Stryszawa
Stryszawa
0
Gmina Stryszawa w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, którego celem jest przeznaczenie środków rządowych na inwestycje bliskie ludziom pozyskała 1,5 miliona złotych na budowę przedszkola w miejscowości Lachowice.
Stryszawa
0
W konkursie „Pisanki wielkanocne” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek w Stryszawie wzięło udział 150 osób i cztery przedszkola. Wszystkim przyznano nagrody za wyróżnienia oraz za udział.
Stryszawa
0
Mieszkańcy Krzeszowa postanowili uporzadkować las. Niestety, kończąca się zima, ukazała drugie oblicze natury, nieszanowanej przez ludzi.
Stryszawa
0
W poniedziałek w Stryszawie wystąpią przerwy w dostawie wody.
Stryszawa
0
Informacja Wójta Gminy Stryszawa dla mieszkańców.
Stryszawa
0
29 stycznia 2021 r. kapela „Spod Jałowca” działająca przy Gminny Ośrodku w Stryszawie wzięła udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Pastorałka Żywiecka 2021” - edycja on-line. 
Stryszawa
1
Polska Spółka Gazownictwa informuje, że na wniosek władz Gminy Stryszawa w najbliższym czasie planuje przystąpić do rozbudowy sieci gazowej w miejscowości Stryszawa.
Stryszawa
0
Wójt Gminy Stryszawa informuje, że w związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 Gmina Stryszawa zapewni mieszkańcom bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do punktów szczepień.
Stryszawa
2
W poniedziałek na dwóch osiedlach w Stryszawie wystąpii przerwa w dostawie wody.