Sport
Piłka nożna
0
Wrażenia po środowych starciach jeszcze nie opadły, a już nadszedł czas na zapowiedź weekendowych spotkań. Pracochłonny, energiczny ale i pełen zapału, wigoru – tak określić można początek sezonu w naszym powiecie. Być może brzmi to jak zdarta płyta ale mimo, że każdy ze świata sportu lubi taki tryb to i tak podwójnie docenić należy wszystkich. Tak więc łapiemy oddech i wszyscy na stadiony!
Piłka nożna
1
Po lekkoatletycznych sukcesach Polaków na ME w Berlinie, przyszedł czas na graną środę w naszym powiecie. Środowe podwójne Święto, opiewało w kilka ciekawych spotkań. Wybraliśmy wg redakcji to najciekawsze - z hattrickiem smaczków. Pierwszy z nich to derby, drugi przejście trenera, trzeci spotkanie beniaminka ze spadkowiczem. Pogoda sprzyjała, kibice dopisali, a sam mecz mógł się podobać. Zapraszamy na relację ze spotkania Naroże Juszczyn – Żuraw Krzeszów.
Piłka nożna
0
Intensywny, dynamiczny, ze wzmożoną aktywnością oraz sporym natężeniem - tak określić można początek sezonu 2018/2019 w naszym powiecie. Wszystko za sprawą terminarza rozgrywek, który od samego początku włączył tryb sport. Tryb ten to gra praktycznie co trzy dni, ale kiedy jak nie teraz, gdy wszyscy czują ogromny głód gry.
Sport
0

Zgodnie z tradycją, przed oficjalnych Memoriałem Henryka Łasaka, podczas mini wyścigu kolarskiego spotykają się najmłodsi miłośnicy tej dyscypliny sportu, aby wspólnie zawalczyć o podium.

Piłka nożna
3
Po wyczynach zawodowców z Warszawy w eliminacjach Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy przyszedł czas na zresetowanie i mecze lokalne. Babia Góra na własnym stadionie podejmowała Znicz Sułkowice Bolęcina, czyli amatorzy z amatorami. A jak się przekonaliśmy w czwartek, amatorzy nie muszą być gorsi od "zawodowców".
Sport
0

12 sierpnia zapraszamy do Kukowa na MISTRZOSTWA MDP W SPORCIE POŻARNICZYM 2018

Piłka nożna
2
Już w najbliższą sobotę, swoje rozgrywki rozpocznie większość drużyn z naszego powiatu. Po kilkutygodniowej przerwie, krótkim odpoczynku, rotacjach w zespołach i okresie przygotowawczym, przyszedł czas na start sezonu. W zapowiedziach przed każdą kolejką, przedstawiać będziemy kilka najwyżej notowanych zespołów oraz najciekawsze spotkania w dany weekend.
Inne
1
Przed nami 20. jubileuszowy Międzynarodowy wyścig kolarski Memoriał Henryka Łasaka. W sobotę zobaczymy zawodowców. W piątek natomiast zapraszamy wszystkich do udziału w Małym Wyścigu Łasaka.
Piłka nożna
2
24 sierpnia 2018 zapraszamy na mecz charytatywny dla Grzegorza! Na boisku LKS Strzelec Budzów zobaczyć będzie można byłe gwiazdy Ekstraklasy!
Piłka nożna
2
W upalne sobotnie popołudnie 4 sierpnia Błyskawica Marcówka pokonała wyżej notowanego rywala z Wysokiej po rzutach karnych. Bohaterem jedenastek był bramkarz Jacek Pindel, który obronił trzy z sześciu karnych!