Stryszawa
Stryszawa
0
Za nami Gminny Konkurs Recytatorski, który wyłonił reprezentantów gminy Stryszawa do etapu powiatowego.
Stryszawa
0
W dniu 8 marca br. w budynku Gminnego Ośrodka Dziedzictwa Kulturowego w Stryszawie odbyło się spotkanie z Kołem Emerytów i Rencistów, podczas którego zaproszeni policjanci mieli okazje przekazać wiedze na temat różnych metod działania oszustów, jakie mogą ich spotkać w codziennym życiu.
Stryszawa
1
02 marca 2023 r. w  Gminie Stryszawa odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W organizacji konkursu Gminę Stryszawa wsparła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.
Stryszawa
1

10 lutego 2023 r. w sali głównej Ośrodka Dziedzictwa Kulturowego w Stryszawie Dolnej odbył się gminny turniej szachowy. W tegorocznej edycji wzięło udział 26 zawodników, których podzielono na trzy kategorie wiekowe: kategoria J 12 (rocznik 2010 i młodsi), kategoria J 18 (roczniki 2009-2005), kategoria OPEN.

Stryszawa
0
27 stycznia w galerii Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej otwarto nową wystawę. Tym razem zaprezentowano malarstwo na szkle Zbigniewa Micherdzińskiego – zeszłorocznego stypendysty Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stryszawa
0
Przedstawiamy dane statystyczne z 2022 roku z gminy Stryszawa.
Stryszawa
0
Kapela Spod Jałowca to grupa muzykantów, która uczy się gry na instrumentach ludowych pod kierownictwem Wojciecha Kubasiaka w Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie. Kapela prezentuje tradycyjny repertuar Górali Babiogórskich i Żywieckich.
Stryszawa
0
W niedzielę, 15 stycznia br. o godz. 16.00 w sali widowiskowej OSP Kuków odbył się Koncert Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Dętej Gminy Stryszawa. 
Stryszawa
4
10.01.2023 r. w siedzibie jednostki OSP Stryszawa odbyło się uroczyste przekazanie samochodu Renault Midliner m210 GBART Ochotniczej Straży Pożarnej w Stryszawie, który to w dniu 30 kwietnia 2022 około godziny 17 podczas dojazdu do pożaru budynku letniskowego w miejscowości Stryszawa uległ kolizji.
Stryszawa
1
Urząd Gminy Stryszawa informuje, że w dniu 30.12.2022 roku wystąpią przerwy w dostawie wody z wodociągu gminnego Stryszawa Siwcówka oraz ewentualne zmętnienie wody.