Wydarzenia
Jordanów
0
Już po raz dwudziesty trzeci odbył się w gminie Jordanów Gminny Konkurs Potraw Regionalnych, tym razem w Osielcu. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, a współorganizatorami Wójt Gminy Jordanów i osieleckie KGW.
Sucha Beskidzka
0
Wczoraj, 18 października, zmarła była radna Rady Miejskiej Suchej Beskidzkiej Maria Chmiel. Miała 71 lat.
Sucha Beskidzka
0
Jeszcze w tym miesiącu zakończy się modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej. Realizowane przez samorząd prace są już mocno zaawansowane.
Bystra Sidzina
0
Zakończyły się prace remontowe i modernizacyjne stołówek w Szkole Podstawowej w Sidzinie oraz Szkole Podstawowej w Bystrej Podhalańskiej.
Powiat
0
Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej w siedzibie starostwa powiatowego wręczono nagrody dyrektorom i nauczycielom szkół i placówek prowadzonych przez powiat suski.
Powiat
0
Zakończone zostały prace remontowe w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej. 
Bystra Sidzina
0
W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę” Gmina Bystra-Sidzina otrzymała dofinansowanie do organizacji wycieczek szkolnych w wysokości  36.245,00 zł. Wartość całkowita  projektu wynosi  98.092,00 zł.
Maków Podhalański
0
24 października 2021 r. w makowskim Sanktuarium, po mszy św. o godzinie 17.00, odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 43. rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową Św. Jana Pawła II. Usłyszymy i zobaczymy zwycięzców konkursu wokalno – muzycznego "Miłość to wybór drogi miłości i wierność wyborowi“. Gościnnie wystąpi sopranistka Ewa Warta-Śmietana oraz Liliana Polak. Wtedy też odbędzie się uroczysta gala wręczenia dyplomów. Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna Dom Kultury pod patronatem Burmistrza Makowa Podhalańskiego.
Jordanów
0
Urząd Miasta Jordanowa podał informację o unieważnieniu postępowania Modernizacja wielofunkcyjnego boiska sportowego ogólnie dostępnego dla dzieci i młodzieży w Jordanowie.
Powiat
0
Od stycznia 2021 roku Powiat Suski jest jednym z 28 współbeneficjentów projektu zintegrowanego LIFE IP MAŁOPOLSKA "Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla klimatu i energii dla województwa małopolskiego".  To drugi w województwie ekologiczny projekt LIFE obok programu dedykowanego poprawie jakości powietrza.