Magazyn 112
Magazyn 112
0

Dwóch obywateli Afganistanu zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Zakopanem. Nielegalni migranci wjechali do Polski ukryci pod naczepą ciężarówki przewożącej rudę cynku.

Magazyn 112
2
Dzielnicowi wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Krakowie zabezpieczyli cztery automaty do gier hazardowych. Maszyny znajdowały się w jednym z lokali na terenie Suchej Beskidzkiej.
Magazyn 112
0
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej wraz ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej odwiedzili dzieci i młodzież odpoczywających na obozie w Zembrzycach. W trakcie wizyty przeprowadzono prelekcje związane z bezpieczeństwem nad wodą oraz w górach w czasie letniego wypoczynku.
Magazyn 112
0
Wczoraj, o godz. 20.05 na szlaku Sucha Beskidzka – Sucha Beskidzka Zamek ( l. nr 98 ) jedna oś lokomotywy pociągu relacji Zakopane – Szczecin wypadła z szyn. Na szczęscie nikomu nic się nie stało.
Magazyn 112
0

Trzech funkcjonariuszy z makowskiego komisariatu Policji otrzymało podziękowania od kierownictwa Banku Spółdzielczego w Jordanowie za szybkie i zdecydowane działania, dzięki którym wzniecony w placówce ogień został szybko ugaszony.

Magazyn 112
0
Podczas prac na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego, wypadkowi uległ pracownik naukowy dokonujący monitoringu gatunków rzadkich. Mężczyzna doznał w trudno dostępnym terenie (Szeroki Żleb) kontuzji kończyny dolnej.
Magazyn 112
0

20 tysięcy złotych nagrody za informacje, które pozwolą zatrzymać poszukiwanego Jacka Jaworka lub odnaleźć jego zwłoki, wyznaczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach. Jacek Jaworek jest poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem dokonania potrójnego zabójstwa. Jeśli ktoś ma informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306. Policja gwarantuje anonimowość.

Magazyn 112
0
Wprowadzenie ostrzeżenia meteorologicznego III stopnia w dniu 17 lipca 2021r., dotyczącego silnych burz z gradem, które miały wystąpić w dniach 17-18 lipca 2021r., spowodowało zarządzenie przez kadrę obozu w uzgodnieniu z Komendą Powiatową PSP w Suchej Beskidzkiej ewakuację harcerzy z obozowiska w Grzechyni.
Magazyn 112
0
W piątek po południu w Zawoi na skrzyżowaniu drogi powiatowej z wojewódzką, doszło do zderzenia dwóch pojazdów.
Magazyn 112
0
W okresie występowania burz na terenie powiatu suskiego (tj. od 14.07.2021r. od godziny 18:00 do 15.07.2021 do godziny 11:00) straż pożarna interweniowała 13 razy. Najwięcej interwencji zanotowano na terenie miasta Jordanów – 8 interwencji, Toporzysko – 1 interwencja, Zawoja  - 1 interwencja Jachówka – 1 interwencja, Grzechynia - 1 interwencja.