Wydarzenia
Jordanów
1
Burmistrz Miasta Jordanowa poinformował o utrudnieniach z jakimi muszą liczyć się w najbliższych dniach mieszkańcy.
Powiat
3

Arcybiskup Marek Jędraszewski podpisał nominacje na księży. Jakie zmiany nastąpią w parafiach powiatu suskiego?

Stryszawa
0
23 czerwca 2019 r. z boiska sportowego w Kukowie wystartował maraton rowerowy MTB. Gmina Stryszawa na dobre zagościła już w kalendarzu każdego pasjonata wyścigów rowerowych.
Powiat
0

Nadleśnictwo Sucha informuje o utrudnieniach na zielonym szlaku turystycznym prowadzącym z Zawoi Centrum na Halę Krupową, w leśnictwie Skawica  w oddziałach 379 i 384 i obejmują w sumie odcinek około 200 m.

Powiat
0
23 czerwca 2019r. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej wspólnie z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz przy udziale Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej i Urzędu Miasta Sucha Beskidzka zorganizowała po raz już siódmy Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
Powiat
0

Stacje Leńcze, Stronie, Stryszów, razem z przebudowanymi wcześniej, to już 9 stacji i przystanków, które zapewnią komfortową obsługę na linii Kraków – Zakopane. Efektem kolejnego etapu inwestycji PKP Polskich Linii Kolejowych S.A., poza peronami, są m.in. nowe tory między Skawiną, a Suchą Beskidzką oraz Nowym Targiem, a Szaflarami. Zakres prac pozwala na wakacyjny powrót pociągów.

Powiat
3

Asp. Krzysztof Błachut wygrał eliminacje wojewódzkie turnieju dla kierowników rewirów dzielnicowych w ramach XII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „ Dzielnicowy Roku”.

Powiat
1
10 czerwca 2019 roku odbył się finał VII edycji Konkursu Literackiego "Po co pisać do szuflady..." organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące nr I im. Marii Skłodowskiej-Curie i Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej pod patronatem Stowarzyszenia Twórczego Artystyczno-Literackiego z siedzibą w Krakowie.
Sucha Beskidzka
4
Będzie można łatwiej dojechać do budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej. Jeszcze w tym roku ma zostać wybudowana nowa droga łącząca ulicę Szpitalną z ulicą Kościelną.
Maków Podhalański
4
"Super tata" - to temat kolejnego Gminnego Konkursu Plastycznego, który Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim zorganizowała właśnie dla młodych artystów z przedszkoli i szkół działających na terenie gminy.