Magazyn 112
Magazyn 112
1

W czwartek rano na skrzyżowaniu ulic Zamkowej z Wadowicką w Suchej Beskidzkiej, doszło do kolizji dwóch pojazdów.

Magazyn 112
2

Mieszkaniec Osielca uszkodził radiowóz. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Magazyn 112
8

W piątek po południu na jednym z suskich skrzyżowań doszło do kolizji dwóch pojazdów.

Magazyn 112
2
Na początku czerwca br. Komisariat Policji w Jordanowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży znacznej ilości pieniędzy, w walucie polskiej i euro, z jednego z domów w Sidzinie. W wyniku podjętych czynności jordanowscy policjanci ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć osoba z rodziny, która oddaliła się w nieznanym kierunku i nie wiadomo, gdzie może przebywać.
Magazyn 112
10
Na drodze krajowej nr 28 w Skawcach doszło do zderzenia dwóch samochodów z ciężarówką. Uderzenie było spore, ciężki pojazd spadł ze skarpy. Jedna osoba została poszkodowana.
Magazyn 112
0
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej w Kojszówce.
Magazyn 112
1
W niedzielny poranek doszło do pożaru budynku wielofunkcyjnego w Suchej Beskidzkiej przy ulicy Mickiewicza.
Magazyn 112
2
Niesprawny układ hamulcowy stwierdzili suscy policjanci ruchu drogowego podczas kontroli autokaru, który miał wieźć młodzież szkolną na wycieczkę. Być może dzięki kontroli, policjanci zapobiegli tragedii na drodze.
Magazyn 112
0
We wtorek rano dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej otrzymał zgłoszenie o kradzieży dokumentów i kart bankomatowych z zaparkowanego na ul. Beniowskiego w Suchej Beskidzkiej samochodu.
Magazyn 112
3

Fatalne skutki miała chwila nieuwagi kierowcy tira, który na trasie na Krowiarki chciał na moment zatrzymać się na poboczu remontowanej drogi. Ziemia okazała się bardzo grząska i pojazd stoczył się ze skarpy wprost do lasu.