Magazyn 112
Magazyn 112
0
W niedzielny poranek, nietrzeźwy 16-latek wraz z 19-latkiem zostali ujęci przez ochronę stacji paliw. Jak się okazało, przyjechali do Zembrzyc skradzionym busem. Pełnoletni będzie odpowiadał przed sądem karnym, a małoletni przed sądem rodzinnym.
Magazyn 112
1
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej pomogli ojcu 12 – letniego chłopca w szybkim i bezpiecznym dotarciu do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Suchej Beskidzkiej. Chłopiec potrzebował pilnej interwencji medyków.
Magazyn 112
7
Małopolscy inspektorzy w dniu  3 sierpnia br., w miejscowości Zembrzyce (droga krajowa nr 28) przeprowadzili kontrolę pojazdu, którym wykonywany był przewóz drewna, na trasie Siewierz – Juszczyn.
Magazyn 112
5
Sąd dla nieletnich zajmie się sprawą nastolatka, który w Stryszawie znajdując się w stanie nietrzeźwości, pobił 46-letniego mężczyznę zabierając mu telefon a następnie awanturował się w sklepie.
Magazyn 112
1
Przed godziną 12 na drodze krajowej w Zembrzycach doszło do kolizji dwóch samochodów.
Magazyn 112
0
W ostatnią niedzielę lipca na terenie suskiej strzelnicy sportowej odbyły się Otwarte Zawody Strzeleckie dla dzieci i młodzieży „Lato 2022”. Ich podstawowym, ale nie jedynym celem była popularyzacja tej dyscypliny sportowej wśród najmłodszych mieszkańców z naszego regionu.
Magazyn 112
0
Policjanci z wydziału kryminalnego suskiej komendy zatrzymali 20-letniego obywatela Gruzji, podejrzanego o włamanie do trzech automatów wrzutowych myjni samoobsługowej, znajdującej się na terenie Suchej Beskidzkiej. Jego łupem padło 3 tys. zł, Mężczyzna usłyszał zarzuty i grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Magazyn 112
1
Za kradzież roweru będzie odpowiadał 18-letni mieszkaniec powiatu suskiego , który wykorzystał czas kiedy właściciel pozostawił swój jednoślad w rejonie budynku urzędu gminy w Budzowie bez żadnego zabezpieczenia. We wtorek policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Magazyn 112
0
We wtorek przed południem na ulicy Wolności w Makowie Podhalańskim doszło do kolizji z udziałem trzech pojazdów.
Magazyn 112
0
Kolejne niedzielne zdarzenie na drogach powiatu suskiego.Tym razem do wypadku doszło w Makowie Podhalańskim.