Wydarzenia
Powiat
0
W dniu dzisiejszym tj. 22.08.2019 r.  Starosta  Józef Bałos i  Wicestarosta  Zbigniew  Hutniczak  podpisali umowy z Wykonawcą tj. firmą Flexipower Group na realizację zadania związanego z montażem 546 instalacji fotowoltaicznych, 89 powietrznych pomp ciepła dla Mieszkańców Powiatu Suskiego.
Powiat
0
Po wakacyjnej przerwie, kontynuowane będą prace na linii Kraków - Zakopane.
Maków Podhalański
6
Na zakończenie wakacji w Makowie Podhalańskim zaplanowano kino plenerowe. Trwa głosowanie jakie filmy zostaną wyświetlone.
Jordanów
0
Jakie kryterium trzeba spełniać żeby ubiegać się o stypendium szkolne?
Sucha Beskidzka
0
W piątkowe popołudnie 16 sierpnia najmłodsi pasjonaci sportów rowerowych przybyli na Stadion Sportowy w Suchej Beskidzkiej, by wziąć udział w kolejnym już wyścigu rowerowym organizowanym przez  Miasto tzw. Małym „Memoriale Henryka Łasaka”, rozgrywanym w przeddzień największej imprezy kolarskiej w naszym regionie.
Sucha Beskidzka
1
Zarząd Powiatowy LOK w Suchej Beskidzkiej zaprasza na zajęcia strzeleckie.
Bystra Sidzina
0

W upalne, niedzielne popołudnie 11 sierpnia w Skansenie w Sidzinie Muzeum Kultury Ludowej, odbyła się cykliczna impreza plenerowa „Między dawnymi, a nowymi czasy”.

Powiat
0

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej informuje, że w dniu 17 sierpnia 2019 r. w godzinach 11.30-17.00 wystąpią poważne utrudnienia w ruchu drogowym w mieście Sucha Beskidzka, gminach Stryszawa i Zembrzyce, w związku z odbywającym się wyścigiem kolarskim o „MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA”.

Jordanów
0
13 sierpnia 2019 r. pracownicy merytoryczni Urzędu Miasta Jordanowa zakończyli etap weryfikacji projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego.
Powiat
0
Po raz piąty na wodach powiatu suskiego odbył się Memoriał Muchowy im. Dawida Bartoszka. Utalentowany 17-letni zaledwie wędkarz z Makowa Podhalańskiego, Drużynowy Wicemistrz Świata Juniorów, laureat Nagrody Powiatu Suskiego zginął 10 sierpnia 2014 roku podczas zawodów w Białym Dunajcu.
Na tej stronie