Rozmaitości
Rozmaitości
0
Przywitaj Nowy Rok w Hotelu Monttis
Rozmaitości
0
Mieszkający na co dzień w Kojszówce Fabian z liczbą głosów 2601 wygrał konkurs organizowany przez Gazetę Krakowską na najpiękniejszy uśmiech dziecka w kategorii: maluszek do 2 lat.
Rozmaitości
0
Na rynku wydawniczym pojawiły się właśnie trzy pierwsze tytuły, nawiązujące do kultowych serii grozy. Jeśli zaczytywaliście się w serii „Szkole przy cmentarzu”, albo pamiętacie serial „Opowieści z krypty”, to Kołyska Strachu prawdopodobnie przypadnie wam do gustu.
Rozmaitości
0
Mietek Jurecki (Budka Suflera) czy Grzegorz Ornette Stępień (Oddział Zamknięty) i inni znani artyści zaangażowali się w projekt Staszka Głowacza. Wśród nich także młodzi artyści z naszego powiatu: Kamil Kołodziejczyk, Natalia Kruźlak, Aleksander Kita i Szymon Kosowski.
Rozmaitości
0
Już w najbliższą niedzielę 17 października w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej odbędzie się cykl wyjątkowych spotkań z ludźmi, którzy góry znają ‘od podszewki’.
Rozmaitości
2
20 czerwca 2021 osbyła się uroczysta Gala Wyborów Miss Małopolski. Prezentujemy oficjalne wyniki.
Rozmaitości
0
Burmistrza Suchej Beskidzkiej obudził natarczywy dźwięk. Z trudem otworzył oczy i sięgnął po telefon. Zanim wcisnął zieloną słuchawkę, zerknął na zegarek. Dochodziła trzecia nad ranem...
Rozmaitości
0
′W CENTRUM PRADAWNEGO MROKU′, to tytuł najnowszego opowiadania Tomasza Siwca, które zostało napisane w związku z zapowiedzianym na 18 marca oficjalnym otwarciem Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej.
Rozmaitości
0
Uczeń szkoły Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej wykazał się umiejętnością napisania od podstaw systemu operacyjnego oraz prowadzeniem zajęć z informatyki i programowania dla klas IV-VI szkół podstawowych.