Magazyn 112
Magazyn 112
0
Komisariat Policji w Makowie Podhalańskim prowadzi postępowanie sprawdzające w sprawie kradzieży kosza na odpady, której n/n sprawca dokonał w okresie od 31.05.2021-01.06.2021 r. w miejscowości Maków Podhalański. Kosz ten umieszczony był przy drodze gminnej prowadzącej przez Makowską Górę do miejscowości Jachówka. Kosz wykonany był z metalowej beczki koloru czarnego, z umieszczonym graffiti z wizerunkiem rowerzystów. Wartość takiego kosza to około 725,00 zł.
Magazyn 112
0

Nie pierwszy raz suscy policjanci wydali nakaz opuszczenia domu dla osoby stosującej przemoc we własnym środowisku. Tak też się stało w Budzowie, gdzie policjanci zareagowali stanowczo wobec 45-latka, który nie tylko wyzywał, ale też uderzył swoją żonę.

Magazyn 112
0

Dzięki obywatelskiej postawie minionego weekendu zostało ujętych dwóch nietrzeźwych kierujących. Jednym z nich była kobieta, która przewoziła trójkę swoich dzieci. Obaj stracili swoje prawo jazdy. Matka dodatkowo musi liczyć się z informacją do Sądu Rodzinnego.

Magazyn 112
0

O tym, że pospiech nie jest wskazany przekonało się dwóch kierowców, którzy na drogach powiatu suskiego w niedzielne popołudnie przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h i w efekcie ich prawo jazdy zostało zatrzymane.

Magazyn 112
1
W poniedziałek o świcie czerwony kur pojawił się nad Marcówką.
Magazyn 112
0

Suscy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu suskiego, który z jednej z posesji ukradł rower. Jak się okazało nie była to jedyna skradziona przez niego rzecz. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty, gdyż wcześniej ukradł jeszcze jeden rower.

Magazyn 112
0
Suscy policjanci na jednej z prywatnych posesji w Jordanowie zatrzymali mężczyznę, który ukrywał nielegalną krajankę tytoniową i papierosy oraz butelki z płynem opisane jako alkohol bez odpowiednich oznaczeń akcyzowych. Grozi mu kara grzywny, a także kara pozbawienia wolności.
Magazyn 112
2

Policjanci chcieli udzielić pomocy medycznej kierowcy opla, który opierał się o kierownicę. Pomoc medyczna okazała się niepotrzebna, gdyż miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu wysoka grzywna i kara nawet 2 lata więzienia. 

Magazyn 112
0

20-letni kierujący motocyklem krosowym mając 1,2 promila alkoholu w organizmie stracił panowanie nad pojazdem i najechawszy na policjanta oraz na radiowóz wylądował w rowie.

Magazyn 112
0