Sport
Piłka nożna
0
Intensywny czas o sporym natężeniu czeka A-klasowe drużyny z naszego powiatu. Nasi przedstawiciele zarówno w grupie Wadowice jak i Podhale zagrają bowiem co trzy dni, a więc systemem, który najbardziej przypomina angielską Premier League. Sobota – środa – sobota, a więc włączamy tryb sport! Czyż nie tego chcę każdy fan, dla którego piłka nożna jest czymś więcej niż tylko kopaniem przedmiotu przez 22 gości?! Na majówkową zapowiedź przyjdzie jeszcze czas. Teraz skupmy się na tym co w nadchodzący weekend, a tam… derbowe starcia elektryzują najbardziej.
Piłka nożna
2
Babia Góra Sucha Beskidzka odnosi kolejne zwycięstwo. Jak zwykle nie było łatwo liderowi A-klasy. Tym razem sporo krwi suszanom napsuł zespół z Zawoi.
Piłka nożna
1
Zanim przejdziemy do tematu, a więc do tego co działo się w Wielką Sobotę na stadionie w Zembrzycach – grzechem byłoby nie napisać ponownie kilku zdań o nowoczesnym Centrum Rekreacji i Wypoczynku powstałym w tejże miejscowości. O tym, że sport to zdrowie wiemy nie od dziś. Osoby aktywne fizycznie mają lepszą kondycję, są wydajniejsze, posiadają więcej energii jednocześnie mniej się męczą. Sylwetka poprawia samopoczucie, a satysfakcja po treningu humor. Mózg staje się dotleniony, a z nim nasze zdrowie staję się odporniejsze. Na te i inne pozytywne aspekty związane ze sportem postawiono właśnie w Zembrzycach.
Piłka nożna
0
Wielka Sobota to czas szczególny. Z jednej strony dzień ten jest czasem oczekiwania, ciszy, milczenia, a z drugiej – tej w aspekcie sportowym – dniem pracowitym gdyż na lokalnych stadionach do rywalizacji przystąpią drużyny z niemal wszystkich lig.
Piłka nożna
0
Ziąb, chłód i do pełni wiosny jeszcze daleko – takowe spotkanie zarówno pod względem pogody jak i widowiska mogliśmy zaobserwować w sobotnie popołudnie w Makowie Podhalańskim. Pomimo panującej aury ligowcy musieli jednak walczyć o punkty, a licznie zgromadzeni kibice musieli walczyć z… zimnem, bo samo widowisko do czerwoności nie rozpaliło.
Piłka nożna
0
Na lokalnych boiskach grają drużyny z powiatu suskiego.
Piłka nożna
1
Kibice Babiej Góry nie mogą narzekać na nudę podczas meczów swojej drużyny. Po raz kolejny suszanie przegrywali do przerwy, aby w drugiej odsłonie pokazać zupełnie inne oblicze. I to jakie oblicze! Zawodnicy Grzegorza Kmiecika w drugiej połowie nie tylko odrobili straty, ale zaaplikowali swoim rywalom aż pięć goli.
Piłka nożna
3
Po raz kolejny sympatycy piłki nożnej z powiatu suskiego zorganizowali wyjazd dla dzieci na mecz Wisła Kraków - Piast Gliwice, który zakończył się remisem 2:2.
Piłka nożna
0
Piłkarska wiosna w pełni. W ten weekend czekają nas zawsze elektryzujące lokalne derby. Do Suchej przyjeżdza Jałowiec, do Budzowa - Błyskawica Marcówka.
Piłka nożna
2
Przy wsparciu Wisły Kraków na początku poprzedniego miesiąca w naszym powiecie powstała Podhalańska Szkoła Futbolu "Biała Gwiazda". Podczas niedzielnego meczu z Legią Warszawa doszło do oficjalnego podpisania umowy współpracy. Patronem medialnym Szkoły jest PowiatSuski24.pl.