Rozmaitości
Rozmaitości
4

Eliza, Patryk i Karol to trójka studentów pełnych pomysłów i marzeń. Mają wiele zainteresowań, pasji oraz ambicji, które wykorzystali i postawili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili wziąć udział w Red Bull Can You Make It?

Rozmaitości
0
7 lutego 2018 roku w Domu Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim już po raz drugi odbył się Koncert z cyklu „Serce-Sercu”, którego inicjatorem i organizatorem była Sylwia Kopacz oraz Monika Wróbel. Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej przygotowała niesamowity i poruszający koncert, który miał na celu aktywizację osób starszych, a także pobudzenie aktywności społecznej ludzi młodych na rzecz seniorów.
Rozmaitości
2
Synoptycy zapowiadają w nocy z 5 na 6 luty znaczny spadek temperatury.
Rozmaitości
0
W miniony piątek 26 stycznia 2018 w kościele w Lachowicach wystąpiła Antonina Krzysztoń. Artystka wykonała swoje interpretacje kolęd oraz znane piosenki. Wszystko to dla Szczepana Kachnica z Bieńkówki. Dopisali jak zwykle w takich sytuacjach mieszkańcy.
Rozmaitości
0
Łucja ma dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczkę lekooporną. Jest pod stałą opieką lekarzy oraz codziennie uczestniczy w zajęciach wspomagających jej rozwój. Bardzo nam zależy aby zrobiła swoje pierwsze kroki, wypowiedziała pierwsze słowa.
Rozmaitości
0

W ostatnim czasie w całej Małopolsce nasiliły się działania osób, które próbują wyłudzić pieniądze od małopolskich przedsiębiorców lub osób zainteresowanych otrzymaniem wsparcia ze środków unijnych.

Rozmaitości
0

Czas wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek powoli dobiega końca. Był to bardzo pracowity okres dla rodzimych kapel regionalnych, które docenione przez publiczność występowały podczas licznych koncertów. Kapela Mała Ziemia Suska jak zwykle nie miała chwili wytchnienia, a grafik koncertowy był szczelnie wypełniony.

Rozmaitości
0
Zapraszamy do Dzikiej Chaty w Zawoi na imprezę z Zespołem Paradni, która odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018.
Rozmaitości
0
Od 2018 r. zmianie uległy zasady ubiegania się o dopłaty bezpośrednie. Wnioski składane będą w formie elektronicznej. Służy do tego aplikacja eWniosekPlus, dostępna od 15 marca na stronie internetowej www.arimr.gov.pl.
Rozmaitości
1

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej informuje, że iż w dniu 26.01.2018 r. (tj.: piątek) jednostki organizacyjne Przychodni Specjalistycznej, zakładów i pracowni diagnostyczno -obrazowych, a także działów administracji ZOZ Sucha Beskidzka będą nieczynne.