Sport
Piłka nożna
0
Tempo Białka z kompletem punktów. Niby tylko za nami trzy kolejki, jednak zespół Krzysztofa Wądrzyka ma już na rozkładzie lokalnego rywala, czyli Garbarz Zembrzyce. Pierwszy punkt suskiej Babiej Góry, której mecze są obfitujące w bramki.
Inne
0
Estończyk Norman Vahtra z ekipy Cycling Tartu wygrał w Suchej Beskidzkiej 21. Memoriał Henryka Łasaka.
Piłka nożna
0
Lokalne rozgrywki rozpędzają się niczym Pendolino we Włoszczowej. W niedzięlę kolejne derby i to jakie. Tempo Białka podejmuje Garbarz Zembrzyce. Oba zespoły mają na koncie po dwie wygrane. Garbarz w czwartek pokonał już jednego rywala zza miedzy. Tym razem zespół Zdzisława Janika będzie miał znacznie trudniejsze zadanie.
Piłka nożna
0
15 sierpnia jest dniem szczególnym, ponieważ mieści nie jedno, a dwa ważne święta. Okazji do świętowania będziemy mieć jeszcze więcej, a to za sprawą lokalnych rozgrywek. W ten dzień kilka drużyn z naszego powiatu powalczy o ligowe punkty.
Piłka nożna
0
Po kilkutygodniowej przerwie, nadeszła pora aby wrócić do piłkarskich rozgrywek w ligach regionalnych. Choć przerwa ta, w porównaniu do zimowej trwała stosunkowo krótko, to i tak zapewne wielu z nas na pierwszą kolejkę czeka tak, jak na przyjaciela, który wisi pieniądze.
Piłka nożna
2
W miniony weekend rozegrano trzecią rundę Pucharu Polski. Dla zespołów z ligi okręgowej było to ostatnie przetarcie przed sezonem ligowym. Swoich kibiców zawiodła suska Babia Góra.
Inne
0
550 rowerzystów i biegaczy zawitało w sobotę 3 sierpnia 2019 do Lachowic.
Piłka nożna
1
Od kilku tygodni ruch w transferowym interesie trwa w najlepsze. Lokalne społeczeństwo nie nasyci się jednak tylko i wyłącznie Hazardami, Griezmannami i innymi czarodziejami futbolu. Na naszym rynku również nie brakuje rotacji, nowych/starych twarzy czy migracji, ale konkretem może poszczycić się zespół suskiej Babiej Góry.
Piłka nożna
0
SKILLS CAMP ONLYFUTBOL to indywidualne obozy piłkarskie dedykowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 13 lat. Bloki treningowe prowadzone są przez wykwalifikowaną i certyfikowaną kadrę trenerską zgodnie z System Szkolenia Only Futbol.
Piłka nożna
1
Nowy sezon rozgrywkowy z przytupem ruszy w przyszłym miesiącu, a już niebawem czekają nas pierwsze pojedynki w ramach Pucharu Polski. Dla drużyn z powiatu suskiego, puchary są bez wątpienia szansą, na zaistnienie nie tylko w obrębie swojego Podokręgu.
Na tej stronie