Rozmaitości
Rozmaitości
1
Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej Wadowice informuje, że organizuje kurs sędziowski dla wszystkich chętnych (mężczyzn i kobiet) z terenu powiatu wadowickiego i suskiego. Kurs bezpłatny (tylko koszty materiałów szkoleniowych).
Rozmaitości
1
Przyszłych kierowców czeka mała rewolucja! Już od poniedziałku 26 listopada 2018 r. egzaminy na prawo jazdy kat. B w Oświęcimiu kursanci zdają na nowych autach Hyundai i20. Dotychczasowe samochody Toyota Yaris zostają wycofane z egzaminowania.
Rozmaitości
1
Tego jeszcze nie było. Szukaliśmy właścicieli psów. Tym razem szukamy właściciela konia.
Rozmaitości
15
13 listopada 2018 /wtorek/ Filip Chajzer odwiedzi Zawoję.
Rozmaitości
2
Zbliża się setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Jest to idealna okazja, aby o patriotyzmie porozmawiać z Rafałem Drobnym. Znacie go już od strony piłkarskiej. Jednak na pierwszym miejscu jest dla niego Polska. Odpowiemy na pytanie czy patriota to faszysta? Czy łysy oznacza zły?
Rozmaitości
0
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 08.11.2018 w wieku 90 lat zmarł Edward Gigoń.
Rozmaitości
2

Raper pochodzący z Zawoi – Wojtek Glox Gloger wraz z młodą wokalistką Gabrielą Kowalewską zaprezentowali w serwisie YouTube swój nowy kawałek pt Sacrum. W powiatsuski24 prezentujemy ten premierowy numer

Rozmaitości
2
W związku z faktem, iż w mediach w ostatnim czasie ukazuje się szereg artykułów na temat różnych aspektów funkcjonowania zbiornika Świnna Poręba, równocześnie poddaje się analizie jego Regulamin, kilka słów wyjaśnienia.
Rozmaitości
0
Trwa zbiórka pieniędzy i licytacje pamiątek, z których dochód zostanie przekazany na Mikołajki 2018. To już piąta edycja Mikołajek organizowanych przez kibiców Wisły z powiatu suskiego.
Rozmaitości
5
Opowiem wam pewną historię, która wydarzyła się w naszym mieście jakiś czas temu. Mało kto o niej wie, ponieważ jest na tyle zatrważająca, że byłoby dużym ryzykiem dzielić się nią z przyjaciółmi.