Powiat
Powiat
3

Arcybiskup Marek Jędraszewski podpisał nominacje na księży. Jakie zmiany nastąpią w parafiach powiatu suskiego?

Powiat
0

Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na zielonym szlaku turystycznym prowadzącym z Zawoi Centrum na Halę Krupową, w leśnictwie Skawica  w oddziałach 379 i 384 i obejmują w sumie odcinek około 200 m.

Powiat
0
23 czerwca 2019r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej wspólnie z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz przy udziale Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej i Urzędu Miasta Sucha Beskidzka zorganizowała po raz już siódmy Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
Powiat
0

Stacje Leńcze, Stronie, Stryszów, razem z przebudowanymi wcześniej, to już 9 stacji i przystanków, które zapewnią komfortową obsługę na linii Kraków – Zakopane. Efektem kolejnego etapu inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., poza peronami, są m.in. nowe tory między Skawiną, a Suchą Beskidzką oraz Nowym Targiem, a Szaflarami. Zakres prac pozwala na wakacyjny powrót pociągów.

Powiat
3

Asp. Krzysztof Błachut wygrał eliminacje wojewódzkie turnieju dla kierowników rewirów dzielnicowych w ramach XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „ Dzielnicowy Roku”.

Powiat
1
10 czerwca 2019 roku odbył się finał VII edycji Konkursu Literackiego "Po co pisać do szuflady..." organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodowskiej-Curie i Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej pod patronatem Stowarzyszenia Twórczego Artystyczno-Literackiego z siedzibą w Krakowie.
Powiat
0
Za budynkiem Nadleśnictwa w Suchej Beskidzkiej odbył się kolejny piknik rodzinny organizowany przez UKS Jasień, na którym nie zabrakło policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.
Powiat
4
17 czerwca 2019 roku mł.insp. Dariusz Drobny Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej oraz policjanci i pracownicy Policji serdecznie powitali nadkomisarza Marcina Kaczmarka, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie powierzył pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej.
Powiat
0
Już w sobotę 22 czerwca odbędzie się kolejna edycja wielkiego hitu Dni Ziemi Suskiej, jakim w ciągu czterech lat stała się organizowana przez Bibliotekę Suską Wielka Gra Miejska. To cieszące się ogromnym zainteresowaniem, zorganizowane z epickim rozmachem wydarzenie zawsze gromadzi komplet graczy i za każdym razem pozwala przenieść się uczestnikom do innej rzeczywistości.
Powiat
0
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Suskiego, wręczono nagrody dla laureatów XV Powiatowego Konkursu Plastycznego „Upcykling”.