Powiat
Powiat
3
RZGW w Krakowie we współpracy z gminami Mucharz, Stryszów, Zembrzyce zorganizował kolejną akcję sprzątania terenów wokół Jeziora Mucharskiego. W akcje zaangażowanych było blisko 200 osób.
Powiat
0
Od dnia 20 października do 14 grudnia 2019 roku zarządca infrastruktury kolejowej Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wdraża kolejne zmiany czasowe do rozkładu jazdy pociągów pasażerskich 2018/2019. Zmiany zostają wprowadzone w ramach V cyklu zmienionej organizacji ruchu pociągów, wynikającej ze zmiany układu prac modernizacyjnych i naprawczych realizowanych przez Zarządcę na terenie województwa małopolskiego.
Powiat
3
15 października 2019 r. starosta suski Józef Bałos i wicestarosta Zbigniew Hutniczak wręczyli dyrektorom i nauczycielom szkół i placówek oświatowych powiatu nagrody starosty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Powiat
1

W czwartek 10 października br. w budynku Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie wicestarosta Zbigniew Hutniczak odebrał dwie promesy dla Powiatu Suskiego w związku z przygotowanymi przez Wydział Edukacji dwoma projektami na lata 2020-2023. Promesy w imieniu marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego i wicemarszałka Łukasza Smółki przekazali wicestaroście Rafał Bochenek i Iwona Gibas.

Powiat
10
Znamy już nazwiska parlamentarzystów w naszym okręgu wyborczym. Prawo i Sprawiedliwość będzie mieć w Sejmie 6 zaś Koalicja Obywatelska 2 przedstawicieli. PiS będzie mieć też swojego senatora.
Powiat
34

Państwowa Komisja Wyborcza dysponuje już danymi ze wszystkich 61 obwodowych komisji wyborczych na terenie powiatu suskiego.

Powiat
5
Już w najbliższą niedzielę 13 października 2019 odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Przeprowadziliśmy ankietę wśród czytelników naszego portalu. Jak zapowiada się frekwencja?
Powiat
2

Reagowanie i wykonywanie ustawowych zadań Policji w przypadku zaistnienia zdarzeń o charakterze kryzysowym we współdziałaniu z systemem kierowania realizacją zadań obronnych na terenie województwa małopolskiego,  to główny temat ćwiczeń obronnych pod kryptonimem „Małopolska 2019”. Głównym organizatorem ćwiczeń był Wojewoda Małopolski.

Powiat
13
Do 15 października  2019  r. odbywać  się będą  spotkania z Mieszkańcami  z którymi Powiat Suski  podpisał  umowy w zakresie  realizacji 2000 instalacji : 1365 instalacji solarnych, 546 instalacji  fotowoltaicznych, 89 powietrznych  pomp ciepła.
Powiat
0

W związku z wykonywaną przebudową od dnia 07.10.2019 r. zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na drodze powiatowej nr 1707K Brody – Palcza.