Wydarzenia
Sucha Beskidzka
0

Zakończyły się prace związane z przebudową 350 metrowego odcinka ulicy 29 Stycznia w Suchej Beskidzkiej.

Powiat
0

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje, że 2 grudnia 2019 roku w Stryszawie został znaleziony, a następnie przekazany policjantom telefon komórkowy marki iPhone wraz z kartą SIM. Aktualnie telefon jest zablokowany.

Jordanów
3
Andrzej Bzowski, Czesław Kołodziejczyk, Andrzej Wojdyła i Krzysztof Zając. To osoby, dzięki którym na co dzień w Gminie Jordanów żyje się bardziej komfortowo. I chociaż często nie dostrzegamy efektów ich pracy, to mają one duży wpływ na funkcjonowanie całej gminy. Co mieszkańcy zawdzięczają czteroosobowej ekipie?
Jordanów
0
W Oddziale Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku zorganizowano Ogólnopolski Konkurs plastyczny pt. „Sensoryczny alfabet - kreatywne poznawanie liter”.
Budzów
0

We wtorek odbyła się debata pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym na terenie gminy Budzów”. Spotkanie zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej wspólnie z Urzędem Gminy w Budzowie.

Sucha Beskidzka
33

Już wiadomo kto zaprojektuje wygląd suskiego Rynku. Miasto wybrało wykonawcę dokumentacji projektowej.

Sucha Beskidzka
1
Dlaczego naturalna choinka jest lepsza od sztucznej? Jest co najmniej kilka powodów.
Stryszawa
0
W niedzielę 8 grudnia 2019 r. w Domu Strażaka na Przysłopiu została otwarta Młodzieżowa Świetlica Strażacka ISKRA.
Sucha Beskidzka
2

Trakt łączący ulicę dr. Z. Karaś z ulicą płk. T. Semika zyskał nowe oświetlenie.

Budzów
0
Wójt Gminy Budzów informuje, że 24 grudnia br. – w Wigilię, Urząd Gminy w Budzowie czynny będzie od godz. 7.00 do godz. 12.00 (na podst. Zarządzenia Nr 60/2019 Wójta Gminy Budzów z dnia 06.12.2019 r.).