Powiat
Powiat
0

Policja zachęca uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w Małopolskim Konkursie na Animację z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego pn. "PATRZEĆ I BYĆ WIDOCZNYM". Tematyka konkursu dotyczy bezpieczeństwa pieszych na drodze.

Powiat
0
Kolejny niepokojący raport z suskiego sanepidu. W ciągu ostatniej doby w powiecie suskim odnotowno 6 nowych zachorowań na koronawirusa ( 3 w gminie Jordanów i po jednym w gminach: Budzów, Maków Podhalański i Sucha Beskidzka). Dodatkowo pogorszył się stan zdrowia czterech osób i konieczna jest ich hospitalizacja. Walkę z chorobą wygrało kolejne 10 osób ( 6 z gminy Jordanów, 2 z gminy Sucha Beskidzka i po jednej z gmin Budzów i Zawoja)
Powiat
1
Już w sumie 372 przypadki koronawisusa w powiecie suskim. Dwa nowe zakażenia odnotowano w gminie Jordanów. Walkę z chorobą wygrały kolejne cztery osoby z gminy Jordanów.
Powiat
1
Rośnie liczba mieszkańców powiatu suskiego chorych na koronawirusa. W ciągu ostatniej doby odnotowano 9 nowych zachorowań (3 w gminie Jordanów, po 2 w gminach Budzów i Zawoja i po jednym w gminach Bystra - Sidzina i Sucha Beskidzka) Walkę z chorobą wygrało kolejnych 6 osób (4 z gminy Zawoja i po jednej osobie z gmin Budzów i Maków Podhalański)
Powiat
1
Zmiana ogłoszenia Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z dnia 1 września 2020 roku w sprawie możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Pomoc dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19” w ramach działania „Wyjątkowe tymczasowe wsparcie dla rolników, mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw szczególnie dotkniętych kryzysem związanym z COVID-19” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, w zakresie terminu składania.
Powiat
6
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o wprowadzeniu nowych stref żółtych i czerwonych. Od soboty w strefie żółtej znajdzie się powiat suski.
Powiat
0
Komunikaty Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Suchej Beskidzkiej
Powiat
0
Na początku ubiegłego roku opisywaliśmy sądową batalię firmy Hypernet, ISP z Harbutowic w Małopolsce, który próbował udowodnić, że zrealizowana przez nią inwestycją jest przyłączem a nie linią telekomunikacyjną.
Powiat
2
Kolejny niepokojący raport z suskiego sanepidu. W ciągu ostatniej doby w powiecie suskim odnotowno 6 nowych zachorowań na koronawirusa ( 3 w gminie Zawoja, 2 w gminie Jordanów i jedno w gminie Zembrzyce). Dodatkowo pogorszył się stan zdrowia dwóch osób i konieczna jest ich hospitalizacja. Walkę z chorobą wygrała kolejna osoba z gminy Jordanów.
Powiat
3
Co się stało, że niedawno wyremontowana droga powiatowa Zawoja - Przysłop - Stryszawa znowu jest remontowana?