Powiat
Powiat
0

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje, że 2 grudnia 2019 roku w Stryszawie został znaleziony, a następnie przekazany policjantom telefon komórkowy marki iPhone wraz z kartą SIM. Aktualnie telefon jest zablokowany.

Powiat
3

Rozpoczął się kolejny sezon na lodowiskach w Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim.

Powiat
15
Podpisanie umowy dzierżawy z Gminą Stryszów było tematem spotkania Prezesa Wód Polskich Przemysława Dacy z dziennikarzami. W konferencji wzięli również udział Dyrektor RZGW w Krakowie Małgorzata Sikora, wójt Gminy Stryszów Szymon Duman, Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas oraz przedstawiciele małopolskich instytucji.
Powiat
0
Listopad 2019 r. można spokojnie nazwać, że jest miesiącem edukacji dorosłych mieszkańców naszego powiatu w tematach narkotyków. Posiadana przez Komendę Powiatową Policji w Suchej Beskidzkiej walizka edukacyjna cyklicznie odwiedza miejsca, gdzie jest potrzeba profilaktyki w zakresie przeciwdziałania zażywania substancji psychoaktywnych. Wewnątrz jej znajdują się przedmioty, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają podejrzanie, a których znalezienie u dziecka może oznaczać, że ma ono kontakt ze środkami odurzającymi. Pomysłowość dzieci nie zna granic i jest coraz większa, dlatego też prelekcja z udziałem walizki ma służyć temu, aby dorośli lepiej przyjrzeli się swoim pociechom lub swoim bliskim.
Powiat
0
Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące realizowanych projektów „Kierunek Kariera” oraz „Nowy start w Małopolsce”
Powiat
1

Placówka SG w Zakopanem włączyła się w zbiórkę nakrętek dla Lenki, która urodziła się z rzadką wadą Tiabial Hemimelia obu nóżek.

Powiat
2
Tłumy pożegnały st.sierż. Pawła Burdyla, funkcjonariusza Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Jordanowie, który zginął podczas wspinaczki na górę Kazalnica Mięguszowiecka. W uroczystościach pogrzebowych w Zawoi, oprócz rodziny, bliskich, przyjaciół, a także mieszkańców Zawoi, Pawła żegnała duża ilość ratowników GOPR. Policję reprezentowało ścisłe kierownictwo m.in. w imieniu Komendanta Głównego Policji insp. Piotr Kulesza-Zastępca Dyrektora Biura Prewencji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie insp. Piotr Morajko – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie, a suską Policję Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej insp. Dariusz Drobny.
Powiat
0
W hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej w piątek 22 listopada odbyła się uroczystość podsumowująca współzawodnictwo sportowe szkół w powiecie suskim w roku szkolnym 2018/2019.
Powiat
0
W dniu 14 listopada br. komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu plastycznego pn. „Bezpieczne przejścia dla pieszych w Powiecie Suskim – kontynuacja 2019 r.”

Powiat
0

21 listopada 2019 r. w gościnnych progach Liceum Ogólnokształcącego nr I w Suchej Beskidzkiej odbyła się osiemnasta już edycja Powiatowego Dyktanda Ortograficznego, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie przy współudziale Starostwa Powiatowego i LO nr I.