Wydarzenia
Stryszawa
0

Po raz czwarty Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie zorganizował Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Stryszawa. W tegorocznych rozgrywkach szachowych ostatecznie wzięło udział 19 osób.

Powiat
0
W budynku Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej trawją prace remontowo-budowlane.
Powiat
2
Zarząd Powiatu Suskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim. Termin składania ofert upływa 8 marca 2018 r.
Zawoja
0

W Zawoi odbędzie się kolejna edycja Biegu Śnieżnej Pantery. Idea i cel tegorocznej edycji to ochrona niedźwiedzia brunatnego i zbiórka funduszy na zakup wideopułapek do rejestrowania niedźwiedzi na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego.

Sucha Beskidzka
0

W sobotę rano w związku z awarią część mieszkańców Suchej Beskidzkiej pozostała bez prądu.

Powiat
0

16 lutego 2018 roku na zamarzniętym Stawie Koła Wędkarskiego z Suchej Beskidzkiej  odbyły się ćwiczenia z zakresu Ratownictwa Wodnego – ratowanie osób, pod którymi załamał się lód.

Powiat
4

W poniedziałek starosta suski dokonał oficjalnego rozpoczęcia kwalifikacji wojskowej w powiecie suskim. Podajemy szczegółowy terminarz kwalifikacji wojskowej dla poszczególnych Gmin powiatu suskiego.

Sucha Beskidzka
0

W sobotę na suskim lodowisku odbyły się zawody w Jeździe Szybkiej na Lodzie.

Sucha Beskidzka
3
14 i 15 lutego w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom — Uczniowski Klub Sportowy JASIEŃ zorganizował zajęcia poświęcone literaturze dla dzieci.
Sucha Beskidzka
10

Trwa remont Domu Towarowego „Juhas” w Suchej Beskidzkiej. Dziś zamontowano neon z nazwą obiektu.