Wydarzenia
Powiat
0
Rośnie liczba mieszkańców powiatu suskiego chorych na koronawirusa.
Maków Podhalański
0
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że w dniu 19.02.2021 r. zostało uruchomione nowe oświetlenie uliczne przy drodze powiatowej os. Za Wodą w Makowie Podhalańskim.
Sucha Beskidzka
0
Nie od dziś słychać o talencie młodziutkiej Kateryny Kubatko, która najpierw zaistniała jako V-ce Mistrzyni Polski, by chwilę potem zdobyć srebro na Mistrzostwach Świata w kategorii do 8 roku życia dziewcząt w fitness gimnastycznym - łączącym taniec, gimnastykę i akrobatykę. W ubiegłą niedzielę została zaproszona wraz z trenerką i klubowymi koleżankami z Lady Fitness do programu Dzień Dobry TVN.
Powiat
3
Zmarło kolejnych 6 mieszkańców powiatu suskiego chorych na kronawirusa.
Maków Podhalański
0
Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim informuje, że w ramach pozytywnie rozpatrzonego wniosku Burmistrza Makowa Podhalańskiego w ramach projektu grantowego pn.: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych” w ramach 10 Osi Priorytetowej w dniu 12.02.2021 r. została podpisana umowa z Zarządem Województwa Małopolskiego.
Sucha Beskidzka
0
W iście wiosennych warunkach odbyły się niedzielne (21 lutego) zawody w jeździe szybkiej na lodzie zorganizowane na Białym Orliku przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji „Babia Góra”.
Powiat
0
W poniedziałek płyną dobre dane z Ministerstwa Zdrowia. W powiecie suskim w ciągu ostatniej doby odnotowano tylko dwa testy na koronawirusa z wynikiem pozytywnym.
Powiat
0
Ministerstwo Zdrowia podało nowe dane o ilości zachorowań na koronawirusa.
Powiat
0
W sobotę płyną dobre dane z Ministerstwa Zdrowia. W powiecie suskim w ciągu ostatniej doby odnotowano tylko trzy testy na koronawirusa z wynikiem pozytywnym.
Zawoja
0

W ubiegłym  roku  w Gminie  Zawoja  19 par  małżeńskich obchodziło Jubileusz  50 – lecia  pożycia  małżeńskiego. Ze względu  na sytuację  epidemiczną w kraju nie można było  zaprosić par  na wspólne  świętowanie, dlatego uroczystość   wręczenia odznaczeń odbyła  się  w dniu 19  lutego 2021 r., każda  z par  została  indywidualnie  zaproszona  przez  Wójta  Gminy do Urzędu Gminy w  Zawoi.