Sport
Piłka nożna
0
Polish Football Talent, Akademia Piłkarska 21 oraz firma Master Camps zapraszają na pierwszy w Polsce obóz piłkarski zorganizowany wspólnie z RCD Espanyol Barcelona Academy! Obóz odbędzie się w Budzowie!
Piłka nożna
1
Nic nie może wiecznie trwać, a szkoda. Sezon pełen emocji dobiega końca. Teraz czas na zasłużoną przerwę, ale również oczekiwanie na start nowego sezonu. Dla drużyn z naszego powiatu był to sezon pełen wzlotów i upadków, ale na jego podsumowanie będzie jeszcze czas (następny artykuł). Teraz nacieszmy oko finalną kolejką.
Piłka nożna
0
To już piłkarskie ostatki na lokalnych boiskach.
Inne
0
9 Czerwca w Białce w Siłowni Trenuj.tv Gym odbyła się 4 Edycja Podciągania na Drążku. Organizatorem był Trenuj.tv Trener Personalny Dawid Kowalczyk.
Piłka nożna
3
Końcówka lokalnych rozgrywek! Co nas czeka? Mecze o awans, spotkania o utrzymanie, szlagiery, a może również „sąsiedzkie” przysługi?! Ten artykuł to nie tylko standard – LO, to również inne klasy rozgrywkowe. Wybraliśmy najciekawsze!
Piłka nożna
0
Grają drużyny z powiatu suskiego.
Inne
0
Miłośnicy ruchu i rowerów mogą zacierać dłonie. Górska etapówka Gwiazda Południa znów zawita do powiatu suskiego. A wraz z nią 4 emocjonujące trasy w 3 gminach, zacięta rywalizacja i niezapomniane przeżycia.
Piłka nożna
0
W doborowym towarzystwie znalazła się Babia Góra Sucha Beskidzka w planach sparingowych Wisły Kraków. Wiślacy oprócz Babiej Góry przed sezonem zagrają między innymi z AS Monaco.
Piłka nożna
2
Spec Tempo w niedzielę u outsidera, bramkostrzelny Garbarz w ten sam dzień o czołówkę w Jaworznie, Sobotnie Gran Derbi w Juszczynie! Lokalni dali popis!
Piłka nożna
0
Grają drużyny z powiatu suskiego.