Magazyn 112
Magazyn 112
1
Policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie skorzystali z uprawnień, jakie dała im ustawa antyprzemocową i wydali nakaz opuszczenia domu w stosunku do 46-letniego sprawcy przemocy wobec żony.
Magazyn 112
0
W Juszczynie trwają poszukiwania 72-letniej kobiety. Seniorka w dniu wczorajszym (23.09.2021r.) około godziny 16:30 wyszła z domu do lasu na grzyby w rejonie osiedla Frydle w Juszczynie. Do chwili obecnej nie wróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Magazyn 112
0
Prewencyjne kontrole policjantów na drogach mają na celu wyeliminowanie z ruchu m.in. nietrzeźwych kierujących. Działania te muszą być kontynuowane. Zatrzymany dziś w nocy kierowca prowadził pojazd, mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
Magazyn 112
4
W środę rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zembrzycach, samochód osobowy wjechał wprost pod jadący pociąg.
Magazyn 112
1
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej udaremnili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu samochodem marki BMW, którym okazał się obywatel Ukrainy mający prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Magazyn 112
1
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Suchej Beskidzkiej zatrzymali sprawcę zniszczenia mienia, który jak się okazało, dokonał kilku kradzieży z włamaniem do samochodów, zabierając ze sobą m.in. elektronarzędzia. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.
Magazyn 112
0
17 września 2021r. na terenie powiatu suskiego odnotowano przejście intensywnego opadu deszczu. W następstwie gwałtownego zjawiska atmosferycznego strażacy zostali wezwani do 16 interwencji związanych z usuwaniem skutków opadów oraz silnego wiatru.
Magazyn 112
1
Policjanci suskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego volkswagenem, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest pijany i miał ponad 1 promil alkoholu. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.
Magazyn 112
0
15 września o godzinie 10:22 straż pożarna otrzymała informację, że w miejscowości Grzechynia podczas prac leśnych ciągnik przygniótł kierowcę.
Magazyn 112
1
W ostatnim czasie na terenie powiatu suskiego doszło do kilku pożarów w zakładach zajmujących się obróbką drewna. W związku z zaistniałą sytuacją planowana jest aktualizacja strażackiego planu czynności kontrolno – rozpoznawczych o dodatkowe zakłady tego typu.