Magazyn 112
Magazyn 112
0
4 grudnia 2021r. o godzinie 23:29 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP otrzymał formatkę w Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w miejscowości Zawoja na osiedlu Markowa pali się budynek drewniany - może to być pustostan. 
Magazyn 112
0
W miejscowości Skawce natrafiono na pocisk artyleryjski. Dzisiaj niebezpieczne znalezisko zostało zabrane przez wojskowych saperów.
Magazyn 112
0
Policjanci z Jordanowa potrzebowali tylko kilku godzin, by ustalić i zatrzymać 38-latka, który włamał się do domku letniskowego w Osielcu. Mężczyzna usłyszał już zarzut.
Magazyn 112
0
W piątek o godzinie 09:37 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP otrzymał zgłoszenie z WCPR-u, że w miejscowości Maków Podhalański na ulicy Kopernika doszło do pożaru samochodu osobowego.
Magazyn 112
0
Suscy kryminalni zatrzymali trzy osoby w związku z posiadaniem amfetaminy. Cała trójka usłyszała zarzut posiadania narkotyków, za który grozi do 3 lat pozbawienia wolności. W domu, w którym się znajdowali, były też środki chemiczne służące do produkcji środków odurzających. W tej sprawie materiały zostały przesłane do Prokuratury, celem wszczęcia śledztwa.
Magazyn 112
0
Prawidłowa reakcja świadka pomogła zatrzymać policjantom nietrzeźwego kierowcę volkswagena. 47-letni obywatel Ukrainy, mimo ponad 2 promili alkoholu we krwi, przyjechał zatankować swoje auto. Za swoje zachowanie będzie tłumaczył się przed sądem, gdyż grozi mu kara do 2 lat więzienia.
Magazyn 112
0
Oszust podający się za pracownika banku poinformował kobietę telefonicznie, że jej oszczędności na koncie są zagrożone. 23-latka podała kody do konta bankowego, lecz po szybkim sprawdzeniu stanu swoich rachunków, zablokowała kredyt wzięty przez oszusta. Gdyby nie jej czujność straciłaby ponad 3 tys. zł.
Magazyn 112
1
10 lat więzienia grozi mieszkańcowi Stryszawy, który pobił 50-letniego mężczyznę.
Magazyn 112
1
W środę po południu na drodze krajowej w Makowie Podhalańskim doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki.
Magazyn 112
3
Grupa poszukiwawcza odnalazła ciało zaginionego przed kilkoma dniami 30-latka. W akcję poszukiwawczą zaangażowani byli oprócz policjantów, strażacy, ratownicy GOPR oraz członkowie grup poszukiwawczo-ratowniczych z Myślenic oraz Kęt.