Magazyn 112
Magazyn 112
0

Zatrzymany przez suskich policjantów do kontroli kierowca Scanii, posługiwał się kartą czasu pracy innego kierowcy. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Kontrola zakończyła się ukaraniem go mandatem karnym oraz dodatkową dokumentacją, celem objęcia postępowaniem, przedsiębiorstwo realizujące transport.

Magazyn 112
0
Dzięki czujności mieszkańca Wadowic, wyeliminowany z ruchu został nietrzeźwy kierujący. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 2 lat więzienia.
Magazyn 112
0
28-latek mając ponad 2 promile w organizmie, przyjechał wraz z 11-letnią córką na stację paliw. Próbował uciec, gdy jeden ze świadków uniemożliwił mu dalszą jazdę. Mężczyznę zatrzymali policjanci.
Magazyn 112
0
Policjanci z suskiej drogówki w ramach akcji ROADPOL Safety Days podejmowali działania podnoszące świadomość zagrożeń, jakie mogą napotkać użytkownicy dróg, a w szczególności wśród dzieci i młodzieży oraz działania promujące bezpieczne zachowania i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
Magazyn 112
0
Skrzyżowanie dróg krajowej (28) z wojewódzką (956).
Magazyn 112
0

Cyklop, to pseudonim Marcina J, który przed 20 laty dopuścił się siedmiu gwałtów na osobach nieletnich. Jego zbrodnicza aktywność odbywała się w kilku miastach w Polsce. Były to: Mikołów, Będzin, Tychy, Nakło Śląskie oraz Sucha Beskidzka.

Magazyn 112
0
Kierująca oplem, która spowodowała kolizje, tłumaczyła się, że wypiła 3 piwa. Podczas badania stanu jej trzeźwości, alkomat wykazał prawie 4 promile. Inny kierowca próbował oszukać patrol przesiadając się na miejsce pasażera. Nie wiedział, że obserwuje go drugi patrol policjantów. Podczas badania jego stanu trzeźwości alkomat wykazał stan po użyciu alkoholu.
Magazyn 112
0
Surowe konsekwencje czekają 41-letniego mieszkańca powiatu suskiego, który kierując quadem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i uciekł do lasu. Policjanci zatrzymali go jednakże w miejscu pracy i okazało się, że powodem ucieczki były cofnięte uprawnienia do kierowania.