Stryszawa
Stryszawa
0
Trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację 22-letniego Jakuba ze Stryszawy.
Stryszawa
0
19 czerwca 2022 r. z boiska sportowego w Stryszawie wystartował maraton rowerowy MTB. Wyścigi rowerowe od lat ściągają do Stryszawy miłośników kolarstwa i turystyki rowerowej. Maraton MTB to cykl zawodów kolarstwa górskiego, odbywających się w południowej części województwa małopolskiego.
Stryszawa
2
Od dziś na obiekcie Centrum Sportu i Rekreacji w Stryszawie rozpoczyna się 25. Święto Zabawki Ludowej. W programie imprezy zaplanowano wiele atrakcji. Szczegóły na plakacie.
Stryszawa
2
OSP w Krzeszowie bardzo mocno włączyła się w akcję zorganizowaną pomysłem jednego ze strażaków. Druhowie postanowili posprzątać swoją miejscowość.
Stryszawa
0
Rodzina, bliscy, przyjaciele oraz mieszkańcy żegnali w środę tragicznie zmarłego 34-letniego mieszkańca Stryszawy.
Stryszawa
1
Osoby fizyczne będące właścicielami lub współwłaścicielami budynków  lub lokali mieszkalnych usytuowanych  w granicach administracyjnych Gminy Stryszawa planujące wymianę źródeł ciepła mogą składać wnioski o przyznanie dotacji celowej.
Stryszawa
0
Tradycyjnie już przed okresem świąt Wielkiej Nocy Gminny środek Kultury w Stryszawie zorganizował konkurs na wielkanocne pisanki. 
Stryszawa
0
25 marca 2022 w Ośrodku Dziedzictwa Kulturowego w Stryszawie odbył Gminny Konkurs Recytatorski.  Były to eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych. W tegorocznym konkursie wzięło udział 25 uczestników z klas 0-5. 
Stryszawa
2
Wiosna to czas odnawiania się przyrody i początek nowego życia. Gmina Stryszawa dołączyła więc do zmian na lepsze, dbając o lokalną przyrodę i otoczenie.
Stryszawa
0
9 marca 2022 roku w  Gminie Stryszawa odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ph. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. W organizacji konkursu Gminę Stryszawa wsparła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej.