Powiat
Powiat
0
20 czerwca 2018r. o godz. 10.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzcy i wyróżnionych w konkursie na „Maskotkę suskiej Policji”. Niestety zabrakło jednak samej maskotki Policka, gdyż mimo najszczerszych chęci, nie dojechał na spotkanie. 
Powiat
2

19 czerwca 2018 roku ogłoszono wyniki VI edycji Konkursu Literackiego „Po co pisać do szuflady…”.

Powiat
0

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Powiat
1

12-13 czerwca br. na terenie powiatu suskiego odbyło się wieloszczeblowe ćwiczenie wojewódzkie pod kryptonimem „POZYTRON 2018”.

Powiat
0

W czwartek 15 czerwca br., małopolscy inspektorzy przeprowadzili kontrolę autobusu, którym grupa ok 40 uczniów miała wyjechać na wycieczkę z Krakowa do Zawoi.

Powiat
0
9 czerwca 2018 r. w Zawoi odbył się Powiatowy Konkurs Gawędziarzy, Śpiewaków i Instrumentalistów Ludowych „Podbabiogórskie Posiady”.
Powiat
0
W niedzielę 10 czerwca 2018 r. w Łętowni odbył się  XXIV Rejonowy Przegląd Orkiestr Dętych "ECHO", będący jednocześnie eliminacją do XLI Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych "Echo Trombity".
Powiat
0
10 czerwca nastąpiła korekta kolejowego rozkładu jazdy, która przyniosła kilka bardzo ciekawych zmian na linii Żywiec – Sucha Beskidzka.
Powiat
0

Indywidualny numer i telefony alarmowe na żółtej naklejce zwiększą poziom bezpieczeństwa na skrzyżowaniach drogi i toru. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oznakowały łącznie blisko 14 tys. przejazdów kolejowo-drogowych, w tym ponad 500 przejść dla pieszych.

Powiat
0

Wydział Środowiska Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej organizuje Powiatowy Konkurs Filmowy.