Wydarzenia
Maków Podhalański
2
W piątkowy wieczór 7 grudnia Burmistrz Makowa Podhalańskiego oraz Dyrekcja i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej - Domu Kultury w Makowie Podhalańskim spotkali się w Restauracji "Zadoil" w Białce z przedstawicielami firm, które w 2018 roku wsparły finansowo i rzeczowo działania kulturalne i sportowe organizowane na terenie gminy Maków Podhalański.
Powiat
0

Dobiegła końca piąta, jubileuszowa akcja "Suskie Wariaty dzieciom!"

Jordanów
0
W sobotę, 8 grudnia br. w Łętowni, odbył się Mikołajkowy Turniej Siatkówki Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Jordanów.
Powiat
0
Już w najbliższą niedzielę w Zespole Szkół przy ul. Wolności 53 w Makowie Podhalańskim rozegrany zostanie Charytatywny Turniej Piłki Nożnej połączony z szeregiem innych atrakcji. Organizatorzy postawili sobie bardzo ambitny, dobroduszny oraz godny naśladowania cel, który łączy ze sobą przyjemne z pożytecznym. Motywem przewodnim tak wielkiego przedsięwzięcia jest zbiórka jak największej kwoty pieniężnej dla Podopiecznych OREW i WTZ w Juszczynie oraz dla uczniów Szkoły Specjalnej w Makowie.
Powiat
8
Tegoroczny Powiatowy Konkurs "Światy, Podłaźniki i Pająki", który organizowany jest głównie w celu pielęgnowania regionalnego dziedzictwa kulturowego poprzez popularyzację dawnych, tradycyjnych elementów świątecznej plastyki obrzędowej, został w tej edycji wzbogacony o akcenty związane z obchodami Święta Niepodległości.
Sucha Beskidzka
9
Jeszcze w tym roku ma zakończyć sie pierwszy etap prac remontowych, oranżerii zlokalizowanej na terenie Zespołu Zamkowo-Parkowego w Suchej Beskidzkiej.
Powiat
0

Od 9 grudnia pojedziemy bez komunikacji zastępczej, modernizowaną linią między Skawiną a Suchą Beskidzką. Pasażerowie skorzystają z nowych peronów, w Radziszowie i w Podolanach. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. kontynuują inwestycję za 192 mln zł, której efektem staje się lepsza komunikacja z Krakowa do Zakopanego.

Sucha Beskidzka
0
W październiku na zlecenie Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka, Zakład Komunalny prowadził ostatnią z trzech planowanych w tym roku zbiórek odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów niebezpiecznych.
Powiat
1
Wsparcie finansowe z budżetu Województwa Małopolskiego dla eksperymentu pedagogicznego  -  ,, Technik Jeździectwa” prowadzonego w Zespole Szkół im. bł. ks. Piotra Dańkowskiego w Jordanowie.
Sucha Beskidzka
0
5 grudnia w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej miało miejsce uroczyste otwarcie zmodernizowanego Oddziału Dziennego Chemioterapii Onkologicznej w nowej lokalizacji.