Sport
Sport
0
Grudzień Pełen Nowości - przeczytaj szczegóły.
Sport
0
Utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jasień” Sucha Beskidzka Ewa Wrona sięgnęła po kolejny duży sukces w swojej karierze. Na rozegranych w dniach 23-26 listopada w Poznaniu Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu, zaledwie 17-letnia podopieczna Łukasza Miklusiaka i Piotra Staszaka, zdobyła swój drugi medal w seniorskich zawodach!
Sport
0
25.11.2023r w Spale odbył się Finał Halowej Olimpiady LdK! czyli Lekkoatletyki dla Każdego. Każde województwo wystawiło swoje 36-osobowe reprezentację składające się z zawodniczek i zawodników z kategorii U12 i U14. W reprezentacji województwa Małopolskiego znalazło się aż 7 reprezentantów SKL Sucha Beskidzka.
Sport
0
28 pażdziernika w Puszczy Dulowskiej w okolicach Trzebini odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Biegach Przełajowych.
Sport
0
Stowarzyszenie Koalicja Marek Ziem Górskich ogłosiło kolejną edycję plebiscytu „Osobowość Ziem Górskich”, mającego na celu wyróżnienie osób, organizacji i firm, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju ziem górskich na obszarze Żywiecczyzny, Podhala i Beskidów. W kategorii „Sportowiec Ziem Górskich” nominowana została pani Ewa Wrona.
Sport
1
Konkretna wiedza przedstawiona w prosty sposób.
Sport
0
Zajęcia są skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych.
Sport
0

Zakończeniem zmagań będą zbliżające się już za tydzień Mistrzostwa Województwa Małopolskiego.

Sport
0

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego U14/U12/U10 2023. Kraków - 30.09.202.