhalański
0
Katolicka Szkoła Podstawowa w Makowie Podhalańskim Dolnym zaprasza 15 czerwca /sobota/ na Piknik Rodzinny. Szczegóły na plakacie.
Maków Podhalański
0

Jak wygląda wspaniała mama? Może ma suknię w kolorowe kropki albo kwiaty, uwielbia spacery, zabawy oraz wycieczki do ZOO i do kina ze swoimi dziećmi, lubi im gotować, pracować w ogródku itd. Aby się tego dowiedzieć można przyjść do Domu Kultury i obejrzeć wystawę pokonkursową Gminnego Konkursu Plastycznego „Moja mama jest wspaniała”.

Maków Podhalański
0
Organizatorzy zapraszają do udziału w tegorocznej edycji Terenowego Wyścigu Rowerowego.
Maków Podhalański
9

Rozpoczęła się realizacja zadania - Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – etap pierwszy. Stan surowy – otwarty.

Maków Podhalański
27

Dziś podpisano umowę na realizację zadania - Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – etap pierwszy. Stan surowy – otwarty.

Maków Podhalański
0
Zakończyły się zebrania wyborcze w Gminie Maków Podhalański, podczas których mieszkańcy wybierali sołtysów i przewodniczących zarządów osiedli oraz rady sołeckie i zarządy osiedli na nową, pięcioletnią kadencję.
Maków Podhalański
1
Po długiej zimie, każdy z tęsknotą wypatruje wiosny. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Makowie Podhalańskim przygotowywali się na nadejście tej pory roku, podczas „Kolorowego EKO-tygodnia”, nad przebiegiem którego czuwały mgr A.Rusin, mgr J.Sperling i mgr M.Malaga-Guzik.

Maków Podhalański
0

Burmistrz Makowa Podhalańskiego zaprasza mieszkańców na spotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego na rok 2020.

Maków Podhalański
29

Podajemy informację z sesji otwarcia ofert zadania - Budowa Podbabiogórskiego Centrum Kultury w Makowie Podhalańskim – etap pierwszy. Stan surowy – otwarty.