Powiat
Powiat
0
4 lutego br. ( sobota ) od godziny 10 do 14, na stokach narciarskich „Wojtek” i ‘Baca” w Zawoi Czatoża, odbędą się działania „Bezpieczne ferie”, podczas których Policja i inne służby będą promować bezpieczny wypoczynek w górach, a także na zorganizowanych terenach narciarskich.
Powiat
0
Babiogórski Park Narodowy informuje, że od dnia 4 lutego zostaną udostępnione szlaki dla narciarzy na terenie Parku.
Powiat
8
Projekt Współpracy pn. "Rowerowe podróże od Podbabiogórza przez Wadovianę, Dolinę Karpia do Doliny Soły"- etap I zakończony.
Powiat
0
We wtorek 24 stycznia 2023 r. w Szkole Podstawowej w Stryszawie oraz Marcówce policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przeprowadzili dla rodziców i nauczycieli praktyczne szkolenie z wykorzystaniem narzędzia, jakim jest walizka profilaktyczna z imitacjami środków odurzających oraz przedmiotami pomocniczymi.
Powiat
0
Przy sprzyjającej aurze będzie można aktywnie wypocząć na bezpiecznych lodowiskach.
Powiat
0
Suski szpital zaprasza przyszłe mamy do udziału w Dniu Otwartym Oddziału Ginekologiczno – Położniczego Szpitala w Suchej Beskidzkiej.
Powiat
0
W dniach 20-21 stycznia 2023r., zgodnie z ostrzeżeniami IMGW, na terenie powiatu suskiego wystąpiły intensywne opady śniegu. W związku z tym opadem strażacy w okresie 20 – 24 stycznia 2023r. interweniowali 83 razy.
Powiat
0
Styczeń to miesiąc, w którym co roku ma miejsce rozstrzygnięcie powiatowego konkursu „Babiogórska Szopka Regionalna”.
Powiat
0
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krakowie w związku ze stwierdzonymi ogniskami wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) na terenie województwa małopolskiego, informuje o ukazaniu się apelu Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu.
Powiat
0
Aby uzyskać zwrot podatku akcyzowego, w terminie od 1 lutego 2023 r. do 28 lutego 2023 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta, burmistrza lub prezydenta miasta, w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia 2022 r. do 31 stycznia 2023 r.