Stryszawa
Stryszawa
0
We wtorek na kilku osiedlach w Stryszawie wystąpią okresowe przerwy w dostawie wody.
Stryszawa
3

Fani kolarstwa z niecierpliwością czekają na początek tegorocznego Tour de Pologne. Tydzień emocji sportowych, 7 etapów i ponad 1000 kilometrów do przejechania.

Stryszawa
0
W niedzielę Stryszawa Górna świętowała odpust parafialny ku czci św. Anny i tradycyjnie już od godzin popołudniowych towarzyszył mu Festyn pn.: „Zbójowanie pod Jałowcem”. Impreza zorganizowana przez GOK Stryszawa przy współpracy z OSP Stryszawa, UG Stryszawa uatrakcyjniła spędzenie czasu wolnego zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Stryszawa
0
Gmina Stryszawa złożyła wniosek o przyznanie dofinansowania w ramach programu „Aktywna Tablica”, którego celem jest doposażenie szkół w sprzęt multimedialny, tablice interaktywne, projektory, głośniki lub inne urządzenia pozwalające na przekaz dźwięku, interaktywne monitory dotykowe.
Stryszawa
0
Zarząd OSP na Przysłopiu zaplanował zorganizowanie w bieżącym roku w Domu Strażaka świetlicy ISKRA przeznaczonej dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat. Projekt współfinansowany przez Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia.
Stryszawa
2
To gminie Stryszawa przypadł zaszczyt otwarcia najciekawszej polskiej etapówki  MTB – Gwiazdy Południa. Przez dwa dni gościli tutaj zawodnicy z całej Polski i zagranicy, rywalizując na okolicznych zboczach i podjazdach.
Stryszawa
4
W niedzielę Policjanci z KPP Sucha Beskidzka wzięli udział w Dniach Otwartych OSP Lachowice w trakcie, których młodym strażakom oraz ich rodzinom przeprowadzono prelekcje na temat Bezpiecznych Wakacji oraz „Bezpieczeństwa nad wodą”.
Stryszawa
0
23 czerwca 2019 r. z boiska sportowego w Kukowie wystartował maraton rowerowy MTB. Gmina Stryszawa na dobre zagościła już w kalendarzu każdego pasjonata wyścigów rowerowych.
Stryszawa
0
Kabaret Pod Wyrwigroszem, Jacek Wójciki z muzykami oraz zespół Masters to gwiazdy tegorocznej edycji Święta Zabawki Ludowej, które już dzisiaj rozpoczyna się w Stryszawie.
Stryszawa
2

Po kilkudniowych opadach deszczu uaktywniło się osuwisko przy stryszawskim cmentarzu.

Na tej stronie