Wydarzenia
Jordanów
0
Remont ulicy gen. St. Maczka w Jordanowie, stanowiącej fragment drogi powiatowej nr 1685K Pcim - Łętownia - Jordanów - to kolejna inwestycja, którą zrealizowano dzięki pozyskaniu przez powiat dotacji z Funduszu Dróg Samorządowych.
Powiat
0
Rośnie liczba mieszkańców powiatu suskiego chorych na koronawirusa. W ciągu ostatniej doby odnotowano 9 nowych zachorowań (3 w gminie Jordanów, po 2 w gminach Budzów i Zawoja i po jednym w gminach Bystra - Sidzina i Sucha Beskidzka) Walkę z chorobą wygrało kolejnych 6 osób (4 z gminy Zawoja i po jednej osobie z gmin Budzów i Maków Podhalański)
Powiat
0
Zmiana ogłoszenia Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z dnia 1 września 2020 roku w sprawie możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Pomoc dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19” w ramach działania „Wyjątkowe tymczasowe wsparcie dla rolników, mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich przedsiębiorstw szczególnie dotkniętych kryzysem związanym z COVID-19” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, w zakresie terminu składania.
Stryszawa
0
Beskidzkie Centrum Zabawki w Stryszawie po raz kolejny było jednym z uczestników Europejskich Dni Dziedzictwa. To wspólna inicjatywa Rady Europy i Unii Europejskiej, mająca na celu promowanie zabytków.
Powiat
6
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o wprowadzeniu nowych stref żółtych i czerwonych. Od soboty w strefie żółtej znajdzie się powiat suski.
Sucha Beskidzka
2
Przypominamy. Połowa parkingu przy cmentarzu w Suchej Beskidzkiej służy wyłącznie tym zmotoryzowanym, którzy przyjechali odwiedzić bliskich pochowanych na tej nekropolii. Niestosowanie się do oznakowania może być kosztowne.
Powiat
0
Komunikaty Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Suchej Beskidzkiej
Powiat
0
Na początku ubiegłego roku opisywaliśmy sądową batalię firmy Hypernet, ISP z Harbutowic w Małopolsce, który próbował udowodnić, że zrealizowana przez nią inwestycją jest przyłączem a nie linią telekomunikacyjną.
Powiat
2
Kolejny niepokojący raport z suskiego sanepidu. W ciągu ostatniej doby w powiecie suskim odnotowno 6 nowych zachorowań na koronawirusa ( 3 w gminie Zawoja, 2 w gminie Jordanów i jedno w gminie Zembrzyce). Dodatkowo pogorszył się stan zdrowia dwóch osób i konieczna jest ich hospitalizacja. Walkę z chorobą wygrała kolejna osoba z gminy Jordanów.
Powiat
3
Co się stało, że niedawno wyremontowana droga powiatowa Zawoja - Przysłop - Stryszawa znowu jest remontowana?