Rozmaitości
Rozmaitości
0

W sobotę 28 kwietnia 2018r. w godzinach 9-12 odbędzie się „Spotkanie z ekologią”. Wydarzenie to organizują: Wydział Środowiska Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej oraz Zespół Szkół im. Walerego Goetla. Jego celem jest zapoznanie mieszkańców ziemi suskiej z nowoczesnymi technologiami służącymi poprawie stanu środowiska naturalnego na naszym terenie.

Rozmaitości
0
Zapraszamy do Dzikiej Chaty w Zawoi na super imprezę w najbliższą sobotę 21.04.2018 z Zespołem ŚWIST. WSTĘP WOLNY.
Rozmaitości
0

W dniach 18-20 kwietnia w Beskidzkim Raju odbędzie się konferencja „Turystyka XXI wieku i modele udostępniania terenów chronionych”, którą na zaproszenie Babiogórskiego Parku Narodowego, otworzy Konsul USA. W pierwszy dzień wydarzenia zaplanowano również widowiskowy koncert zespołu jazzowego Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych „The Ambassadors”

Rozmaitości
0
Zapraszamy 14 kwietnia /sobota/ do Dzikiej Chaty w Zawoi na imprezę z Zespołem Paradni. WSTĘP WOLNY.
Rozmaitości
1

15 kwietnia 2018 r., w Warszawie, odbędzie się uroczysty finał Ogólnopolskiego Konkursu Retorycznego, organizowanego przez Fundację Akademia Retoryki Igora Zalewskiego, pod patronatem MEN. Główna nagroda to 10 tys. zł; powalczy o nią dziesięciu finalistów.

Rozmaitości
0
Projekt „e-Składka” to strzał w dziesiątkę. Trzy miesiące opłacania składek na Indywidualne Numery Rachunków Składkowych przez przedsiębiorców wyeliminowały błędy, z którymi przedsiębiorcy borykali się przez wiele lat. Nowy sposób opłacania składek od 1 stycznia br. spowodował, że przelewy na konta ZUS wpływają bez błędów.
Rozmaitości
7

Prawie 33 miliony złotych z Unii Europejskiej dostanie województwo małopolskie. To pieniądze na nowe pociągi dla Kolei Małopolskich.

Rozmaitości
0
Po licznych zapytaniach ze strony miłośników kompleksu rozrywkowego, Park Zatorland przygotował niespodziankę. Otwarcie Parku nastąpi już w ten weekend – tj. 14 i 15 kwietnia 2018 roku!
Rozmaitości
0
W najbliższą sobotę 7 kwietnia zapraszamy do Dzikiej Chaty w Zawoi na imprezę taneczną z Zespołem Zgórcy.
Rozmaitości
4

Dziś mija dokładnie 49 lat od głośnej katastrofy lotniczej na Policy w Paśmie Babiogórskim. Na pokładzie znajdowały się 53 osoby (47 pasażerów i 6 członków załogi), wszyscy zginęli. Przyczyn katastrofy po dziś dzień pozostają niejasne.