Sport
Inne
0
Na ten moment czeka wielu kibiców. Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski mają szansę wrócić na tereny województwa małopolskiego. Wszystko za sprawą Valvoline Rajdu Małopolski, którego trzecia edycja została zgłoszona do kalendarza RSMP 2023. Zawody z bazą w Makowie Podhalańskim zebrały wiele pozytywnych opinii, w tym najważniejszą — obserwatora Polskiego Związku Motorowego — i zgłosiły swoją chęć do organizacji rajdu najwyższej rangi.
Piłka nożna
0
MKS Babia Góra Sucha Beskidzka nawiązuje współpracę z Akademią Treningu Bramkarskiego.
Piłka nożna
0
Alessio Valion wiosną reprezentował barwy suskiej Babiej Góry. W piątek 19-letni zawodnik podpisał kontrakt z 14-krotnym mistrzem Polski.
Piłka nożna
0
Komisja Gier Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice rozlosowała I Rundę Pucharu Polski sezonu 2022/2023, która odbędzie się w dniach 23/24 lipiec 2022r. Do gry powraca reaktywowana drużyna seniorów LKS Błyskawica Marcówka.
Piłka nożna
0
Wyjazd suskiego klubu do wicelidera miał pokazać jak duży dystans oddziela Babią Górę od zespołów, które nie muszą z niepokojem spoglądać się za siebie w ligowej tabeli. W pierwszej połowie spotkania zobaczyliśmy przepaść, którą doskonale ilustrowało 27 punktów różnicy między drużynami. Po zmianie stron można jednak było się zastanawiać, która z ekip na boisku gra o awans.
Piłka nożna
0
W nowych miejscach większość z nas nie czuje się sobą. Dyskomfort znika w momencie oswojenia nowego adresu. Na boisku nie ma jednak na to czasu. Babia Góra po raz pierwszy w swojej historii pojechała na ligowe spotkanie do Rajska. Na obiekcie zeszłorocznego czwartoligowca zagrała jeden ze swoich najsłabszych meczów od powrotu do okręgówki.
Piłka nożna
0
Poznaliśmy nowe władze Babiej Góry Sucha Beskdzka.
Piłka nożna
0
Wyjazd do Jaworzna był dla Łukasza Jagody pierwszym sprawdzianem przeciwko drużynie, której plan na sezon nie obracał się wokół przetrwania w okręgówce lub zajęcia bezpiecznej pozycji w środku tabeli. Ostatnie spotkanie Babiej Góry w 2021 roku miało pokazać jaki sportowy dystans oddziela suski klub od zespołów liczących się w walce o najwyższe pozycje. Trudno jednak wyciągnąć puentę ze starcia, które przez godzinę Babia Góra rozegrała bez jednego gracza. Paradoks polega na tym, że... był to okres lepszej gry niż z pełną jedenastką.
Piłka nożna
2
Przez ostatnie 2 miesiące obiekt na Mickiewicza był piłkarsko plądrowany przez drużyny przyjezdne. W tym czasie kibice suskiego klubu w poszukiwaniu punktującej Babiej Góry musieli wyjeżdzać poza powiat suski. W minioną sobotę dostali jednak sygnał od zawodników, że to nie był ostatni rok ligi okręgowej w Suchej Beskidzkiej. Strefa spadkowa przed ostatnim jesiennym starciem przestała być największym kłopotem.
Piłka nożna
0

Tydzień temu suski klub po porażce z Brzeziną Osiek został odwieziony na OIOM. Tymczasem po minionym weekendzie nie tylko można już nawiązać kontakt z Babią Górą, ale pacjent jest gotowy nawet na wypisanie do domu. Za poprawę stanu odpowiada skuteczność, jaką zespół w ciągu 90 minut ostatni raz pokazał ponad rok temu.