Wydarzenia
Maków Podhalański
1
Sześć szkół podstawowych z gminy Maków Podhalański zostanie poddanych kompleksowej termomodernizacji. To efekt umowy zawartej pomiędzy Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz samorządem gminy. Dotacja wyniesie ponad 4,4 mln złotych.
Powiat
0
23 stycznia 2022 r. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie ogłoszono wyniki i uroczyście podsumowano kolejną edycję konkursu „Babiogórska Szopka Regionalna”.
Jordanów
0
Burmistrz Jordanowa wydał komunikat w sprawie obsługi klientów Urzędu Miasta.
Powiat
0
Czy na Jeziorze Mucharskim zostanie wprowadzona strefa ciszy? Z takim wnioskiem zwróciło się do władz powiatu Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Nad zasadnością takiego rozwiązania dyskutowano 20 strycznia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wadowicach.
Maków Podhalański
0
Komisja konkursowa powołana do przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora Miejskiej Przychodni  Zdrowia w Makowie Podhalańskim informuje, że do konkursu na stanowisko dyrektora wpłynęły cztery oferty. 
Powiat
0

Nowy rekord liczby zakażeń koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 40 876 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce w tym 140 w powiecie suskim.

Powiat
0
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom odwiedzających BgPN od dziś, tj. 22 stycznia 2022 r. umożliwiono zakup biletów wstępu na obszar Babiogórskiego Parku Narodowego bezpośrednio od pracowników Mobilnego Punktu Sprzedaży, którzy znajdują się na szlakach.
Sucha Beskidzka
0
W związku z przystąpieniem Gminy Sucha Beskidzka do realizacji resortowego programu „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2022", Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Suchej Beskidzkiej zaprasza osoby zainteresowane otrzymaniem tego rodzaju wsparcia do kontaktu pod numerem telefonu 33 874 95 57 lub osobiście w siedzibie Ośrodka przy ul. Mickiewicza 19, pokój nr 13 (budynek Urzędu Miasta).
Jordanów
0
Dzięki staraniom Spółki Komunalnej Skawa Jordanów Sp. z o.o i wsparciu władz gminy Jordanów wykonano kolejny etap kanalizacji w Łętowni na osiedlu Budowa i Jakubczęcia.
Budzów
0
Wójt Gminy Budzów wydał komunikat.