Stryszawa
Stryszawa
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy koncert w ramach XII Beskidzkiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej 2021. Kolejne terminy koncertów zostały zamieszczone na plakacie.
Stryszawa
0
Już w najbliższą sobotę w Stryszawie odbędzie się impreza charytatywna. Szczegóły na plakacie.
Stryszawa
0
4 czerwca uroczyście otwarto wystawę pt. "Ptasznik ze Stryszawy", czyli wystawę drewnianych, kolorowych ptaków wykonanych przez twórcę ludowego Tadeusza Leśniaka.
Stryszawa
0
Na podstawie Uchwały nr XXI/179/21 Rady Gminy Stryszawa z dnia 9 kwietnia 2021 r. w sprawie: ustalenia Regulaminu określającego zasady udzielania dotacji celowej z budżetu Gminy Stryszawa na dofinansowanie wymiany źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Stryszawa,  Wójt Gminy Stryszawa ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na wymianę źródeł ciepła w budynkach lub lokalach mieszkalnych położonych na terenie Gminy Stryszawa.
Stryszawa
0
Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie dziękuje wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w Konkursie na Plakat Ekologiczny pod hasłem „Przywróć naszą Ziemię” i krótką relację (opis) „Co zrobiłem dla Ziemi w 2021 r. ?”. Cieszy nas, że wszyscy uczestnicy są „Eko” i dbają o środowisko, „przywracając Ziemię”, żeby żyło nam się lepiej i zdrowiej.
Stryszawa
0
Dzięki staraniom zarządu klubu, już niedługo na boisku sportowym w Stryszawie zostaną zamontowane nowe, profesjonalne bramki do piłki nożnej o wymiarach 7,32 x 2,44 m. Klub zyska również bramkę do piłki nożnej mini o wymiarach 1x3 m wraz z siatką, nowy mur treningowy oraz piłki do gry. Wyposażenie zostanie zakupione w ramach zadania pn. „Zakup wyposażenia dla Ludowego Klubu Sportowego „Jałowiec” w Stryszawie”.
Stryszawa
0
Gmina Stryszawa realizuje projekt grantowy pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” w ramach 10 Osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje; Działanie 10.1 Rozwój Kształcenia Ogólnego; Poddziałanie 10.1.6 Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Stryszawa
0
Gmina Stryszawa w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, którego celem jest przeznaczenie środków rządowych na inwestycje bliskie ludziom pozyskała 1,5 miliona złotych na budowę przedszkola w miejscowości Lachowice.
Stryszawa
0
W konkursie „Pisanki wielkanocne” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek w Stryszawie wzięło udział 150 osób i cztery przedszkola. Wszystkim przyznano nagrody za wyróżnienia oraz za udział.
Stryszawa
0
Mieszkańcy Krzeszowa postanowili uporzadkować las. Niestety, kończąca się zima, ukazała drugie oblicze natury, nieszanowanej przez ludzi.