Powiat
Powiat
0
Koronawirus: Statystyki z ostatnich dni wskazują, że sytuacja epidemiologiczna w powiecie suskim ustabilizowała się na podobnym poziomie.
Powiat
0
Rząd luzuje niektóre obostrzenia w czasie pandemii. Zmiany wchodzą w życie od 15 maja.
Powiat
0
W wyniku Covid zmarł kolejny mieszkaniec  powiatu suskiego.
Powiat
0
Koronawirus: Choroba zabrała kolejne życie.
Powiat
0
Informujemy, że mieszkańcy powiatu suskiego mogą bezpłatnie wykonać przesiewowe badania jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu! Przeprowadza je klinika Allmedica w Mszanie Dolnej.
Powiat
0
Rząd zdecydował się dokonać korekt w planie znoszenia obostrzeń. Przyspieszamy otwarcie instytucji kultury o tydzień. Kina, filharmonie czy teatry będą mogły działać od 21 maja - poinformował premier Mateusz Morawiecki. Ponadto poluzowanie obostrzeń zaplanowane na 29 maja zostanie przesunięte o jeden dzień.
Powiat
0
Zmarło kolejnych dwóch mieszkańców powiatu suskiego chorych na koronawirusa.
Powiat
0
W niedzielę Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane o ilości zakażeń. W powiecie suskim odnotowano nieco mniejszą dobową liczbę nowych przypadków koronawirusa niż w ostatnich dniach.
Powiat
7
Z okazji Dnia Strażaka Prezydent Andrzej Duda spotkał się ze strażakami ochotnikami jednostki OSP w Makowie Podhalańskim Dolnym. Prezydent podkreślał, że strażacy ochotnicy są sercem polskiej straży pożarnej.
Powiat
0
W powiecie suskim w ciągu ostatniej doby wykonano 93 testy i odnotowano 8 nowych zakażeń.