Magazyn 112
Magazyn 112
0

Mieszkaniec Jordanowa uwierzył w historię o potrzebującej pomocy bliskiej osobie i stracił kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dlatego policjanci przypominają, by rozmawiać z członkami naszych rodzin o metodach działań przestępców i chronić ich oszczędności.

Magazyn 112
3
W piątek późnym wieczorem na drodze powiatowej w Hucisku doszło do kolizji dwóch pojazdów.
Magazyn 112
2
Policja ustala okoliczności środowej kolizji w Wieprzcu.
Magazyn 112
0
W środę po południu w Makowie Podhalańskim doszło do tragicznego zdarzenia.
Magazyn 112
0
Od wielu godzin w południowej Polsce utrzymują się opady marznącego deszczu, powodującego gołoledź. Na drogach zrobiło się ślisko.  W poniedziałek rano tir zablokował drogę z Sidziny do Zubrzycy. IMGW wydał ostrzeżenia.
Magazyn 112
1
Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie skorzystali z uprawnień, jakie dała im nowa ustawa antyprzemocowa i wydali w stosunku do  25-letniego mieszkańca nakaz opuszczenia domu, w którym mieszkał wraz z żoną oraz dwójką małoletnich dzieci.
Magazyn 112
0

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali kierowcę opla, który mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie, przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h.

Magazyn 112
3
Wybita szyba wiaty przystankowej przy ul. Gen. Maczka w Jordanowie. Urząd miasta apeluje do mieszkańców by nie byli obojętni na takie akty wandalizmu.
Magazyn 112
0
W środę rano na drodze krajowej w Juszczynie doszło do zderzenia trzech pojazdów.
Magazyn 112
0
33-letni kierowca volvo cofając uszkodził latarnię, ale zamiast powiadomić o tym fakcie właściciela lub odpowiednie służby, postanowił odjechać z miejsca zdarzenia.