Stryszawa
Stryszawa
0

Po raz czwarty Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie zorganizował Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. W tegorocznych rozgrywkach szachowych ostatecznie wzięło udział 19 osób.

Stryszawa
0

W świeżo odrestaurowanym Domu Zabawkarza przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie, odbył się wieczór poezji Stana Mauritsa. Wiersze zinterpretowała i przedstawiła przed publicznością młodzież z Grupy SYNAPSY.

Stryszawa
1

W Zespole Szkół Samorządowych w Krzeszowie, w Szkole Podstawowej w Kukowie, Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lachowicach oraz w Szkole Podstawowej nr 2 w Stryszawie i Szkole Podstawowej nr 3 w utworzono nowe gabinety lekarskie dla dzieci i młodzieży. Koszt zakupu sprzętu wyniósł 6 700 zł.

Stryszawa
0

W minionym roku Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie realizował zadanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Infrastruktura domów kultury.

Stryszawa
0
Zapraszamy na niezwykły koncert charytatywny Antoniny Krzysztoń dla Szczepana Kachnica z Bieńkówki.
Stryszawa
0

W studenckim schronie turystycznym „Pod Solniskiem” (inaczej chatka na Adamach) odbył się XIV Karpacki Finał WOŚP. Plan dnia zawierał pokaz pierwsze pomocy przedmedycznej, „z Hajerem dookoła świata” oraz koncert GŁODSOON akustycznie.

Stryszawa
0

Porządna dawka ciepła od dzieci dla starszych przypomina o magii świąt. Tak najkrócej można powiedzieć o inicjatywie stryszawskiej młodzieży.

Stryszawa
0

W miniony weekend w OSP Lachowice zorganizowano opłatkowe spotkanie wigilijne, podczas którego przy jednym stole zasiedli biedniejsi mieszkańcy regionu, chorzy i samotni oraz organizatorzy i osoby zaangażowane w realizację tego przedsięwzięcia.

Stryszawa
4

W Stryszawie zakończono prace polegające na remoncie zabytkowego budynku usytuowanego przy Gminnym Ośrodku Kultury. Rezultat prac, radni oraz goście mogli podziwiać podczas Sesji Rady Gminy Stryszawa, która wyjątkowo odbyła się w tym właśnie budynku.

Stryszawa
1

„Co ma być to będzie..” to trzecia, ostatnia część Tryptyku Stryszawskiego. Zapraszamy na premierę do remizy OSP Stryszawa 3 grudnia o godz. 17.00.