Magazyn 112
Magazyn 112
4
24-letni kierowca BMW uciekał przed policyjnym radiowozem. Miał prawie 0,8 promila alkoholu w organizmie. Z kolei kierowca Opla miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a wydmuchał prawie 2,9 promila.
Magazyn 112
12
Suscy policjanci skutecznie walczą z narkotykowym procederem. Przekonał się o tym 36-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który to na poddaszu swojego domu hodował konopie indyjską.
Magazyn 112
5
Dzięki doświadczeniu oraz doskonałemu wyszkoleniu przewodnik z psem doprowadził do miejsca, gdzie sprawca kradzieży z włamaniem do sklepu ukrył skradzione rzeczy i pieniądze.
Magazyn 112
0

Crime has no gender - to kolejna edycja kampanii medialnej: EU Most Wanted - najbardziej poszukiwani przestępcy Europy. 

Magazyn 112
6

W Jordanowie doszło do dwóch aktów wandalizmu.

Magazyn 112
1
Uwaga na adres internetowy: http://malopolska-policja.com.pl/
Magazyn 112
45

W środę przed południem w Zawoi doszło do tragicznego wypadku. Zginął 77-letni rowerzysta.

Magazyn 112
9
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej często prowadzą kontrole autobusów obsługujących regularne linie. W trakcie ostatniego tygodnia policjanci na terenie powiatu suskiego skontrolowali kilkanaście takich autobusów (busów)
Magazyn 112
1

Sąd Rodzinny i Nieletnich zajmie się sprawą 16-latka, który pijany spowodował kolizję w Bieńkówce.

Magazyn 112
4

W sobotę z rejonu karczmy przy wyciągu Mosorny Groń w Zawoi, oddalił się 7-letni chłopczyk cierpiący na autyzm. W pierwszej chwili dziecko było poszukiwane przez samego ojca, ale gdy to nie dawoło rezultatu to o zdarzeniu zostały powiadomione służby ratunkowe.