Stryszawa
Stryszawa
0
Urząd Gminy Stryszawa informuje, że w dniu 24.11.2022 roku wystąpią przerwy w dostawie wody z wodociągu gminnego Stryszawa Siwcówka oraz ewentualne zmętnienie wody.
Stryszawa
0
17 listopada uczniowie z klasy III Szkoły Podstawowej im J. Kasprowicza w Kukowie wraz z kilkoma starszymi kolegami w ramach realizowanego międzynarodowego projektu” Z kulturą mi do twarzy” odwiedzili podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Kukowie.
Stryszawa
0
Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej informuje, że w dniach 21-24 listopada 2022r. (poniedziałek – czwartek)  w godzinach od 6:00 do 18:00  nastąpi zamknięcie odcinka drogi powiatowej nr 1697K Lachowice – Koszarawa w miejscowości Lachowice od. os. Sobalówka do granicy z Koszarawą.
Stryszawa
0
Listopad to czas zadumy oraz wspominania okresu, kiedy Polska odzyskała niepodległość. 8 listopada 2022 w głównej sali Ośrodka Dziedzictwa Kulturowego odbył się gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej, który zorganizowano pod patronatem Wójta Gminy Stryszawa. Celem Festiwalu była popularyzacja wśród dzieci i młodzieży pieśni patriotycznych, a tym samym wzmacnianie ich tożsamości narodowej.
Stryszawa
0
Urząd Gminy Stryszawa informuje, że w dniu 04.11.2022 roku mogą wystąpić przerwy w dostawie wody z wodociągu gminnego Stryszawa Kotliki oraz zmętnienia wody.
Stryszawa
1
W związku z brakiem dostępności węgla na rynku Wójt Gminy Stryszawa organizuje zakup węgla dla mieszkańców gminy Stryszawa na sezon grzewczy 2022/2023.
Stryszawa
0
Urząd Gminy Stryszawa informuje, że w dniach 17-18.10.2022 roku mogą wystąpić przerwy w dostawie wody z wodociągu gminnego Stryszawa Siwcówka.
Stryszawa
0
Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na  zielonym  szlaku turystycznym prowadzącym ze Stryszawy Matusy w kierunku  przełęczy Kolędówki  w leśnictwie Roztoki. Prace prowadzone są w oddziale numer 315 na odcinku około 500 metrów.
Stryszawa
0
Od jutra w Stryszawie Górnej rozpoczyna się wernisaż i wystawa pokonkursowa - Patroni naszych kościołów. Szczegóły na plakacie.
Stryszawa
0
URZĄD GMINY W STRYSZAWIE INFORMUJE, ŻE W DNIU 19 WRZEŚNIA 2022 ROKU (TJ. PONIEDZIAŁEK) OD GODZINY 7.00 DROGA STRYSZAWA POLAŃSZCZYKI BĘDZIE NIEPRZEJEZDNA (W ZWIĄZKU Z USUWANIEM AWARII SIECI KANALIZACYJNEJ).