Powiat
Powiat
0

Dobiegła końca piąta, jubileuszowa akcja "Suskie Wariaty dzieciom!"

Powiat
0
Już w najbliższą niedzielę w Zespole Szkół przy ul. Wolności 53 w Makowie Podhalańskim rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej połączony z szeregiem innych atrakcji. Organizatorzy postawili sobie bardzo ambitny, dobroduszny oraz godny naśladowania cel, który łączy ze sobą przyjemne z pożytecznym. Motywem przewodnim tak wielkiego przedsięwzięcia jest zbiórka jak największej kwoty pieniężnej dla Podopiecznych OREW i WTZ w Juszczynie oraz dla uczniów Szkoły Specjalnej w Makowie.
Powiat
8
Tegoroczny Powiatowy Konkurs "Światy, Podłaźniki i Pająki", który organizowany jest głównie w celu pielęgnowania regionalnego dziedzictwa kulturowego poprzez popularyzację dawnych, tradycyjnych elementów świątecznej plastyki obrzędowej, został w tej edycji wzbogacony o akcenty związane z obchodami Święta Niepodległości.
Powiat
0

Od 9 grudnia pojedziemy bez komunikacji zastępczej, modernizowaną linią między Skawiną a Suchą Beskidzką. Pasażerowie skorzystają z nowych peronów, w Radziszowie i w Podolanach. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kontynuują inwestycję za 192 mln zł, której efektem staje się lepsza komunikacja z Krakowa do Zakopanego.

Powiat
1
Wsparcie finansowe z budżetu Województwa Małopolskiego dla eksperymentu pedagogicznego  -  ,, Technik Jeździectwa” prowadzonego w Zespole Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie.
Powiat
0
1 grudnia w Białce na Siłowni Trenuj.tv Gym odbyła się 4 Edycja Turnieju Pompek.
Powiat
0

Budowa turystycznego wizerunku i rozpoznawalności polsko-słowackiego, pogranicznego regionu pod Babią Górą, jako terenu o znacznym potencjale kulturowym i przyrodniczym były głównym celem projektu realizowanego od grudnia ubiegłego roku przez Powiat Suski.

Powiat
0
Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach realizacji projektu pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” ogłasza nabór dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej na terenie Małopolski. 
Powiat
0
„Czekam na wiatr, co rozgoni
Ciemne skłębione zasłony
Stanę wtedy na "RAZ!"
Ze słońcem twarzą w twarz!”
Powiat
6

W minionym tygodniu pracownicy socjalni w całym kraju mieli swoje święto. Z tej okazji w makowskim DPS Orkiestra Smyczkowa Szkoły Muzycznej z Suchej Beskidzkiej. Wzruszający koncert pozwolił wszystkim zebranym przenieść się magiczny świat muzyki, a ciepłe powitanie i gościna pracowników DPS na długo zostanie w naszej pamięci.