Magazyn 112
Magazyn 112
0
We wtorek rano na drodze krajowej w Zembrzycach doszło do zderzenia jednośladu z samochodem osobowych.
Magazyn 112
1

Ojciec miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a matka prawie 2 promile. W takim stanie znajdowali się rodzice niespełna 3-miesięcznej dziewczynki. Policjanci zatrzymali pijaną parę. Dziewczynka została przewieziona do Szpitala Rejonowego w Suchej Beskidzkiej, a jej rodziców osadzono w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych.

Magazyn 112
0
Kierujący Fordem na widok radiowozu zjechał na przykościelny parking, uderzając w tablice ogłoszeń. Badanie trzeźwości kierowcy wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Okazało się również, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawiania wolności, trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara finansowa.
Magazyn 112
0
W piątkowe popołudnie doszło do zderzenia dwóch samochodów w Suchej Beskidzkiej.
Magazyn 112
0

Grzybobranie to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu i aktywny wypoczynek na łonie natury. Doświadczenia lat ubiegłych pokazują, że nie wszyscy amatorzy grzybów znają jednak lasy, do których się udają. Często wybierają się tam w pojedynkę, przeceniając swój zmysł orientacji w terenie. Policja apeluje o rozsądek, rozwagę i większą wyobraźnię.

Magazyn 112
0

Trzy kolizje, dwa zatrzymane prawa jazdy za prędkość oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej to bilans ostatniego weekendu na drogach powiatu suskiego. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i ostrożność.

Magazyn 112
0
Dzisiejszej nocy złodzieje włamali się do jednej z firm w Zembrzycach.
Magazyn 112
1
W czwartek rano na jednej z bocznych ulic w Suchej Beskidziej, doszło do zderzenia dwóch pojazdów.
Magazyn 112
1
W poniedziałek po południu na drodze wojewódzkiej w Zembrzycach, samochód wypadł z drogi i dachował.
Magazyn 112
2
23-letni mieszkaniec powiatu suskiego zatrudniony był w stacji paliw. Pobierając od klientów zapłatę za paliwo, nabijał nienależny wysoki rabat, którego różnicę zabierał dla siebie. Teraz grozi mu do 8 lat więzienia.