Powiat
Powiat
0
Pandemia koronawirusa zbiera kolejne żniwo w rozkładach lokalnych busów na terenie powiatu suskiego. Tym razem ograniczenia kursów wprowadzone zostają na linii z Jordanowa do Suchej Beskidzkiej.
Powiat
3
W powiecie suskim w ciągu ostatniej doby odnotowano tylko 4 nowe przypadki zachorowań. Tak małej liczby zachorowań już dawno nie obserwowaliśmy.
Powiat
2

Czym jest hejt i mowa nienawiści oraz jak reagować, gdy nasze dziecko spotka się z agresją w Internecie, szkole czy na ulicy? Prezentujemy animowany spot profilaktyczny związany z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży.

Powiat
0
W ciągu ostatniej doby w powiecie suskim odnotowano 29 nowych przypadków koronawirusa. Niestety zmarł też kolejny mieszkaniec naszego powiatu.
Powiat
6

Podczas szóstego naboru, do garnizonu małopolskiego przyjęto 74 nowych policjantów. W siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie ślubowanie złożyło 11 policjantów. Pozostali funkcjonariusze ze względu na stan epidemiologiczny, ślubowali w jednostkach macierzystych.

Powiat
4
W ciągu ostatniej doby w powiecie suskim odnotowano 31 nowych przypadków koronawirusa.
Powiat
0
Zamieszczamy trzy ogłoszenia Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy. 
Powiat
0
W ciągu ostatniej doby w powiecie suskim odnotowano 35 nowych przypadków koronawirusa. W sumie w miniony weekend nowych zakażeń pojawiło się 113 ( 25 w gminie Stryszawa,  23 w gminie Maków Podhalański, 15 w gminie Budzów, 12 w gminie Jordanów, 12 w gminie Sucha Beskidzka, 10 w gminie Zembrzyce, 9 w gminie Zawoja, 4 w m. Jordanów i 3 w gminie Bystra-Sidzina). Niestety w weekend zmarł kolejny mieszkaniec powiatu suskiego chory na koronawirusa.
Powiat
1
Już w sumie ponad 2800 mieszkańców powiatu suskiego zachorowało na koronawirusa.
Powiat
5
W sobotę odbyła się konferencja prasowa Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Wiceprezesa Rady Ministrów, ministra rozwoju, pracy i technologii Jarosława Gowina oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Na konferencji przedstawiono kompleksowy plan działania na nadchodzący czas – 100 dni solidarności w walce z COVID-19. W najbliższym czasie planowane są testy przesiewowe dla mieszkańców trzech województw, m. in. testowani mają być mieszkańcy województwa małopolskiego.