Stryszawa
Stryszawa
0
W niedzielę 8 grudnia 2019 r. w Domu Strażaka na Przysłopiu została otwarta Młodzieżowa Świetlica Strażacka ISKRA.
Stryszawa
0

Grasz na instrumencie dętym lub chciałbyś nauczyć się grać? Przyjdź na zajęcia Gminnej Orkiestry Dętej.

Stryszawa
0

21 listopada 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krzeszowie panowała wyjątkowo przyjemna i życzliwa atmosfera. Tak właśnie dzieci i młodzież włączyła się do obchodów Międzynarodowego Dnia Życzliwości.

Stryszawa
1
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosił wyniki dwóch konkursów: Małopolskie Orkiestry Dęte 2019 (adresowany do organizacji pozarządowych) oraz Małopolskie Orkiestry Dęte 2019 - NA START (dedykowany małopolskim orkiestrom działającym w ramach instytucji kultury). Konkursy miały na celu wsparcie rozwoju i promocję twórczości orkiestr dętych z terenu Małopolski.
Stryszawa
0
Gmina Stryszawa pozyskała sześć nowych kompletów umundurowania dla jednostek OSP Stryszawa oraz OSP Targoszów. Jednostki te otrzymały po trzy nowe komplety ubrań specjalnych SX3 Gold z kieszeniami, buty specjalne strażackie, kominiarki strażackie, rękawice strażackie a także hełmy.
Stryszawa
5
25 października przy budynku Urzędu Gminy Stryszawa miało miejsce uroczyste przekazanie nowego samochodu strażackiego dla jednostki OSP Krzeszów. Nowy nabytek to samochód marki GBARt Renault, który zastąpił Stara 266.
Stryszawa
1
20 października 2019 r. na nowej hali sportowej, Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, Koło Modelarskie w Lachowicach oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Stryszawie zorganizowali III Festiwal Nauki.
Stryszawa
6

20 października w hali sportowej i na terenach zielonych przy SP nr2 w Stryszawie, odbędzie się III Festiwal Nauki.

Stryszawa
2
Pomimo, że początkowo pogoda nie zachęcała do wyjścia w teren, najwytrwalsze grupy dotarły na szczyt Jałowca zgodnie z planem Rajdu Górskiego im. Stefana Wyszyńskiego.
Stryszawa
2
OSP Lachowice zaprasza na V Podbabiogórskie Zawody Ratowniczo-Gaśnicze pod patronatem Wójta Gminy Stryszawa Pana Rafała Lasek, które odbędą się w dniach od 13-14 września 2019 r.