Wydarzenia
Jordanów
0
19 maja br. odbyło się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła Gospodyń Wiejskich "Wysocanki" z Wysokiej. 
Zembrzyce
0

Informacja Samodzielnego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Zembrzycach.

Powiat
0
Od  21 maja 2022 r. zostaje otwarta dla ruchu turystycznego Akademicka Perć, szlak żółty biegnący od Górnego Płaju na szczyt Babiej Góry. 
Jordanów
1
Jordanów, wzbogacił się o nowy defibrylator, zakupiony dzięki zebranym środkom finansowym Parafii Przenajświętszej Trójcy. Urządzenie zostało umieszczone w punkcie recepcyjnym Komisariatu Policji w Jordanowie. Każdy w razie potrzeby może z niego skorzystać
Powiat
1

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej opublikowało dane statystyczne za I kwartał 2022 roku dotyczące rejestracji pojazdów.

Budzów
2
Gmina Budzów zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne. Tematem spotkań będzie - Wymiana źródeł ciepła oraz nowy program moje ciepło, agroenergia, czyste powietrze.
Powiat
1
Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej” - pod takim hasłem w sobotę 21 maja o godz. 11.00 rozpoczną się pikniki wojskowe w 32 miejscowościach.
Powiat
0
Dąbrówka Jezioro Mucharskie to dodatkowy przystanek na trasie Skawina – Sucha Beskidzka. Zwiększy się liczba miejsc dostępu do kolei w Małopolsce. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetarg na inwestycje w ramach Rządowego programu budowy lub modernizacji przystanków kolejowych na lata 2021-2025.
Powiat
0
Dotarła do nas smutna informacja. W wieku 89 lat zmarła Anna Koziana.
Powiat
0
14 maja 2022 roku o godzinie 16:00 na dziedzińcu zamku suskiego odbyła się uroczysta zbiórka związana z Powiatowymi Obchodami Dnia Strażaka oraz jubileuszem 30-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej.