Stryszawa
Stryszawa
2
OSP w Krzeszowie bardzo mocno włączyła się w akcję zorganizowaną pomysłem jednego ze strażaków. Druhowie postanowili posprzątać swoją miejscowość.
Stryszawa
0
Rodzina, bliscy, przyjaciele oraz mieszkańcy żegnali w środę tragicznie zmarłego 34-letniego mieszkańca Stryszawy.
Stryszawa
1
Osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami budynków  lub lokali mieszkalnych usytuowanych  w granicach administracyjnych Gminy Stryszawa planujące wymianę źródeł ciepła mogą składać wnioski o przyznanie dotacji celowej.
Stryszawa
0
Tradycyjnie już przed okresem świąt Wielkiej Nocy Gminny środek Kultury w Stryszawie zorganizował konkurs na wielkanocne pisanki. 
Stryszawa
0
25 marca 2022 w Ośrodku Dziedzictwa Kulturowego w Stryszawie odbył Gminny Konkurs Recytatorski.  Były to eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych. W tegorocznym konkursie wzięło udział 25 uczestników z klas 0-5. 
Stryszawa
2
Wiosna to czas odnawiania się przyrody i początek nowego życia. Gmina Stryszawa dołączyła więc do zmian na lepsze, dbając o lokalną przyrodę i otoczenie.
Stryszawa
0
9 marca 2022 roku w  Gminie Stryszawa odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W organizacji konkursu Gminę Stryszawa wsparła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.
Stryszawa
0
Do 15 kwietnia w Galerii Gminnego Ośrodka Kultury w Stryszawie / Beskidzkiego Centrum zabawki Drewnianej można oglądać nową Wystawę pt. „Pejzaże w fotografii Katarzyny Hadki”.
Stryszawa
0
W gminie Stryszawa powstały dwa punkty zbiórki darów rzeczowych dla potrzebujących z Ukrainy.
Stryszawa
0
W wyniku ataku Rosji na Ukrainę tysiące obywateli straciło dach na głową lub w obawie o własne życie zdecydowało się na ucieczkę z kraju ogarniętego wojną. W związku z tą dramatyczną i bezprecedensową we współczesnej historii sytuacją, Wójt Gminy Stryszawa zwraca się z apelem do mieszkańców Gminy Stryszawa, którzy mają możliwość i wolę przyjęcia uchodźców wojennych do swoich domów lub mieszkań, o kontakt z Urzędem Gminy.