Wydarzenia
Sucha Beskidzka
0

30 września 2023 roku, na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej, miały miejsce VI Zawody w Ratownictwie Technicznym i Medycznym Strażaków powiatu suskiego.

Jordanów
0
27 września 2023 r. długoletni Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bystrej Podhalańskiej, pani Krystyna Nędza, zakończyła swoją pracę zawodową i przeszła na w pełni zasłużoną emeryturę.
Sucha Beskidzka
0
Zarząd Rejonowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Suchej Beskidzkiej serdecznie zaprasza w sobotę 14 października o godz. 11.00 na spotkanie integracyjne przy grillu i muzyce.
Zawoja
0
Zakończyły się przeprowadzone przez Urząd Gminy Zawoja w dniach od 12 września 2023 r. do 26 września 2023 r. konsultacje społeczne dotyczące planów opracowania transgranicznego projektu i ubiegania się o dofinansowanie w ramach Programu Interreg Poland – Slovakia.
Stryszawa
0
Dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
Sucha Beskidzka
0

Z taką interpelacją radny Mateusz Szklarczyk zgłosił się podczas dzisiejszej sesji rady miasta do Burmistrza miasta Sucha Beskidzka.

Sucha Beskidzka
0

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej otrzymał pełną wnioskowaną kwotę w wysokości 7 706 703,00 zł.

Maków Podhalański
0

W dniach 07-14.10.2023 r. będzie realizowany Lokalny Międzysektorowy Program Przeciwdziałania Negatywnym Skutkom Spożywania Alkoholu „Tydzień dla Rodziny”. To już drugie takie wydarzenie. W ubiegłym roku również mieliśmy przyjemność realizować ten Program. „Tydzień dla Rodziny” to autorski program GKPiRPA, którego celem jest przeciwdziałania negatywnym skutkom spożywania alkoholu.

Powiat
0
W dniu 17 września 2023 r. w Sali Rycerskiej Suskiego Zamku w Suchej Beskidzkiej odbyło się Uroczyste Rozstrzygnięcie Konkursów: "Produkt Lokalny Podbabiogórza" oraz "Kultura i Folklor Podbabiogórza". Prezes Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” Pani Danuta Kawa wraz z Członkiem Zarządu Stowarzyszenia – Panem Łukaszem Stopka oraz członkiem Komisji Konkursowej, dyrektorem Muzeum Miejskiego w Suchej Beskidzkiej – Panem Andrzejem Peciem wręczali laureatom nagrody.