Sport
Inne
0
Suscy łucznicy za bardzo udany mogą zaliczyć pierwszy start w bieżącym roku. Na Halowych Mistrzostwach Małopolski seniorów, juniorów i juniorów młodszych, które odbyły się w ostatnią niedzielę w Dąbrowie Tarnowskiej, zdobyli dwa medale.
Piłka nożna
0
Piłka nożna w powiecie suskim kwitnie, a wraz z jej rozkwitem drużyny rosną w siłę. Powodem takowego stwierdzenia jest m.in. wyjazd beniaminka A-klasy Żurawia Krzeszów na obóz przygotowawczy do Austrii, a dokładniej do jej stolicy czyli Wiednia. Jak na realia rozgrywek na tym właśnie szczeblu piłkarskim – wyjazd ten robi spore wrażenie.
Piłka nożna
1
Dlaczego pierwszy raz popłakał się na treningu Babiej Góry? O szalonym trenerze Lenartowiczu i meczach w najwyższej lidze juniorów. Między innymi o tym opowiada nam Łukasz Mika, czyli grająca od ponad 15 lat w seniorach legenda Babiej Góry Sucha Beskidzka. Siadamy wygodnie i czytamy.
Piłka nożna
1
Piłkarze Babiej Góry Sucha Beskidzka przebywają na obozie przygotowawczym w Rabce. W piątek podopieczni Grzegorza Kmiecika pokonali czwartoligowy zespół Watrę Białka Tatrzańska 3:1.
Inne
0
W sobotę 26 stycznia 2019 r. odbędzie się VI Skiturowy Memoriał im. Edwarda Hudziaka.
Piłka nożna
1
Biuro Prasowe Wisły Kraków poinformowało, że Łukasz Burliga ponownie zagra w barwach Białej Gwiazdy.
Piłka nożna
6
Większość drużyn w swojej kadrze posiada zawodników, którzy znacząco wyróżniają się umiejętnościami. Na boisku potrafią „zrobić różnicę”, a w trudnych chwilach nie boją się brać ciężaru gry na swoje barki. Choć cała drużyna piłkarska musi tworzyć kolektyw to bez takowych piłkarzy o sukcesy znacznie trudniej. Jak ta sytuacja wygląda wśród ekip z powiatu suskiego? Którzy piłkarze w swoich klubach wiodą prym? Zapytaliśmy o to osoby, które są związane z kilkoma obecnie najwyżej notowanymi drużynami. Dodatkowo z własnych obserwacji oraz w oparciu o piłkarskie osiągnięcia każdego z nich - stworzyliśmy jedenastkę marzeń naszego powiatu!
Piłka nożna
0
Unia Naprawa jest drugim klubem z naszego powiatu, który wsparł Wisłę Kraków w akcji "Kluby Dla Klubu".
Inne
0
Zarząd Powiatowy LOK – Sucha Beskidzka oraz Klub Strzelecki LOK „CZART” zapraszają na bezpłatne zajęcia strzeleckie dla dzieci i młodzieży.
Piłka nożna
1
Dzieci zwykle dziedziczą skłonności i cechy charakteru po rodzicach stąd powstało stwierdzenie, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. W piłkarskim świecie częstego do czynienia mamy z powiedzeniem jaki ojciec taki syn - gdyż śladami tego pierwszego podąża jego potomek. Podobną sytuację życiową możemy zaobserwować u Jeziorskich z Jordanowa, gdzie Szymon czerpie wzorce z ojca Jakuba (wuefisty, trenera), który od najmłodszych lat uczył go futbolu dzięki zdobytym doświadczeniom w piłkarskim rzemiośle. Sportowe geny Szymon zawdzięczać może także mamie Urszuli, która również naucza wychowania fizycznego w szkole.