Magazyn 112
Magazyn 112
1

Po południu na drodze krajowej nr 28 w Suchej Beskidzkiej doszło do groźnej kolizji. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Magazyn 112
4
W poniedziałek na terenie powiatu suskiego, jak i w całym województwie małopolskim zostały przeprowadzone policyjne działania „Alkohol i Narkotyki”.
Magazyn 112
15

W piątek przed południem w Białce doszło do tragicznego wypadku.

Magazyn 112
11

Jak już informowaliśmy w poniedziałek na ulicy gen. Maczka w Jordanowie doszło do groźnego zdarzenia. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w płot. Po zdarzeniu policjanci prowadzili ustalenia kto prowadził samochód i jakie były przyczyny kolizji.

Magazyn 112
0

6 grudnia 2019 r. wchodzą w życie przepisy dotyczące „korytarza życia” oraz jazdy zgodnie z zasadą zamka błyskawicznego – tzw. jazdy na suwak, wprowadzone ustawą z dnia 16 października 2019 r. o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. poz. 2202).

Magazyn 112
2
W ubiegłym tygodniu w Budzowie doszło do zderzenia dwóch pojazdów.
Magazyn 112
20

W poniedziałek na ulicy gen. Maczka w Jordanowie doszło do groźnego zdarzenia. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w płot.

Magazyn 112
24

W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali pojazd kierowany przez 32–letniego mieszkańca powiatu suskiego, gdyż istniało podejrzenie  że mężczyzna przewozi narkotyki. W trakcie przeszukania wnętrza samochodu znaleziono susz roślinny, który po przebadaniu  testerem okazał się marihuaną.

Magazyn 112
0
Jesienne wyprzedaże to czas, kiedy wyjątkowo chętnie robimy zakupy licząc na duże rabaty. W centrach i galeriach handlowych jest wtedy znacznie więcej klientów niż zazwyczaj, a złodzieje kieszonkowi często wykorzystują tłok panujący w sklepach oraz nieuwagę i pośpiech kupujących.
Magazyn 112
7
W nocy (25/26 listopada br.) w trakcie wspinaczki na górę Kazalnica Mięguszowiecka w Tatrach, zginął 27- letni policjant Komisariatu Policji w Jordanowie.