Magazyn 112
Magazyn 112
0
Dzielnicowi z gminy Budzów, w powiecie suskim, zatrzymali 36-latka, który wsiadł za kierownicę samochodu mając w organizmie 1,68 promila, a także nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz czeka go sprawa w sądzie za wykroczenie oraz za przestępstwo, za które grozi mu do 2 lat więzienia.
Magazyn 112
0
We wtorek rano na drodze krajowej w Zembrzycach doszło do kolizji dwóch pojazdów.
Magazyn 112
0
W piątek około godziny 19.30 na drodze gminnej w Łętowni doszło do wypadku z udziałem dwóch motocyklistów.
Magazyn 112
5
W piątek po południu na drodze krajowej w Zembrzycach doszło do niebezpiecznego zdarzenia, w wyniku którego 9-letnia dziewczynka trafiła do szpitala.
Magazyn 112
0
Nieudane próby kradzieży w ciągu jednego dnia zaliczył 32-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który próbując wykorzystać nieuwagę personelu, usiłował okraść dwa sklepy. Niestety za każdym razem nie tylko został ujęty przez pracowników ochrony, ale od razu ukarany przez policjantów.
Magazyn 112
0
Współpraca pomiędzy policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, a suską Strażą Miejską skutkowała zatrzymaniem 53-letniego złodzieja.
Magazyn 112
2
W środę po południu na ulicy Kościelnej w Suchej Beskidzkiej doszło do kolizji dwóch samochodów.
Magazyn 112
0
W sobotę w Kurowie  podczas wykonywania prac leśnych ranny został 47-letni mężczyzna.
Magazyn 112
0
14 kwietnia na terenie zakładu FABIOS SA w Białce odbyły się ćwiczenia pod kryptonimem AMONIAK 2023.
Magazyn 112
0
Zakłócenia porządku, awantury i kłótnie domowe, nietrzeźwi kierujący oraz zdarzenia drogowe – to tylko niektóre ze zgłoszeń, na które reagowali policjanci podczas minionych Świąt Wielkanocnych. W tym czasie funkcjonariusze interweniowali 104 razy, z czego 17 zdarzeń stanowiły interwencje domowe natomiast 2 drogowe. Ujawniono 3 kierujących, którzy pomimo procentów alkoholu w organizmie, postanowili wsiąść za kierownicę swojego samochodu i ruszyć w drogę. Mundurowi zatrzymali również dwóch poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.