Wydarzenia
Zawoja
0
Urząd Gminy Zawoja informuje, że w ostatnich dniach trwały oraz w najbliższych, będą trwać prace serwisowe oświetlenia ulicznego na terenie gminy Zawoja, przeprowadzane przez TAURON Dystrybucja S.A. Prace te wiążą się z koniecznością czasowego włączania lamp ulicznych w ciągu dnia.
Jordanów
0
W Jordanowie trwa budowa wieży widokowej. Dzisiaj została postawiona część drewnianej konstrukcji.
Bystra Sidzina
0
24 listopada 2022 r. podczas XLI Sesji Rady Gminy Bystra-Sidzina nastąpiło uroczyste wręczenie stypendiów Wójta Gminy Bystra-Sidzina najzdolniejszym uczniom i studentom.
Stryszawa
0
Urząd Gminy Stryszawa informuje, że w dniu 24.11.2022 roku wystąpią przerwy w dostawie wody z wodociągu gminnego Stryszawa Siwcówka oraz ewentualne zmętnienie wody.
Powiat
0
Kiedy pogoda nie rozpieszcza, za oknem deszcz, wiatr, a temperatura nie sprzyja spacerom nie musicie rezygnować z odkrywania Małopolski! Małopolskę można zwiedzać również nie ruszając się z fotela lub wygodnej kanapy, grzejąc się pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty w ręku. To możliwe dzięki wirtualnym spacerom, dzięki którym turystyka przenosi się do innego wymiaru.
Sucha Beskidzka
2
Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka Stanisław Lichosyt oraz dyrektor Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej Andrzej Peć zapraszają 24 listopada o godz. 16.30 na otwarcie nowej wystawy czasowej - „W szkolnej ławie. Dzieje oświaty w Suchej Beskidzkiej” (Sala Rycerska Zamek Suski).
Budzów
0

Urząd Gminy w Budzowie informuje, iż w związku z budową kanalizacji sanitarnej w dniach 24.11.2022-01.12.2022 r. zamknięta zostanie droga gminna Celakówka w Jachówce.

Maków Podhalański
1
W ramach ogólnopolskiej akcji „Dzień Seniora” realizowanej w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych pod hasłem „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”, policjant wraz z przedstawicielami ZUS spotkał się z seniorami w Makowie Podhalańskim. Uczestnicy mieli okazję m.in. wysłuchać informacji związanych z oszustwami oraz możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Sucha Beskidzka
0
Poświęcenie, determinacja oraz duże umiejętności techniczne pozwalają koszykarzom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej uzyskiwać bardzo dobre rezultaty. Wczoraj prowadzona przez Piotra Staszaka drużyna sięgnęła po brązowy medal mistrzostw województwa w odmianie 3x3.
Jordanów
0
22 listopada br. mijają cztery lata kadencji, w której Andrzej Malczewski pełni funkcję Burmistrza Miasta Jordanowa. Jak co roku, burmistrz przedstawił najważniejsze informacje związane z poczynionymi działaniami w zakresie inwestycji, kultury i sportu, finansów oraz szerokorozumianej promocji miasta.