Powiat
Powiat
0
Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w siedzibie starostwa powiatowego wręczono nagrody dyrektorom i nauczycielom szkół i placówek prowadzonych przez powiat suski.
Powiat
0
Zakończone zostały prace remontowe w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej. 
Powiat
0
Od stycznia 2021 roku Powiat Suski jest jednym z 28 współbeneficjentów projektu zintegrowanego LIFE IP MAŁOPOLSKA "Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla klimatu i energii dla województwa małopolskiego".  To drugi w województwie ekologiczny projekt LIFE obok programu dedykowanego poprawie jakości powietrza.
Powiat
0
Urząd Gminy Bystra-Sidzina informuje, że w związku z planowaną przebudową przejazdu kolejowo-drogowego linii kolejowej nr 98, realizowanego przez Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. w ramach zadania pn. „Prace na odcinku linii kolejowej nr 98 Sucha Beskidzka- Chabówka,  od dnia 20.10.2021 do dnia 21.10.2021 r. zamknięty zostanie powyższy przejazd kolejowy.
Powiat
0
Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na niebieskim szlaku turystycznym prowadzącym z Tarnawy Górnej w kierunku Schroniska PTTK na Leskowcu w leśnictwie Tarnawa. Prace prowadzone są na terenie oddziału 144, 145 oraz 146 na odcinku 1700 metrów.
Powiat
0
Już jutro odbędzie się tradycyjne święto myśliwych, leśników i jeźdźców organizowane na osiedlu Jurki w ramach XX Powiatowego Hubertusa.
Powiat
1
Firma International Management Services Sp. z o.o. opracowuje obecnie, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego wstępne studium planistyczno-prognostyczne dla projektu pn.: "Rewitalizacja linii kolejowej nr 97 na odc. Sucha Beskidzka – Żywiec celem usprawnienia połączenia Kraków – Żywiec".
Powiat
0

Uroczyste przekazanie systemu „Bramek ABC” (Automated Border Control) miało miejsce dzisiaj w hali przylotów na terminalu pasażerskim Kraków Airport. W uroczystości wzięli udział: Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka, Zastępca Komendanta Karpackiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Renata Obrzut, Komendant Placówki Straży Granicznej w Krakowie-Balicach ppłk SG Winicjusz Tęczar oraz Prezes Kraków Airport Radosław Włoszek.

Powiat
0
Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na zielonym szlaku turystycznym prowadzącym z Zawoi Centrum w kierunku Hali Krupowej w leśnictwie Skawica. Prace prowadzone są na terenie oddziału 377, 378 oraz 379 na odcinku 1100 metrów.
Powiat
0

Jeżeli nie uda się zrekrutować brakującej liczby wolontariuszy, skala pomocy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości na terenie województwa małopolskiego będzie w tym roku zdecydowanie mniejsza. To już ostatni moment, by zgłosić się do wolontariatu. Można to zrobić za pośrednictwem strony www.superw.pl.