Magazyn 112
Magazyn 112
2

Ponad 50 strażaków walczyło z ogniem który szalał na poddaszu jednego z domów w Zawoi.

Magazyn 112
10
W godzinach popoludniowych doszlo do wybuchu butli z gazem w budynku mieszkalnym w Suchej Beskidzkiej.
Magazyn 112
0
Do 8 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Skawicy którzy pobili mieszkańca Zawoi.
Magazyn 112
2

Kota powieszonego na drucie na jednym z przystanków autobusowych krótko po północy 9 kwietnia br. zauważyła mieszkanka Sidziny. Policjanci udali się na miejsce i od razu przystąpili do czynności wyjaśniających. Truchło kota zabezpieczyli do badań, a następnie ustalili, że miejsce zdarzenia objęte jest monitoringiem wizyjnym.

Magazyn 112
1

We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL. Uczestniczy w nich także polska policja.

Magazyn 112
8

Fatalnie zakończyła się sobota w Bieńkówce. W tragicznym wypadku zginął 25-letni kierowca Mazdy.

Magazyn 112
1
W sobotę 14 kwietnia w godzinach popołudniowych doszło do kolizji na obwodnicy Zembrzyc.
Magazyn 112
0
Determinacja i bezwzględność  przestępców skutkują wyszukiwaniem przez nich kolejnych metod, służących okradaniu osób, szczególnie tych starszych lub samotnych.
Magazyn 112
0
Zaginiony w dniu 1.04.2018r. wyszedł z domu w Zawoi i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.
Magazyn 112
1

To nie była spokojna noc dla strażaków. Kilka zastępów strażackich walczyło z pożarami budynków w Suchej Beskidzkiej i Zembrzycach.