Stryszawa
Stryszawa
6

20 października w hali sportowej i na terenach zielonych przy SP nr2 w Stryszawie, odbędzie się III Festiwal Nauki.

Stryszawa
2
Pomimo, że początkowo pogoda nie zachęcała do wyjścia w teren, najwytrwalsze grupy dotarły na szczyt Jałowca zgodnie z planem Rajdu Górskiego im. Stefana Wyszyńskiego.
Stryszawa
2
OSP Lachowice zaprasza na V Podbabiogórskie Zawody Ratowniczo-Gaśnicze pod patronatem Wójta Gminy Stryszawa Pana Rafała Lasek, które odbędą się w dniach od 13-14 września 2019 r.
Stryszawa
0
We wtorek na kilku osiedlach w Stryszawie wystąpią okresowe przerwy w dostawie wody.
Stryszawa
3

Fani kolarstwa z niecierpliwością czekają na początek tegorocznego Tour de Pologne. Tydzień emocji sportowych, 7 etapów i ponad 1000 kilometrów do przejechania.

Stryszawa
0
W niedzielę Stryszawa Górna świętowała odpust parafialny ku czci św. Anny i tradycyjnie już od godzin popołudniowych towarzyszył mu Festyn pn.: „Zbójowanie pod Jałowcem”. Impreza zorganizowana przez GOK Stryszawa przy współpracy z OSP Stryszawa, UG Stryszawa uatrakcyjniła spędzenie czasu wolnego zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Stryszawa
0
Gmina Stryszawa złożyła wniosek o przyznanie dofinansowania w ramach programu „Aktywna Tablica”, którego celem jest doposażenie szkół w sprzęt multimedialny, tablice interaktywne, projektory, głośniki lub inne urządzenia pozwalające na przekaz dźwięku, interaktywne monitory dotykowe.
Stryszawa
0
Zarząd OSP na Przysłopiu zaplanował zorganizowanie w bieżącym roku w Domu Strażaka świetlicy ISKRA przeznaczonej dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat. Projekt współfinansowany przez Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia.
Stryszawa
2
To gminie Stryszawa przypadł zaszczyt otwarcia najciekawszej polskiej etapówki  MTB – Gwiazdy Południa. Przez dwa dni gościli tutaj zawodnicy z całej Polski i zagranicy, rywalizując na okolicznych zboczach i podjazdach.
Stryszawa
4
W niedzielę Policjanci z KPP Sucha Beskidzka wzięli udział w Dniach Otwartych OSP Lachowice w trakcie, których młodym strażakom oraz ich rodzinom przeprowadzono prelekcje na temat Bezpiecznych Wakacji oraz „Bezpieczeństwa nad wodą”.