Magazyn 112
Magazyn 112
5

We wtorek w Stryszawie doszło do groźnego zdarzenia. Samochód osobowy zjechał na przeciwległy pas ruchu i wypadł z drogi.

Magazyn 112
5
Nowy sposób działania internetowych oszustów podszywających się pod rodzinę lub znajomych polega na prośbie przesłanej na Messengerze o kod aplikacji BLIK by dokonać płatności w awaryjnej sytuacji. Niestety jak działa ta metoda  przekonało się już kilku mieszkańców naszego  powiatu.
Magazyn 112
5

Przed południem na Rynku w Zembrzycach interweniowali strażacy. Przy jednym z budynków czuć było gaz.

Magazyn 112
3

Rozpoczął się czas wakacyjnych urlopów. Warto więc pomyśleć i zrobić wszystko, co jest niezbędne, aby zabezpieczyć się przed przykrą niespodzianką, jaka może nas spotkać po powrocie z upragnionego wypoczynku. Niespodzianką, którą może być włamanie. Właśnie dlatego w  czerwcu obchodziliśmy po raz pierwszy Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do Domów. Z okazji tego wydarzenia Europejska Sieć Zapobiegania Przestępczości (EUCPN) wraz z krajami UE rozpoczęły kampanię „Stop włamaniom do domów”.

Magazyn 112
15

Skrzyżowanie drogi krajowej z wojewódzką w Zembrzycach to jedno z najniebezpieczniejszych miejsc w powiecie suskim. Dzisiaj doszło tam do kolejnego wypadku.

Magazyn 112
18
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek 20 czerwca w godzinach wieczornych w Budzowie.
Magazyn 112
4
W czwartek 20 czerwca przed godziną 15:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów obok Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej.
Magazyn 112
3
O krok od wielkiej tragedii. W Bieńkówce w godzinach popołudniowych doszło do groźnego zdarzenia. 10 letni chłopczyk wpadł pod ciężarówkę.
Magazyn 112
1

W Łętowni doszło do zderzenia dwóch jednośladów.

Magazyn 112
5

W czwartek rano w Zembrzycach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.