Magazyn 112
Magazyn 112
1

Senegalczyk i dwóch Nigeryjczyków zostali piłkarzami małopolskiego klubu piłkarskiego klasy okręgowej. Niestety, władze klubu nie zadbały o dopełnienie wszystkich formalności przy zatrudnianiu cudzoziemców. Teraz klub mogą czekać nieprzyjemne konsekwencje.

Magazyn 112
0

Oszuści coraz częściej uderzają poprzez Internet, o czym przekonała się w ostatnim czasie mieszkanka powiatu suskiego. Chcąc sprzedać konia, 35-latka przesłała oszustowi pieniądze za jego transport wraz z ubezpieczeniem transportu. W ten sposób kobieta straciła ponad 3,5 tys. zł.

Magazyn 112
0
W czwartek o godz. 15:30 do CSR w Szczyrku dotarło zgłoszenie o 4 osobach, które znajdują się w rejonie Gówniaka i z powodu nagłego załamania pogody potrzebują pomocy w sprowadzeniu na Przełęcz Krowiarki. W stronę poszkodowanych wyruszyli ratownicy dyżurni z Markowych Szczawin, pierwszy z nich był przy turystach o godz. 16:30.
Magazyn 112
0
W okolicach Zembrzyc zniszczona została ponad 200-letnia kapliczka.
Magazyn 112
0

Każde święta są okresem intensywnej pracy dla policjantów. W czasie Świąt Wielkanocy suscy policjanci ujawnili 51 wykroczeń, z których 36 były to przypadki przekroczenia prędkości. Nie zabrakło też wyprzedzania pomimo linii podwójnej ciągłej oraz przekroczeń prędkości o 50 km/h zakończone zatrzymanym prawem jazdy.

Magazyn 112
0

Dwóch młodych mieszkańców Śląska zostało zatrzymanych „na gorącym uczynku” kradzieży katalizatorów samochodowych. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Magazyn 112
0

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych w związku posiadaniem środków odurzających. Dwóch z nich usłyszało zarzuty ich posiadania, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trzeci usłyszał zarzuty już nie tylko posiadanie i udzielanie, ale też posiadania ich w znacznej ilości, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Magazyn 112
0
29 marca 2021r. o godzinie 13:50 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej  otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Budzów doszło do pożaru  instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym.
Magazyn 112
1

Apele i podejmowane działania profilaktyczne na rzecz walki z nietrzeźwymi kierowcami przynoszą skutek. Tolerancja społeczeństwa na osoby, które pod wpływem alkoholu wsiadają za kierownicę jest coraz mniejsza. Tak było w przypadku 28-letniego mieszkańca powiatu suskiego, który pod okiem kamery, przyjechał „wężykiem” pod sklep.

Magazyn 112
0

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Jordanowie zatrzymali 29-latka, który mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu wsiadł za kierownicę samochodu i spowodował kolizję. Jak się okazało w czasie dalszych sprawdzeń, nie było to jedyne jego przewinienie. Już wkrótce za popełnione przestępstwa będzie się tłumaczył przed Sądem.