Rozmaitości
Rozmaitości
0
Mietek Jurecki (Budka Suflera) czy Grzegorz Ornette Stępień (Oddział Zamknięty) i inni znani artyści zaangażowali się w projekt Staszka Głowacza. Wśród nich także młodzi artyści z naszego powiatu: Kamil Kołodziejczyk, Natalia Kruźlak, Aleksander Kita i Szymon Kosowski.
Rozmaitości
0
Już w najbliższą niedzielę 17 października w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej odbędzie się cykl wyjątkowych spotkań z ludźmi, którzy góry znają ‘od podszewki’.
Rozmaitości
2
20 czerwca 2021 osbyła się uroczysta Gala Wyborów Miss Małopolski. Prezentujemy oficjalne wyniki.
Rozmaitości
0
Burmistrza Suchej Beskidzkiej obudził natarczywy dźwięk. Z trudem otworzył oczy i sięgnął po telefon. Zanim wcisnął zieloną słuchawkę, zerknął na zegarek. Dochodziła trzecia nad ranem...
Rozmaitości
0
′W CENTRUM PRADAWNEGO MROKU′, to tytuł najnowszego opowiadania Tomasza Siwca, które zostało napisane w związku z zapowiedzianym na 18 marca oficjalnym otwarciem Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.
Rozmaitości
0
Uczeń szkoły Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej wykazał się umiejętnością napisania od podstaw systemu operacyjnego oraz prowadzeniem zajęć z informatyki i programowania dla klas IV-VI szkół podstawowych.
Rozmaitości
0
„Dom horroru” ukazał się nakładem wydawnictwa Phantom Books Horror. Fabuła już tradycyjnie rozgrywa się w Suchej Beskidzkiej.
Rozmaitości
0
Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej ogłasza dodatkowy nabór dla kandydatów.
Rozmaitości
0
Już po raz czwarty Biblioteka Suska wraz ze Starostwem Powiatowym w Suchej Beskidzkiej zaprasza fotografików amatorów i profesjonalistów do udziału w kolejnej edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego – ZDJĘCIE ROKU POWIATU SUSKIEGO 2020.
Rozmaitości
0
Deweloper to osoba lub firma, która zajmuje się inwestycjami w różnego rodzaju nieruchomości. Głównie są to budynki mieszkalne, ale także biurowce, które przeznaczone są dla firm. Niekiedy deweloperzy inwestują także na rynku nieruchomości w mieszkania i domy z rynku wtórnego.