Wydarzenia
Powiat
0
Pandemia koronawirusa zbiera kolejne żniwo w rozkładach lokalnych busów na terenie powiatu suskiego. Tym razem ograniczenia kursów wprowadzone zostają na linii z Jordanowa do Suchej Beskidzkiej.
Sucha Beskidzka
5
Gmina Sucha Beskidzka w dalszym ciągu klasyfikowana jest wśród najlepiej rozwijających się miast w Polsce. W ogólnopolskim rankingu zrównoważonego rozwoju gmin, opracowanym przez Politechnikę Warszawską przy współpracy z Sejmową Komisją Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej oraz Fundacją Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska", Sucha Beskidzka po raz dziewiąty została sklasyfikowana w pierwszej dziesiątce najlepszych polskich miast.
Jordanów
0
Od poniedziałku 30 listopada 2020 roku Biblioteka Miejska w Jordanowie zostaje ponownie otwarta. Zostają wprowadzone procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażeń oraz zapewnienie bezpieczeństwa  pracowników i użytkowników biblioteki.
Powiat
3
W powiecie suskim w ciągu ostatniej doby odnotowano tylko 4 nowe przypadki zachorowań. Tak małej liczby zachorowań już dawno nie obserwowaliśmy.
Powiat
2

Czym jest hejt i mowa nienawiści oraz jak reagować, gdy nasze dziecko spotka się z agresją w Internecie, szkole czy na ulicy? Prezentujemy animowany spot profilaktyczny związany z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży.

Bystra Sidzina
0
Stypendia Wójta Gminy Bystra-Sidzina mają na celu wspieranie uzdolnionych uczniów/studentów z terenu Gminy, którzy osiągając sukcesy promują Gminę Bystra - Sidzina  także poza jej granicami. Stypendia mają zachęcić młodzież do inwestowania w siebie, a jednocześnie są wyróżnieniem dla najlepszych.
Powiat
0
W ciągu ostatniej doby w powiecie suskim odnotowano 29 nowych przypadków koronawirusa. Niestety zmarł też kolejny mieszkaniec naszego powiatu.
Stryszawa
0
URZĄD GMINY STRYSZAWA INFORMUJE,ŻE W DNIU 27.11.2020 ROKU WYSTĄPI PRZERWA W DOSTAWIE WODY Z WODOCIĄGU GMINNEGO W KUKOWIE (PRZY GRANICY Z LASEM I KUKÓW ŹDZIEBEL)
Powiat
6

Podczas szóstego naboru, do garnizonu małopolskiego przyjęto 74 nowych policjantów. W siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie ślubowanie złożyło 11 policjantów. Pozostali funkcjonariusze ze względu na stan epidemiologiczny, ślubowali w jednostkach macierzystych.

Powiat
4
W ciągu ostatniej doby w powiecie suskim odnotowano 31 nowych przypadków koronawirusa.